! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Jazyk


Hodnotenie


Väzba


Začíname s príkrmami


Pestré recepty a praktická príručka od odborníčok na výživu, ktorá vám pomôže pri zostavovaní jedálničkov detí do jedného roka. Prvé jedlo dieťatka je preň tým najdôležitejším míľnikom. A pre rodičov zas veľkým orieškom. Čo ponúknuť? A v akej forme? Neje málo? Či naopak veľa? Ako dieťaťu zabezpečiť všetky potrebné živiny? Čomu sa treba vyhýbať? A ako sa vyznať v často protichodných informáciách kolujúcich po internete? Odpovede na všetky tieto otázky vám ponúka štvorica nutričných terapeutiek a zároveň mamičiek. Na základe odborných znalostí, vedecky podložených faktov aj vlastných skúseností zostavili praktickú príručku, v ktorej sa dozviete všetko o príkrmoch do jedného roka vášho dieťaťa až po prechod na rodinné stravovanie. Všeobecné informácie dopĺňa viac ako päťdesiat chutných a pestrých receptov, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní jedálničkov vašich najmenších.
Na stiahnutie
11,90 €

Životné lekcie od neurochirurga


Renomovaný neurovedec a neurochirurg Dr. Rahul Jandial sa vo svojej knihe opiera o skúsenosti získané počas mnohých rokov práce s pacientmi, ktorí trpeli ťažkým poškodením mozgu, rôznymi poruchami mozgovej činnosti alebo závažnými ochoreniami, a pútavým spôsobom nám vysvetľuje, ako funguje najzáhadnejší orgán ľudského tela – náš mozog. Pomocou rýchlych a ľahkých denných cvičení vám Životné lekcie od neurochirurga ukážu, ako si môžete zlepšiť pamäť a oslobodiť vlastnú tvorivosť, ako sa naučiť ovládať stres a emócie či ako sa vyhnúť Alzheimerovej chorobe. A nielen to, táto kniha vám poskytne zrozumiteľný a ľahko uskutočniteľný návod, ako si až do vysokého veku udržať mozog zdravý a vo výbornej forme. Autor nám zároveň ponúka množstvo fascinujúcich príbehov z operačnej sály a približuje nám i vlastnú životnú púť – od mladého muža, ktorý na rok prerušil štúdium na vysokej škole, až po jedného z najuznávanejších amerických neurochirurgov.
Na stiahnutie
12,50 €

dostupné aj ako:

Telo


Telo, najpredávanejšia príručka uznávaného osteopata a výkonnostného trénera Jamesa Daviesa spolupracujúceho so svetoznámymi športovcami, vás naučí, ako uzdraviť vlastné telo a ako ho udržať silné a odpočinuté. Porozumejte tomu, ako funguje vaše telo a že aj z malých úkonov – napríklad krátkeho pohybu počas dňa – môžete mať obrovský úžitok. Telo je jedinečný a vzácny nástroj, o ktorý sa treba starať. A na to často zabúdame. Prečítajte si o všetkých účinných stratégiách, ktoré musíte poznať na to, aby ste predišli bolesti a aby ste dodali telu potrebnú energiu. Iba tak odomknete jeho plný potenciál. James Davies, ktorý pomáhal zotaviť sa aj Davidovi Beckhamovi, sa vo svojej knihe sústredí na tri oblasti: uzdravenie tela, eliminovanie bolesti a trvalé udržanie zdravia. Či už zápasíte so stresom a s úzkosťou, alebo ste utrpeli zranenie, z ktorého sa potrebujete zotaviť, táto kniha vám dokáže pomôcť so širokou škálou fyzických ťažkostí. Identifikujte tie, ktorým čelíte denne, a pomocou rád a odporúčaní autora sa postupne dopracujete k telu, ktoré vám bude prinášať radosť a na ktoré sa môžete spoľahnúť. Zlepšíte svoju pohyblivosť, výdrž aj odolnosť. Porozumiete artritíde či natiahnutému svalu a vždy budete vedieť, ako postupovať a čo poradiť blízkemu. Vďaka novým vedomostiam o fungovaní vášho tela sa odteraz ľahšie zotavíte z hocakého zranenia.
Na stiahnutie
20,90 €

dostupné aj ako:

Vypěstuj si nové tělo


Nejmodernější vědecké poznatky, skvělé recepty a sedmidenní jídelníček! Uznávaný učitel šamanismu Alberto Villoldo čerpá z více než pětadvacetileté praxe v oboru lékařské antropologie a také ze své vlastní cesty, kdy se ze stavu na pokraji smrti vrátil zpět do života. V této knize se s vámi podělí o to, jak pomocí superpotravin správně detoxikovat mozek a střeva. Seznámí vás s technikami práce s vlastním světelným polem, díky kterým si dokážete uzdravit své tělo. A pomůže vám oprostit se od vzorců minulosti, které vám berou sílu. Vydáte se tak na cestu ke znovuzrození. Díky programu Vypěstuj si nové tělo se budete cítit lépe během několika dní a do týdne si začnete čistit mysl a uzdravovat mozek. Zanedlouho budete na cestě k novému tělu – získáte schopnost rychle se uzdravovat, zachováte si mladistvou vitalitu a vytvoříte si spojení s duchem, se Zemí a s nově obnoveným smyslem života. „Tato kniha vám změní život.“ – Dr. Joe Dispenza, autor knihy Probuďte své božství
Na stiahnutie
15,44 €

Jedlom k lepšiemu životu


Britský lekár a spisovateľ Tim Spector prináša ďalšiu fantastickú knihu o výžive, ktorá vychádza zo špičkových výskumov. Jedlo je naším najlepším spojencom pri udržiavaní dobrého zdravia, ale otázka, čo naozaj jesť, je mimoriadne komplikovaná. Tim Spector, ktorý patrí k priekopníkom vedecky podloženého prístupu k výžive, nás nabáda, aby sme sa prestali zaoberať zastaranými predstavami o množstve kalórií a zamerali sa skôr na to, ako každý z nás reaguje na rôzne druhy potravín. V knihe Jedlom k lepšiemu životu autor čerpá z viac než desaťročného vedeckého výskumu a spolu s osobnými poznatkami prináša nového a komplexného sprievodcu o tom, čo by sme mali o jedle vedieť. V knihe sa venuje všetkým aspektom potravín vrátane ich vplyvu na životné prostredie či alergie a rozpráva aj o klamlivých označeniach na etiketách a podvodoch s rôznymi druhmi potravín. Zároveň poukazuje na mnoho úžasných a prekvapivých vlastností jednotlivých potravín, o ktorých sme doteraz veľa nevedeli. Kniha Jedlom k lepšiemu životu je praktická a na informácie bohatá príručka plná zaujímavých poznatkov, ktoré čitateľov naučia rozumieť jedlu, aby si vedeli vyberať potraviny vhodné nielen pre vlastné zdravie, ale aj pre zdravie celej planéty.
Na stiahnutie
16,90 €

dostupné aj ako:

Léčba lupénky


Rozlučte se s bolestí, šupinami, svěděním a nízkým sebevědomím! Nebudete už potřebovat léky, steroidní masti a krémy, dehtové koupele ani ultrafialové záření! Dr. Pagano nabízí nový pohled na léčbu lupénky. Dozvíte se jak zmírnit, kontrolovat, a dokonce vyléčit toto chronické onemocnění. Tato kniha přináší osvědčený, naprosto přírodní, bezpečný a zdravý program pro léčbu lupénky. Autor vysvětluje, proč je třeba místo vnějších projevů léčit vnitřní příčiny lupénky, proč je důležité zdravé stravování, očista organizmu od toxinů a správný duševní přístup. Zároveň nabízí srozumitelný a strukturovaný léčebný režim, díky kterému už mnozí lidé na celém světě nad lupénkou zvítězili. Publikace obsahuje výmluvné případové studie, pozoruhodné fotografie pacientů před nastoupením léčebného režimu a po vyléčení a užitečné recepty. Je bohatým zdrojem informací, které vám pomohou změnit život a konečně se zbavit lupénky.
Na stiahnutie
13,79 €

Bez bolesti a v pohybe až do vysokého veku


Máte bolesti v krku, chrbte, rukách, bokoch, kolenách či chodidlách, ktoré pretrvávajú už celé roky a sú chronické? Diagnostikovali vám relaps medzistavcových platničiek, artrózu alebo zápaly? Bezúspešne vás operovali alebo ste bezvýsledne absolvovali rehabilitáciu? Potom je svojpomocná metóda od Dr. med. Petry Brachtovej a Rolanda Liebschera-Brachta presne pre vás. Cvičebný program pre celé telo, ktorý autori spoločne vyvíjali viac ako 35 rokov, vám pomôže zbaviť sa bolesti vo všetkých častiach tela a užívať si pohyb aj vo vysokom veku. Ak odporúčania z ich liečebného systému zahrniete do svojho každodenného života, môžete dosiahnuť taký stupeň blahobytu a zdravia, aký ste doteraz pravdepodobne ani nepovažovali za možný. Odstránením najčastejších príčin bolesti vám už nič nebude brániť v tom, aby ste si zahrali futbal či zatancovali s vašimi deťmi a vnúčatami. Veľká kniha svojpomoci podľa metódy Liebschera & Brachtovej vám ponúka: najdôležitejšie cvičenia proti všetkým druhom bolesti po prvý raz v knižnej forme,presné pokyny a motivačné tipy, ako sa každý deň hýbať, aby vás netrápili bolesti,zrozumiteľné vysvetlenia a nové vedecké poznatky o tom, ako vzniká bolesť a ako ju môžete sami liečiť,všetko, čo potrebuje vedieť o sile zdravej stravy znižujúcej bolesť,bonus – bezplatné praktické videá s obzvlášť náročnými cvikmi.
Na stiahnutie
20,90 €

dostupné aj ako:

Adaptogeny


Adaptogeny, nazývané též omlazující byliny, rostliny nesmrtelnosti či látky posilující čchi, jsou nejedovaté rostliny, které napomáhají organismu adaptovat se na stresové a zátěžové podmínky, podporují normální tělesné funkce, obnovují tělesnou rovnováhu, zvyšují odolnost vůči stresujícím vlivům fyzikálního, chemického, biologického, emocionálního i environmentálního původu. Díky těmto schopnostem mají už od starověku ve srovnání s ostatními rostlinami bylinné medicíny výjimečné postavení.
Na stiahnutie
11,69 €

Šesť látok, ktoré vám zmenia život


Dali by ste si anjelský kokteil so sérotonínom, s dopamínom a endorfínmi? Alebo diabolský kokteil s kortizolom? Radšej si to dôkladne premyslite! Váš mozog je totiž chemická továreň, ktorá neustále produkuje šesť látok. Práve tie ovplyvňujú vaše pocity, ale aj rozhodovanie a konanie. Táto kniha vás naučí, ako si z nich namiešať správny kokteil, aby ste sa stali najlepšou verziou seba samých. Využijete tak plný potenciál vášho mozgu a vytvoríte si život, po ktorom túžite. David JP Phillips sa preslávil svojimi prednáškami na konferenciách TEDx o komunikácii a osobnom rozvoji. Našiel spôsob, ako ovládnuť svoju myseľ, a tým sa zbavil dlhodobých ťažkostí s depresiou. Na základe svojich osobných skúseností napísal túto knihu, ktorá sa okamžite stala bestsellerom a bola preložená do tridsiatich jazykov. Naučila milióny ľudí po celom svete, ako prirodzene využiť silu šiestich kľúčových látok a vylepšiť seba samého.
Na stiahnutie
12,50 €

dostupné aj ako:

Pôst na ženský spôsob


Pravidelný pôst prispieva k zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Zatiaľ čo väčšina rád o pôste je univerzálnym manuálom pre každého, táto príručka od známej odborníčky Dr. Mindy Pelzovej sa špeciálne venuje pôstu pre potreby žien na základe ich hormónov a menštruačného cyklu. Patríte medzi mnohé ženy, ktoré sa cítia nevypočuté alebo nevidené lekármi a zdravotnými profesionálmi? Už ste vyčerpané z prísľubov rýchlych diét, ktoré vás len sklamú? Pôst na ženský spôsob vám pomôže získať späť kontrolu nad vaším zdravím pomocou najrýchlejšej a najúčinnejšej cesty a prináša osvedčené stratégie, špecifické postupy a tipy, ktorými Dr. Pelzová pomohla už tisíckam žien s postením sa. Dr. Mindy vám ukáže: ako správne prejsť od celodenného jedenia k prerušovanému pôstuako si bezpečne nastaviť dlhšie trvanie pôstuako si načasovať pôst podľa vášho menštruačného cyklu (a to i v prípade, že už žiadny nemáte)Súčasťou knihy je aj 50 skvelých receptov vytvorených špeciálne na podporu ženských hormónov a 30-dňový pôstny reset organizmu.
Na stiahnutie
14,95 €

dostupné aj ako:

Změň svůj dech a začnou se dít věci


Věřili byste, že něco tak obyčejného jako dech zásadně působí na kvalitu spánku, navyšování výkonu ve sportu, fungování trávicího systému i zvládání stresových situací? Nebo že může eliminovat projevy PMS, migrén, ADHD či astmatu? Objevte s certifikovaným master instruktorem systémů OXYGEN ADVANTAGE a BUTEYKO a zakladatelem holistického přístupu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ nečekané souvislosti! Vše prakticky, funkčně a s lehkostí – zkrátka tak, že se biochemie dechu přirozeně propojí s pohybem i mentálním nastavením.
Na stiahnutie
13,68 €

Mindent a böjtről – nőknek


„Ez ?a könyv a böjtről szól, de még sok minden másról is: a női mivoltunkról, az egészségünkről és az életünkről.”Marianne WilliamsonNapjaink legtöbb egészségügyi problémája anyagcserezavarokra vezethető vissza. A magas vércukor- és koleszterinszint, a vérnyomás ingadozása vagy a növekvő derékbőség mind ezt jelzi. Bármilyen súlyos is a helyzet, van egy egyértelmű kiút. Egy olyan út, amely nem vesz igénybe időt, és pénzbe sem kerül. A tudomány is alátámasztja és bárki, bárhol, bármikor megteheti. Ez pedig a böjt.Bár a tudományos bizonyítékok egyértelműen alátámasztják a böjt gyógyítóerejét, egységes alkalmazása mégsem mindig működik. A klienseinél tapasztalt átütő sikereken felbuzdulva dr. Mindy Pelz kifejezetten a női hormonok és a menstruációs ciklus jellegzetességeire fókuszálva alkotta meg könyvét.A különböző böjtök kapcsán felmerül néhány igen fontos kérdés:– Meddig böjtölj? Ahogy megtanulod élvezni a böjtöt, egyre hosszabbra nyújtanád. De vajon a hosszabb jobb?– Milyen ételeket lehet a legjobban párosítani a böjttel? Ha tudod a választ, csodák történnek – különösen a nők esetében.– A nőknek másképp kell böjtölniük, mint a férfiaknak? A válasz egyértelműen igen, hiszen a nőket nagymértékben befolyásolják a hormonok havi és a menopauzához köthető ingadozásai.A könyv több mint 60 receptet tartalmaz, melyek nőkre szabott, egyedi étkezési stílusokon alapulnak, valamint támogatják a böjt harmonikus és egészséges lezárását. Dr. Mindy H. Pelz kiropraktor, bestsellerszerző, előadó, táplálkozási és funkcionális egészségügyi szakértő több mint két évtizedes pályafutása alatt ezreknek segített visszanyerni az egészségüket. Az alternatív egészségügyben elismert vezető, úttörő a böjtmozgalomban.
Na stiahnutie
9,55 €

Hogyan tegyük őt a megszállottunkká?


Az „Ellenállhatatlan varázslat: Elbűvölő varázslat” című könyvben a szívének rabul ejtésének titkaiba merülünk bele, hogy a férfi teljesen a megszállottjává váljon. Ez az erőt adó e-könyv egy átfogó útmutató, amely elárulja a bevált technikákat és stratégiákat, amelyekkel lángra lobbanthatod a vágyát, elmélyítheted az érzelmi kapcsolatot, és megbonthatatlan köteléket hozhatsz létre.A vonzás és csábítás titkait feltárva ez a könyv megvalósítható tanácsokat kínál a titokzatos csábítás művészetének elsajátításához, a férfilélektan megértéséhez és a tartós érzelmi intimitás megteremtéséhez. Megtudhatod, hogyan szabadítsd fel egyedülálló női erődet, hogy magadhoz ragadd a férfi figyelmét, és így még jobban vágyjon a jelenlétedre és mélyebb kapcsolatra.Szakértői meglátásokkal és gyakorlati tippekkel az „Ellenállhatatlan bűbáj” felvértezi Önt azokkal az eszközökkel, amelyekkel eligazodhat a kapcsolatok bonyolult világában, és kinyithatja a szívéhez vezető kulcsot. A finom kommunikációs technikáktól kezdve a szenvedély fellobbantásáig és a szikrák újra fellobbantásáig ez az útmutató képessé tesz arra, hogy te legyél az ellenállhatatlan erő, amely megbabonázza őt.Akár egy meglévő kapcsolatot szeretnél elmélyíteni, akár álmaid férfiját szeretnéd magadhoz vonzani, ez az e-könyv olyan tudást és stratégiákat nyújt neked, amelyekkel megbonthatatlan köteléket hozhatsz létre. Fedezd fel a titkokat, amelyekkel megszállottá teheted őt, és indulj el a szerelem és a szenvedély átalakító utazására.Ne elégedj meg egy átlagos kapcsolattal - vedd át az irányítást, és légy te az ellenállhatatlan bűbájos nő, akinek a férfi nem tud ellenállni. Szerezd meg az „Ellenállhatatlan bűbáj: Unlock the Secrets to Captive His Heart” című könyvét, és még ma nyissa meg az utat egy mélyen kiteljesedő és szenvedélyes kapcsolathoz.
Na stiahnutie
6,85 €

Elmetápláló ételek


Tudtad, hogy az áfonya segíthet a trauma leküzdésében? Hogy a szalámi depressziót okozhat, a D-vitamin-bevitel fokozása viszont hatásos a szorongás kezelésére?Az étrend kapcsán legtöbbünknek a fogyás, fittség, keringési rendszerünk egészsége és a hosszabb élet jut az eszébe. Ám az, amit eszünk, nemcsak a testünket befolyásolja, hanem az agyunk működését is. Az utóbbi évek tudományos kutatásai meggyőzően bizonyították, hogy az étrendnek óriási hatása lehet az ADHD-tól a depresszión, szorongáson, alvászavaron át egészen a demenciáig terjedő különböző mentális zavarokra.Dr. Uma Naidoo több szempontból is szoros kapcsolatot ápol az ételekkel: amellett, hogy pszichiáter és táplálkozás-szakértő, professzionális séf is. Elmetápláló ételek című könyvében a legfrissebb tudományos kutatások alapján tárja fel, az ételek hogyan hatnak mentális egészségünkre, és bemutatja, hogy a megfelelő étrend segítségével hogyan kerülhetjük el a különböző mentális és kognitív problémákat.A lenyűgöző tudományos tényekkel, követhető táplálkozási szabályokkal és 40 étvágygerjesztő, agyunkat egészségesebbé tévő recepttel teli Elmetápláló ételek tökéletes útmutató mentális egészségünk javításához étrendünk révén.
Na stiahnutie
14,79 €

The complete New Mediterranean Diet Cookbook For Beginners 2024


 Embark on a 30-Day Mediterranean Diet Journey: Transform Your Health and Savor Life! ?Are you ready to dive into one of the world's most celebrated and healthiest diets??Are you looking for a diet for any need: Weight Loss, Heart-Health, Brain Health, Longevity, and Healthy Gut??Do you need a perfect 28-Day Diet Plan to help you easily get a delicious and healthy diet without having to think about what to eat next? If you're seeking a lifestyle change that promises not just weight loss but also enhanced heart and brain health, longevity, and a happy gut, then our Mediterranean Diet Cookbook is your ideal companion. Why Choose Our 30-Day Mediterranean Diet Plan?A Health Revolution: This isn't just a diet; it's a vibrant journey towards a healthier you. Our 30-day plan is expertly crafted to build healthy eating habits that last a lifetime.Delectable Diversity: Over 200 mouth-watering recipes await you, each packed with nutritious ingredients and easy-to-follow instructions, complete with nutritional information.Seamless Integration: With ingredients easily found at your local market, this diet plan is as practical as it is healthy, ensuring you can maintain this lifestyle effortlessly.Effortless Planning: Enjoy a comprehensive guide with cooking times, grocery lists, and step-by-step instructions, making your culinary journey enjoyable and stress-free.A Sustainable Lifestyle: Embrace a diet that's more than just a meal plan. It's a sustainable approach to eating and living, benefiting you and your family for years to come. Get ready to indulge in deliciously healthy meals like Avocado Breakfast Scramble, Mediterranean Breakfast Board, and Blueberry Mango Smoothie Bowl. Many of our recipes are quick and easy, perfect for busy lifestyles, and can be prepared in 45 minutes or less.Take the First Step Today! Click to grab your copy now, and start a journey that nurtures your heart, boosts your health, and brings joy to your table every day. Your 30-day path to a healthier, happier life begins here!
Na stiahnutie
5,04 €

Az igény szerinti gyermek


A baba, aki igénye szerint szoptatott, altatott és gondozott. Kedves Olvasó, egy olyan könyvet tartasz a kezedben, amilyet még valószínűleg sosem. Ebben a csecsemőközpontú gondozási kézikönyvben nem mondják meg, mit hogyan csinálj. Egy ápolónőből lett édesanya gondolatai, tapasztalatai, vívódásai ezek a sorok, aki nehéz babácskát kapott… Néhol egy kis tudományos pluszinfóval felturbózva, hogy azért ne legyen teljesen lagymatag olvasmány.Ha még nem szültél, vagy éppen az első babádat várod, egész hasznos is lehet. Képet kaphatsz arról, mi várhat rád, hogyan fejlődik a baba, meg hogy miért nem alszik, és miért bőg folyton… Ha már szültél, akkor meg a kíváncsiság vezethet az elolvasás útjára… Hiszen leírom, mit hogyan csináltunk. Kicsit beleshetsz az életünkbe.Hogy miért ez a címe? Mert Boti egy igény szerint szoptatott, igény szerint altatott, igény szerint gondozott baba. Nyugi, én is megfogadtam, hogy nem fogok „igényszerintezni”… Olvasd el, miért tettem mégis.
Na stiahnutie
8,42 €

Testünk egyensúlya


Dr. Neal D. Barnard könyve azokat a friss és meglepő tudományos eredményeket mutatja be, amelyek rávilágítanak arra, hogy a hormonális egyensúly megbomlása milyen problémákat okozhat, és ezek miképpen szüntethetők meg étrendünk megváltoztatásával. Így javíthatjuk az egészségi állapotunkat, csökkenthetjük a fájdalmainkat, és alakunkat is kordában tarthatjuk. Ételeinkben számos egészségkárosító anyag rejtőzik, amelyek daganatokat, meddőséget, menstruációs görcsöket, elhízást, hajhullást, hőhullámokat és megdöbbentően sok egyéb kórképet idézhetnek elő. Ezekben az elváltozásokban közös, hogy azok a hormonok váltják ki, amelyek az ételeinkben bújnak meg, vagy elfogyasztásuk hatására termelődnek szervezetünkben. Dr. Barnard könyvéből megtudhatjuk, hogy az étrendi változtatásokkal hogyan enyhíthetjük a ránk nehezedő stressz következményeit, valamint a fájdalmak és a betegségek miatti szenvedéseket. A kötet külön érdeme, hogy a hormonszintet egyensúlyban tartó, finom és könnyen elkészíthető ételek receptjeit is közkinccsé teszi.
Na stiahnutie
10,39 €

Teljes női egészség


Egészséged kulcsa tüneteid miértjének megértésében rejlik! „A test egyetlen része sem különíthető el. Minden rész összefügg egymással. Az egészben nagyobb a jólétpotenciál, mint a részek összegében. Te egy egész nő vagy.” – Carrie E. Levine, CNM Ismerd meg a Teljes női egészségben lakozó bölcsességet, ami az egyensúlyhiányok és a betegségeink kiváltó okainak feltárásával segít a női testtudatosság megalapozásában. Tudd meg, milyen módon és milyen mértékben befolyásolhatja a stressz, a táplálkozás és a trauma az egészségedet, és milyen konkrét lépéseket tehetsz testi-lelki jóléted optimalizálása érdekében, Carrie E. Levine személyre szabható, életmódbeli és táplálkozási tanácsait követve. A funkcionális orvoslás a teljesség tudományának klinikai gyakorlata. Ebben a modellben a testet egymással kölcsönhatásban lévő rendszerek komplex hálózatának tekintik. A funkcionális orvoslás a kiváltó okot azonosítja, így az összetett, krónikus betegségek megelőzésére és kezelésére törekszik. Ismerd meg a funkcionális orvoslás hét alapvető folyamatát: • Energia-csomópont: az üzemanyag életté alakítása • Kommunikációs csomópont: hormonok, pajzsmirigy és hangulat • Asszimilációs csomópont: emésztés, felszívódás, mikrobiom és légzés • Biotranszformációs és eliminációs csomópont: a valódi méregtelenítés • Transzportációs csomópont: szív- és érrendszer, nyirokrendszer • Védelmi és regenerációs csomópont: immunrendszer, gyulladás, fertőzés • Szerkezeti integritás csomópont: membránok, a vázizomzat, csontok és mechanika Nem kell megvárnod, amíg megbetegszel, hogy gondoskodj magadról. Itt az ideje, hogy teljes és egészségesebb életet élj!
Na stiahnutie
12,08 €

Ako naštartujete svoj organizmus a využijete liečivú silu prírody? Táto sekcia patrí tým, ktorí sa zaujímajú o zdravie a zdravý životný štýl. Ak cvičíte pilates, jógu či plánujete začať meditovať, máme pre vás niekoľko knižných tipov - Návod na prežitie pre muža a ženu, Zdravie z Božej lekárne, či Taktne o tráviacom trakte,...

Kategória literatúry zdravie, životný štýl sa zameriava na publikácie, ktoré sa venujú rôznym aspektom zdravia a spôsobu života, a poskytujú čitateľom informácie a návody na zlepšenie ich fyzického a duševného zdravia.

Nájdete tu širokú škálu kníh, ktoré sa venujú témam ako výživa, telesná aktivita, duševné zdravie, zvládanie stresu, spánok, zdravé vzťahy a ďalšie súvisiace oblasti. Autori týchto diel často siahajú nielen po vedeckých poznatkoch, ale aj po svojich vlastných skúsenostiach a odborných znalostiach.

Zamerajte sa na svoje zdravie s knihami o zdravovede, ochoreniach a chorobách,vzdelávajte sa v oblasti byliniek a prírodnej lekárne, prečítajte si o zdravej výžive, diétach a chudnutí.

Nájdete tu aj knihy o čínskej medicíne, alternatívnej medicíne, pilates, joge a meditácii, masážach, wellnese, relaxácii, homeopatii, detoxikácii, etikete, kráse, móde a kozmetike.