Jazyk


Veková kategória


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Série


Edície


Knihy - Pre najmenších s. 1 z 500

Kniha s magnetkami: Mláďatká


Ktoré zvieratká žijú na lúke, v lese, či dokonca v ďalekých krajinách? Pomôžeš im nájsť ich domov alebo sa s nimi vydáš za dobrodružstvom do neznáma? Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o zvieratkách.- 4 ilustrované dvojstrany s magnetickým podkladom - 16 pestrých obrázkových magnetiek - praktický uzatvárací obalKrátke texty a úlohy pri obrázkoch vedú deti od 4 rokov hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek.Z nemeckého originálu preložila Miriam Malinová.
Na sklade 3Ks
11,31 € 11,90 €

Nájdi ma: Úžasné zvieratá - Zvuková kniha


V tejto kúzelnej interaktívnej zvukovej knižke s krásnymi ilustráciami nájdete viac ako 200 zvukov a názvov zvierat zo siedmych rôznych prostredí z celého sveta.
Predpredaj
17,01 € 17,90 €

Moja veľká kniha - Zvuky zvierat


Objavuj v tejto veľkej zvukovej knihe plnej fotografií 50 zvukov zvierat z celého sveta, zoznám sa s nimi a zisti o nich i pár zaujímavých informácií!
Predpredaj
15,11 € 15,90 €
Pútač na knihu Hypotéza lásky
Pútač na hračky HABA

Odtlač pršteky


Pustite sa s deťmi do hier s otlačkami prstov - stačí odklopiť viečko z farebných atramentových vankúšikov a zaplniť úlohy v knihe vlastnými výtvormi.
Predpredaj
13,21 € 13,90 €

Snehová kráľovná - Priestorové leporelo


Toto krásne priestorové leporelo s pop-up obrázkami klasickej rozprávky Hansa Christiana Andersena vás prenesie do kúzelného príbehu o priateľstve a statočnosti.
Predpredaj
13,21 € 13,90 €

10x POP UP: Vesmír


Interaktívna a zábavná kniha s úžasnými pop-up obrázkami je ideálna pre malých zvedavcov, ktorí sa chcú dozvedieť mnoho zaujímavého o vesmíre a planétach.Dokážeš vymenovať všetky planéty našej slnečnej sústavy? Vieš, čo je to vesmírna stanica? A vieš, ako vyzerá vesmír? Vstúp do tejto krásne ilustrovanej knihy s množstvom priestorových pop-up obrázkov a nájdeš na tieto otázky odpovede - a dozvieš sa aj oveľa viac! Kniha je určená pre najmenšie deti, ktoré sa vďaka nej zoznámia s vesmírom, planétami, družicami aj raketoplánom. Pre malé deti sú pop-up obrázky ideálne, pretože do nich môžu doslova vstúpiť, všetko si lepšie predstaviť a spracovať nové znalosti a informácie. Toto interaktívne a hravé spracovanie vo vašich deťoch určite vzbudí záujem a udrží ich pozornosť na dlhé hodiny.
Predpredaj
11,31 € 11,90 €

Veľká kniha anglických a slovenských slovíčok


S touto knihou plnou slovenských, ale aj anglických slov s výslovnosťou rozšírite slovnú zásobu dieťaťa pomocou obrázkov z rôznych oblastí každodenného života.
Predpredaj
11,31 € 11,90 €

Doma: Prvá knižnička


Táto prvá knižnička obsahuje štyri malé leporelá, ktoré zoznámia vašich najmenších s kuchyňou, detskou izbičkou, obývacou izbou a kúpeľňou!
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

Kúzelné maľovanie: Vozidlá


Špeciálnu fixku naplň vodou a oživ vozidlá skrývajúce sa na stránkach tejto roztomilo ilustrovanej knižky. Potom sleduj, ako obrázky pomaly schnú a farby miznú. Naplň fixku vodou a pusť sa do vyfarbovania stránok tejto roztomilo ilustrovanej knižky. Ako kúzlom sa ti pred očami pomocou špeciálnej fixky objavia veselé obrázky rôznych vozidiel a dopravných prostriedkov! Vymaľovaný obrázok ale nezostane farebný navždy! Hneď ako začne voda vysychať, farby sa pomaly vytratia a ty sa môžeš opäť vrhnúť do vyfarbovania! Fixku môžeš plniť vodou podľa potreby a tieto kúzelné maľovanky ťa zabavia na dlhé chvíle!
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

Kam si sa schoval, tučniačik?


Hľadaj spoločne s nami tučniačika, ktorý sa stále niekde schováva. Otáčaj stránky s výrezmi a zabav sa pri hľadaní malého tučniačika. Nájdeš ho?
Predpredaj
6,56 € 6,90 €

Zvieratá: Prvá knižnička


Táto Prvá knižnička obsahuje štyri malé leporelá, ktoré zoznámia vašich najmenších s domácimi miláčikmi i morskými živočíchmi a zvieratami zo zoo či z farmy.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

Moja prvá kniha o piatich zmysloch (Montessori: Svet úspechov)


V knihe Moja prvá kniha o piatich zmysloch nájdete cvičenia a hry vychádzajúce z princípov svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú kognitívne schopnosti detí, ktoré pracujú s rôznymi pomôckami - nálepkami, ceruzkami, skladačkami. Deti prostredníctvom pútavých úloh objavujú zmyslové orgány, vďaka ktorým tieto zmysly fungujú. Učenie sa tak pre ne stáva hrou, zábavou i prirodzenou súčasťou života.
Predpredaj
5,91 € 6,95 €

Moja prvá kniha o počítaní (Montessori: Svet úspechov)


V knihe Moja prvá kniha o počítaní nájdete cvičenia a hry vychádzajúce z princípov svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú kognitívne schopnosti detí, ktoré pracujú s rôznymi pomôckami - nálepkami, ceruzkami, prstovými farbami, temperovými farbami a štetcami. Deti čakajú pútavé úlohy zamerané na rozpoznávanie čísel, ich spojitosť s realitou či písanie. Učenie sa tak pre ne stáva hrou, zábavou i prirodzenou súčasťou života.
Predpredaj
5,91 € 6,95 €

Rok v lese: Jazvec


Po mimoriadnom medzinárodnom úspechu leporela Rok v lese prichádza jeho tvorkyňa, ilustrátorka Emilia Dziubaková v spolupráci s autorkou textu Katarzynou Piętkovou s variantom určeným najmenším čitateľom. Tentoraz nepredstavuje život v lese v jeho rozmanitosti, ale zameriava sa na jedného lesného obyvateľa – na jazveca. Dozviete sa, kedy spí, čo rád je a čo robí.Leporelá zo série Rok v lese pre najmenších sú poučné a povzbudzujú predstavivosť. Okrem toho, že deťom prinášajú nové informácie, jednoduchými úlohami ich aktívne vťahujú do deja.Pre deti od 2 rokovZ poľského originálu preložil Alexander Horák.
Predpredaj
5,66 € 6,90 €

Rok v lese: Veverička


Po mimoriadnom medzinárodnom úspechu leporela Rok v lese prichádza jeho tvorkyňa, ilustrátorka Emilia Dziubaková v spolupráci s autorkou textu Katarzynou Piętkovou s variantom určeným najmenším čitateľom. Tentoraz nepredstavuje život v lese v jeho rozmanitosti, ale zameriava sa na jedného lesného obyvateľa – na veveričku. Dozviete sa, aké má zvyky, čo je jej obľúbenou potravou aj načo jej slúži huňatý chvost.Leporelá zo série Rok v lese pre najmenších sú poučné a povzbudzujú predstavivosť. Okrem toho, že deťom prinášajú nové informácie, jednoduchými úlohami ich aktívne vťahujú do deja.Pre deti od 2 rokovZ poľského originálu preložil Alexander Horák.
Predpredaj
5,66 € 6,90 €

Labková patrola: Maľovanky s voskovkami


Neváhajte, vezmite si voskovky a vyfarbite odvážne šteniatka z Labkovej patroly veselými farbami, aby mohli vyraziť do akcie!
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Spider-Man: Maľovanky s voskovkami


Neváhaj, vezmi si tieto skvelé mini voskovky a začni vyfarbovať. Čaká na teba Spider-Man a ďalší hrdinovia z pestrého sveta Marvel!
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Jazdiť, letieť, posúvať sa


S láskou vymyslené pre malých hrdinovVeľa, veľa vozidiel!V meste, na vidieku, na stavbe i v detskej izbe – všade sa to hemží vozidlami. Okolo letí balón! Vieš, ako vyzerá lanové rýpadlo? Alebo katamaran? Nájdi svoje najobľúbenejšie vozidlá a žasni nad všetkými, ktoré ešte nepoznáš.Lexikón, v ktorom nájdeš viac než 200 rozličných vozidiel!
Predpredaj
12,26 € 12,90 €

Malý pastierik a prvé Vianoce


Klasický príbeh o betlehemskom zázraku pre najmenších.Keď večer zháňal malý pastierik Dávid ovce z paše, zistil, že najmenšia ovečka sa mu niekde zatúlala. Bol z toho veľmi smutný. Zmocnili sa ho výčitky svedomia. Čo len bude robiť sama bez jeho pomoci na betlehemskej lúke. V noci sa mu však prihovoril nebeský posol s radostnou novinou, ktorá všetko zmenila... Dnešný deň bude nakoniec dozaista nezabudnuteľný! Príbeh, ktorý sprevádzajú utešené ilustrácie, citlivo a zrozumiteľne priblíži detským čitateľom sviatočnú atmosféru a tajomstvo Ježišovho narodenia.Pre deti od 2 rokovZ nemeckého originálu preložila Barbora Al Zafari.
Predpredaj
9,81 € 10,90 €