Jazyk


Hodnotenie


Väzba


E-knihy - Pre chlapcov strana 1 z 1

Stovky e-kníh v slovenčine a cudzích jazykoch vo formátoch EPUB, MOBI a PDF.

Hvězdy fotbalového hřiště - Mbappé


Kylian Mbappé patřil už jako juniorský hráč k nejlepším fotbalistům planety. A i nyní se stále zlepšuje. Kylianova vyspělá míčová technika, rychlost a schopnost proměňovat brankové příležitosti vystřelily kluby, ve kterých působil, k neuvěřitelným vítězstvím a jemu samotnému přinesly několik zápisů do fotbalové knihy rekordů. Přečti si příběh o tom, jak se chlapec z Paříže vydal za snem a dokázal si ho splnit. Zažij s ním vzlety i pády, neúspěchy i chvíle vítězství. Nech se jím inspirovat a třeba se dostaneš také tak daleko jako on!
Na stiahnutie
7,30 €

Malý Mikuláš zasa vystrája


Dobrodružstvá Malého Mikuláša sa hádam nikdy neskončia. Tento malý šibal oplýva nápadmi, energiou a tými najfantastickejšími plánmi, ktoré sa však nie vždy skončia podľa očakávania. Vylomeniny malého Mikuláša a jeho kamarátov spestrujú život rodičom aj učiteľskému zboru. No všetko sa napokon urovná, veď Mikuláš má vždy len tie najlepšie úmysly - a to je podstatné!
Na stiahnutie
6,99 €

dostupné aj ako:

Veľký frajer Nate 6


Nate mal v poslednom čase strašnú smolu... ale odrazu je všetko inak. Všetko mu ako zázrakom vychádza! V škole to ide ako po masle, žiadne hodiny po vyučovaní, ba dokonca dostane príležitosť zahrať na školských oslavách so svojou kapelou a získať si obľubu u ostatných deciek. Lenže čo je za tým? A ako dlho to celé potrvá?
Na stiahnutie
5,60 €

dostupné aj ako:

V kategórii knihy pre chlapcov nájdete široký výber kníh, ktoré sú špeciálne zamerané na záujmy a túžby chlapcov všetkých vekových skupín.

Kategória pre chlapcov je naplnená vzrušujúcimi príbehmi, dobrodružstvami a inšpiráciou, ktoré oslovujú ich zvedavosť, vášeň a túžbu objavovať nové svety. Od kníh o superhrdinoch a akčných dobrodružstiev, po príbehy o športových úspechoch, vedeckých objavoch a osobnom raste, ponúkame knihy, ktoré zaujmú každého chlapca.

Sú tu príbehy o hrdinoch, športových legendách, prírode, vesmíre a mnohých ďalších fascinujúcich témach. Knižná kategória pre chlapcov ponúka nielen zábavu, ale aj vzdelávanie a rozvoj. Sme presvedčení, že čítanie môže byť skvelým spôsobom, ako podporovať fantáziu, tvorivosť a sebadôveru chlapcov.