
Audioknihy - Pre deti a mládež strana 1 z 13
Veľká audiokniha slovenských rozprávok
Čarodějnice - Audiokniha CD
Karlík a továrna na čokoládu - Audiokniha CD
Auto z pralesa - audiokniha CD
Anča z pomaranča a tajomný neznámy - audiokniha CD
Akos Avoláš - audiokniha na CD
Klemetína - audiokniha na CD
Pištáčik - audiokniha
Zimná zmrzlináreň - audiokniha
Babka gaunerka - audiokniha
Ohňostroj pre deduška - audiokniha
Fantazmagorický kamarát - audiokniha
Macko Uško - audiokniha
dostupné aj ako:
Justínka a asistenčný jednorožec - audiokniha
Lovci mamutů - audiokniha
dostupné aj ako:
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi - Hangoskönyv
Dva roky prázdnin - audiokniha
dostupné aj ako:
Osada Havranů - audiokniha
dostupné aj ako:
Spomínate si na svoju prvú knihu? Na knihu, ktorú vám rodičia čítali ako úplne prvú? Spomínate si na prvú knihu, ktorú ste zvládli prečítať úplne sami? Pamätáte si ešte na prvú knihu od vášho obľúbeného autora, ktorú ste chytili do rúk? Sme si istí, že pamätáte. Musia to byť nádherné spomienky. Tak prečo niečo také nesprostredkovať aj vaším deťom?
Tlačená kniha má v súčasnosti veľkú konkurenciu. Napriek tomu si môžete všimnúť, že knihy veľmi priťahujú deti už od mala. Akokeby mali okolo seba nejakú čarovnú moc. Keď sú deti už staršie, majú čoraz viac iných záujmov, ale knihy čítajú stále. V predpubertálnej fáze deti už začínajú obľubovať nejakého konkrétneho spisovateľa a to, čo (a koľko) v tomto období prečítajú, má vplyv na ich uvažovanie a konanie v budúcnosti. V puberte má dieťa už veľmi veľa rôznych podnetov, preto je ťažké niečím ho zaujať, no pokiaľ mu ponúknete dostatočne kvalitné a pútavé knihy, môžete si byť istý, že sa čítanie dostane na pomyselný zoznam jeho záujmov.
Medzi najvýznamnejších ľudí, ktorí boli v detstve ovplyvnení knihami, patria napríklad Ronald Reagan, Mark Zuckenberg alebo Albert Einstein. Knihy, ktoré v detstve prečítali, im veľmi pomohli, motivovali ich a inšpirovali k tomu, čo robili v dospelosti.
V našom kníhkupectve si veľmi dobre uvedomujeme, akou dôležitou súčasťou detstva a dospievania je čítanie. Preto u nás nájdete veľa kvalitných kníh práve pre túto vekovú kategóriu.