Knižné kamarátstva | DOPRAVA ZADARMO od 15€!

Adolf Dudek

autor

Rozprávky pre najmenších


Známe detské rozprávky v zaujímavom prevedení - veľké písmená, obrázky namiesto slov.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Slimáčik, máčik


Vtipné, ľahko zapamätateľné porekadlá, rečňovanky, pesníčky a žartovné veršíky sú určené tým najmenším. Staré mamy si istotne, keď ich budú vnúčatkám, rady spomenú na vlastné detstvo a deti si zasa pri ich počúvaní cibria pamäť. Veršíky sú ilustrované milými obrázkami, ktoré učia pozerať sa na svet veselými očami.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Zlatá kniha riekaniek


V tejto knižke nájdeš tie najmilšie riekanky pre najmenších. Riekanky sú jendoduch, ale vtipné a ľahko si ich zapamätáš, pretože sú rytmické. (215X300, str.80,TV,FB,r.vyd.2005)
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Rok s Janičkou


S pětiletou Janičkou se děti mohly seznámit už na stránkách časopisu Sluníčko. Nyní její příhody, rozdělené do dvanácti měsíců a čtyř ročních období, vycházejí v bohatě ilustrované knížce plné čtení, her, úkolů, kreslených kvízů, hádanek, říkanek a rozpočitadel.
Vypredané
8,88 € 9,35 €

Moja prva abeceda s písankou


Knižka je plná veselých obrázkov, rytmických veršíkov vhodných pre predškolákov i malých školákov. V písanke je celá abeceda.
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Prší prší len sa leje


Krásne riekanky pre najmenšie detičky, ktoré sa ich rýchlo naučia hovoriť. Rozvíjajú si tým svoju pamäť, výslovnosť a slovnú zásobu. Celú knihu sprevádzajú krásne ilustrácie, ktoré sa približujú detskej fantázii a predstavám a zároveň motivujú deti k jej čítaniu.
Vypredané
3,32 € 3,49 €

Tajuplné případy detektiva Foxe


Známý inspektor Fox vyzývá všechny malé detektivy ke spolupráci při řešení deseti zapeklitých případů! Tentokrát se vydáme za dosud nevysvětlenými záhadami jako je UFO, lochneská příšera, bílá paní, duchové, bermudský trojúhelník a mnohé další. Součástí jsou rébusy, komiksy, úkoly, testy pozornosti i skládací detektivní zápisník k vystřižení. Po vyřešení deseti případů a zapsání všech krycích hesel se můžete chlubit vyznamenáním za perfektní detektivní práci.
Vypredané
7,59 € 7,99 €