Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Luca D´Andrea

Luca D´Andrea

Luca D’Andrea (1979), známy aj pod pseudonymom GL D’Andrea, sa narodil v talianskom Bolzane, kde žije dodnes. Desať rokov tu pôsobil ako učiteľ.

Jeho literárny debut, temný triler z prostredia Dolomít Podstata zla (Ikar 2017), mal okamžite obrovský medzinárodný úspech a stal sa najpredávanejšou knihou na londýnskom knižnom veľtrhu v roku 2016. Skôr než vyšiel v Taliansku, práva na jeho vydanie zakúpilo vyše 30 vydavateľov z celého sveta.

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

 • Autor: Luca D´Andrea

  Podstata zla

  Vydavateľstvo: Ikar
  Dátum vydania: 20. júna 2017
  Jazyk: slovenský
  Dostupnosť: Na sklade
  Bežná cena: 13,90 €
  Vaša cena: 11,12 
  Jeremiah Salinger je mladý newyorský dokumentarista, ktorý sa vydáva aj s rodinou na dovolenku do Siebenhochu, malej obce v Južnom Tirolsku, kde vyrastala jeho žena Annelise. Očarený prírodou a tamojšími ľuďmi začne aj s kamarátom Mikom pracovať na dokumente o alpskej záchrannej službe. Počas nakrúcania sa však … Zobraziť viac info ►
 • Autor: Luca D´Andrea

  Podstata zla

  Vydavateľstvo: Práh
  Dátum vydania: 29. septembra 2016
  Jazyk: český
  Dostupnosť: U dodávateľa
  Bežná cena: 14,05 €
  Vaša cena: 12,93 
  Jeremiáš Salinger je mladý newyorský televizní autor, který se společně se svou ženou Annelise na nějakou dobu přestěhuje do Siebenhochu, malé obce v Jižním Tyrolsku, kde vyrůstala. Doprovází je i jejich pětiletá dcera Clara. Salinger okouzlený horami a lidmi, kteří zde žijí, začne pracovat na dokumentu o alpské … Zobraziť viac info ►