Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

-10% na nákupy od 25€ s kupónom ABCDEF

Liv Constantine

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Liv Constantine: Posledná pani Parrishová

Terézia Zoľáková

štvrtok, 14. februára 2019 v sekcii Recenzie

Dramatický príbeh Posledná pani Parrishová som mala možnosť prečítať si ešte pred jej vydaním a nemôžem sa vyjadriť ináč, ako že to bolo fantastické čítanie. Ak máte radi dejovo vystavané, napínavé a nebezpečne dobré knihy, tak túto knižnú novinku z vydavateľstva Slovart si určite nenecháte ujsť. čítať viac...

List.php:/getLoadedProductCollection 8 List.php:/getLoadedProductCollection 8
  • Autor: Liv Constantine

    Posledná pani Parrishová

    Vydavateľstvo: Slovart
    Dátum vydania: 15. marca 2019
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Odošleme ihneď
    Bežná cena: 13,95 €
    Vaša cena: 13,25 
    Odošleme ihneď
    Amber Pattersonová už nechce žiť ako bezvýznamná nula, neviditeľná žena, ktorá splýva s davom. Má pocit, že si zaslúži viac. Zaslúži si luxusný ,pohodlný a bezstarostný život. Daphne Parrishová je zlaté dievča z Bishops Harbor v Connecticute. Má všetko, po čom Amber odmalička túžila – vyzerá ako bohyňa, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Poslední paní Parrishová - audiokniha

    Vydavateľstvo: Voxi
    Dátum vydania: 3. augusta 2020
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    U dodávateľa, termín orientačný
    Bežná cena: 13,99 €
    Vaša cena: 13,29 
    U dodávateľa, termín orientačný
    Amber Pattersonovou už nebaví být tuctovou nulou. Sblíží se s Daphne Parrishovou, blonďatou bohyní, která společně se svým manželem Jacksonem patří k místní honoraci. Amber má však plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo. Všechno jde naprosto hladce. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Když jsem tě viděla naposledy

    Vydavateľstvo: Domino
    Dátum vydania: 14. novembra 2019
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Na sklade
    Odošleme ihneď
    Bežná cena: 13,99 €
    Vaša cena: 13,29 
    Odošleme ihneď
    Doktorka Kate Englishová má všechno, co si může přát – do chvíle, než je její matka brutálně zavražděna ve vlastním domě. Kate po pohřbu dostane anonymní zprávu: Až s tebou skončím, budeš si přát, aby dnes pohřbili tebe. Do pátrání na vlastní pěst se pustí její kamarádka Blaire a začne rozkrývat pečlivě střežená … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Poslední paní Parrishová

    Vydavateľstvo: Domino
    Dátum vydania: 17. februára 2018
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Na sklade
    Odošleme ihneď
    Bežná cena: 16,40 €
    Vaša cena: 15,58 
    Odošleme ihneď
    Získali jste všechno, co jste kdy chtěli? A je to takové, jak jste si představovali? Opravdu? Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Jak by měl vypadat. Daphne Parrishová … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Ta, která prohraje

    Vydavateľstvo: Domino
    Dátum vydania: 29. októbra 2020
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Predpredaj
    (Titul vychádza 29. 10. 2020)
    Predpredaj, termín orientačný
    Bežná cena: 16,49 €
    Vaša cena: 15,67 
    Predpredaj, termín orientačný
    Piper na Leovi vadí jediné – jeho snubní prsten. Moc dobře ale ví, že žádné manželství netrvá věčně. Joannu těší, že se Leo vyléčil z hluboké deprese, je zase okouzlující a věnuje se dětem. Ale jeho radost ze života bohužel nevzkřísila ona. Byla to Piper. Natolik ho pobláznila, že se Leo rozhodne opustit Joannu … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Amikor utoljára láttalak

    Vydavateľstvo: Vinton kiadó
    Dátum vydania: 8. augusta 2019
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    U dodávateľa, termín orientačný
    Bežná cena: 11,26 €
    Vaša cena: 10,70 
    U dodávateľa, termín orientačný
    Kate English doktornőnek minden megadatott: milliós vagyon, jóképű férj, gyönyörű kislány, mesés karrier és irigylésre méltó otthon. Boldogságának azonban vége szakad, amikor édesanyját brutálisan meggyilkolják. Mérhetetlen gyászában egykori legjobb barátnőjéhez, Blaire Barringtonhoz fordul, aki annak ellenére, hogy évek óta nem … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Az utolsó Mrs. Parrish

    Vydavateľstvo: HarperCollins Magyarország
    Dátum vydania: 11. októbra 2018
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    U dodávateľa, termín orientačný
    Bežná cena: 11,26 €
    Vaša cena: 10,70 
    U dodávateľa, termín orientačný
    Személyes ajánlatunk Önnek EMMA CHASE Felség szolgálatában - Uralkodj magadon sorozat Emma Chase - Felség szolgálatában - Uralkodj magadon sorozat 2959 Ft 3699 Ft 20% megtakarítás Kosárba TRACY BROGAN The Best Medicine - A legjobb orvosság (Bell Harbor 2.) Tracy Brogan - The Best Medicine - A legjobb orvosság (Bell Harbor 2.) 2799 Ft … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    The Last Mrs Parrish

    Vydavateľstvo: HarperCollins Publishers
    Dátum vydania: 11. januára 2018
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedostupné
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    Nedostupné
    Addictive, dark, thrilling and full of twists! You won’t want to miss this mesmerising debut from a fresh new voice in psychological suspense. Perfect for fans of B. A. Paris, Shari Lapena and Liane Moriarty. How far would you go to make all your dreams come true? Amber Patterson is tired of being a nobody: an invisible woman who melts into the … Zobraziť viac info ►