! Doprava ZADARMO už od 15 € !

Jazyk


Veková kategória


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Hry a hračky - Outdoor strana 1 z 1

Lupa včielka HAPE


Pozrite sa zblízka na svet okolo seba s touto zábavnou lupou s motívom včiel. Vezmite ju von, aby ste preskúmali prírodu, alebo ju použite v interiéri na zväčšovanie obrázkov a slov.UPOZORNENIE/ INFORMÁCIA: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hľadením do slnka môže spôsobiť poškodenie zraku. Nepozerajte do slnka! Táto hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné normy EN 71 a ASTM F963. Pred odovzdaním hračky dieťaťu odstráňte obalový materiál. Uschovajte si všetky relevantné informácie pre budúce použitie. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Na sklade > 5Ks
4,99 €

Svetlo do stanu Terra Kids


Táto lampička je nevyhnutný doplnok na cesty za dobrodružstvom do batohu pre všetkých malých prieskumníkov. Lampička sa skvele využije v stane, na záhrade zavesená na strom alebo na nočnom chodníku. Vždy vrhá dostatok svetla. Lampička je ľahká, má praktickú veľkosť, vďaka karabíne ju môžete zavesiť na batoh alebo za pútko opasku. Lampička má dva druhy svetla a blikajúce signálne svetlo.Zdroj napájania: AAA, LR03, 1,5 V nie je súčasťou balenia.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané

Terra Kids Lupa


Lupa pre deti je určená na čaro poznávania. Touto klasickou výskumníckou pomôckou s ergonomicky tvarovanou rukoväťou sa môžu deti zblízka pozrieť na veci okolo seba.UPOZORNENIE: Túto lupu je možné použiť aj ako sklo na vznik ohňa. To je dôvod, prečo by ste sa nemali pozerať do jasných zdrojov svetla, ako je slnko alebo lampy cez lupu. Silné vystavenie svetlu cez lupu môže spôsobiť popáleniny a požiar. Tento výrobok je určený na dekoráciu alebo všeobecné použitie, a preto nie je hračkou. Používajte len pod dohľadom dospelých.
Vypredané
Plyšiaci Macko Uško

Terra Kids konštrukčná sada Starter Set 87 ks


Zbierajte, píľte, vŕtajte, spájajte. S konektormi Terra Kids môžete skonštruovať množstvo fascinujúcich zvierat, vozidiel a figúrok. Princíp je jednoduchý a zároveň dômyselný: vyvŕtajte otvory do kúskov dreva, spojte ich dohromady pomocou dodaných konektorov. Postavy sa postupne formujú. Štartovací set obsahuje prefabrikované drevené vetvičky (s kôrou), ktoré je možné spojiť a vytvoriť z nich kraba. Návod obsahuje veľa návrhov na ďalšie projekty. Obsah: 1 ručná vŕtačka (priemer 6 mm), 15 drevených častí, 6 guľatých tyčí, 6 korkov, 59 spojok a obrázkový návod. Motív: drak, krab a rytier Vhodné pre deti: od 8 rokov MUPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje funkčné ostré hrany, ktoré môžu spôsobiť poranenie.
Vypredané

Terra Kids Terč na šípky


Hrajte šípky na takej úrovni a ako turnajový profesionál! Pomôže vám k tomu terč na šípky z dielne značky Haba a jej rady Terra Kids, ktorý je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením vhodný ako darček ako pre chlapcov, tak pre i dievčatá. Balenie obsahuje vysoko kvalitný terč, 6 ks šípok a zápisník na zaznamenávanie dosiahnutého skóre. Šípky sa v terči ľahko uchytia, dobre držia a pritom sa dajú jednoducho a rýchlo vytiahnuť. Terč sa dá využiť ako v interiéri, tak i v exteriéri a jeho montáž je maximálne jednoduchá. Rozmer terča: priemer 41 cm. Vhodné pre deti: od 14 rokovUPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
17,99 € 29,99 €
  • 5 /5

Gymnastická stuha dúhová


Dúhovo farebná stuha je určená pre cvičenie a tancovanie. Samotná stuha má dĺžku 2 m, tyčka na držanie 40 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.Medzi vonkajšie hračky patria rôzne druhy maličkostí, ktoré deti vonku zabavia. Skákacia nafukovacia lopta čiže hopsadlo, striekacie hračky do vody, nafukovacie lopty,, žonglovacie hračky, diabolo, švihadlá a skákacie gumy, to sú predovšetkým športové a pohybovo orientované hračky. Pre malé záhradníkov sa ponúka metlička, lopatka, záhradnícka taška, ale aj hrable.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.

Guma na skákanie


Guma na skákanie. Medzi vonkajšie hračky patria rôzne druhy maličkostí, ktoré deti vonku zabavia. Skákacia nafukovacia lopta čiže hopsadlo, striekacie hračky do vody, nafukovacie lopty,, žonglovacie hračky, diabolo, švihadlá a skákacie gumy, to sú predovšetkým športové a pohybovo orientované hračky. Pre malé záhradníkov sa ponúka metlička, lopatka, záhradnícka taška, ale aj hrable.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
  • 3 /5

Dúhové švihadlo


Dúhové švihadlo môžete dĺžkovo upraviť podľa potrieb. Rukoväte sú z dreva. Atraktívne moderné prevedenie klasickej detskej športovej hračky. Vhodné od 4 rokov. Medzi vonkajšie hračky patria rôzne druhy maličkostí, ktoré deti vonku zabavia. Skákacia nafukovacia lopta čiže hopsadlo, striekacie hračky do vody, nafukovacie lopty,, žonglovacie hračky, diabolo, švihadlá a skákacie gumy, to sú predovšetkým športové a pohybovo orientované hračky. Pre malé záhradníkov sa ponúka metlička, lopatka, záhradnícka taška, ale aj hrable.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.

Terra Kids Bumerang


Trojramenný bumerang vhodný pre deti od 5 rokov. Je potrebné sa najskôr naučiť techniku hádzania. Bumerang sa ľahko hádže aj chytá. Rozpätie ramien je 26 cm. Bumerang je skvelá hračka na výlety do prírody, ale kľudne aj na dvor, či na veľké ihrisko. Je ľahký, vojde sa šikovne aj do batohu.UPOZORNENIE:Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané

Terra Kids Dóza na pozorovanie s lupou


Čo všetko dokážeme nájsť na záhrade, na lúke alebo v lese? S touto nádobou môžete detailne preskúmať zaujímavý svet hmyzu priamo v prírode pomocou lupy umiestnenej na viečku.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
5,99 €

Terra Kids Ďalekohľad v púzdre


Detský plastový ďalekohľad do prírody a na výlety. Ďalekohľad je uložený v neoprénovom puzdre, ktorá sa dá jednoducho pomocou hliníkovej karabíny pripnúť na bundu alebo nohavice. Ďalekohľad má možnosť priblíženia 4x. Vhodné pre deti: od 3 rokov.UPOZORNENIE:Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané

Terra Kids Vreckový kompas


Tráviť čas vonku je lepšie než doma. Vonku čaká toľko dobrodružstva. Kompas je nevyhnutná pomôcka na cesty do batohu pre všetkých malých prieskumníkov. Kompas je ľahučký, má šnúrku, vďaka ktorej možno jednoducho uchytiť na opasok či pútko batohu. Kompas je uložený v plstenom obale.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané

Terra Kids Vetroň


O nekonečnú zábavu sa postará Terra Kids Vetroň, ktorý jednoducho vezmete za trup lietadla pod krídlami medzi palec a ukazovák a pustíte ho. Lietadlo sa bude rýchlo a elegantne pohybovať vzduchom... Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky jej hračky pomáhajú u detí rozvíjať tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100 % prírodných, nezávadných a pre deti bezpečných materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia. Zostavenie vetroňa je veľmi jednoduché a rýchle, všetky dieliky sú vopred pripravené.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
8,99 € 14,99 €

Terra Kids Mikroskop


Neexistuje nič také, že by bolo príliš malé na to, aby sme to videli. Aká je štruktúra stebla trávy a ako vyzerá žilnatina listov? Pre mladých výskumníkov a prieskumníkov, ktorí sa chcú zblízka pozrieť na svoje prostredie, je mikroskop Terra Kids dokonalým darčekom. Vďaka praktickej funkcii zväčšenia možno zblízka pozorovať aj tie najmenšie detaily prírody a nášho prostredia.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané