Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 54 miestach na Slovensku

Liv Constantine

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Liv Constantine: Posledná pani Parrishová

Terézia Zoľáková

štvrtok, 14. februára 2019 v sekcii Recenzie

Dramatický príbeh Posledná pani Parrishová som mala možnosť prečítať si ešte pred jej vydaním a nemôžem sa vyjadriť ináč, ako že to bolo fantastické čítanie. Ak máte radi dejovo vystavané, napínavé a nebezpečne dobré knihy, tak túto knižnú novinku z vydavateľstva Slovart si určite nenecháte ujsť. čítať viac...

  • Autor: Liv Constantine

    Posledná pani Parrishová

    Vydavateľstvo: Slovart
    Dátum vydania: 15. marca 2019
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 13,95 €
    Vaša cena: 12,41 
    Amber Pattersonová už nechce žiť ako bezvýznamná nula, neviditeľná žena, ktorá splýva s davom. Má pocit, že si zaslúži viac. Zaslúži si luxusný ,pohodlný a bezstarostný život. Daphne Parrishová je zlaté dievča z Bishops Harbor v Connecticute. Má všetko, po čom Amber odmalička túžila – vyzerá ako bohyňa, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Poslední paní Parrishová

    Vydavateľstvo: Domino
    Dátum vydania: 17. februára 2018
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 21 dní
    Bežná cena: 16,40 €
    Vaša cena: 15,58 
    Získali jste všechno, co jste kdy chtěli? A je to takové, jak jste si představovali? Opravdu? Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Jak by měl vypadat. Daphne Parrishová … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    The Last Mrs Parrish

    Vydavateľstvo: HarperCollins Publishers
    Dátum vydania: 11. januára 2018
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    Addictive, dark, thrilling and full of twists! You won’t want to miss this mesmerising debut from a fresh new voice in psychological suspense. Perfect for fans of B. A. Paris, Shari Lapena and Liane Moriarty. How far would you go to make all your dreams come true? Amber Patterson is tired of being a nobody: an invisible woman who melts into the … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Liv Constantine

    Az utolsó Mrs. Parrish

    Vydavateľstvo: HarperCollins Magyarország
    Dátum vydania: 11. októbra 2018
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 11,26 €
    Vaša cena: 10,70 
    Személyes ajánlatunk Önnek EMMA CHASE Felség szolgálatában - Uralkodj magadon sorozat Emma Chase - Felség szolgálatában - Uralkodj magadon sorozat 2959 Ft 3699 Ft 20% megtakarítás Kosárba TRACY BROGAN The Best Medicine - A legjobb orvosság (Bell Harbor 2.) Tracy Brogan - The Best Medicine - A legjobb orvosság (Bell Harbor 2.) 2799 Ft … Zobraziť viac info ►