Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jacky Durand

List.php:/getLoadedProductCollection 4 List.php:/getLoadedProductCollection 4
  • Autor: Jacky Durand

    Sešit s tátovými recepty

    Vydavateľstvo: Host
    Dátum vydania: 18. septembra 2020
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 14,05 €
    Vaša cena: 13,35 
    Něžný román z francouzského bistra, při jehož čtení se vám budou sbíhat sliny Pan Henri je neobyčejný kuchař, jeden z těch, kteří svým uměním potěší vaše chuťové pohárky. Vede francouzské bistro, které nabízí svým zákazníkům vše, po čem touží… tedy na talíři. Jednou věcí si je Henri jistý — jakmile … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jacky Durand

    The Little French Recipe Book

    Vydavateľstvo: Hodder & Stoughton
    Dátum vydania: 16. apríla 2020
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 16,50 €
    Vaša cena: 15,68 
    For fans of Antoine Laurain, When All is Said and Julie and Julia comes this emotional and heartwarming story of love between a father and son, told through their shared passion for food. For thirty years, Julien has lived with the question as to why his mother, Helene, suddenly walked out on him and his father - and why his father Henri refused to ever … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jacky Durand

    Apám receptjei

    Vydavateľstvo: Park Kiadó
    Dátum vydania: 1. apríla 2020
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 9,52 €
    Vaša cena: 9,04 
    A regény fő helyszíne egy burgundiai kisváros vendéglője, ahol hagyományos francia ételek sülnek, főnek, a vendégsereg legnagyobb örömére. A főhős Monsieur Henri, a Virágos Állomás régi vágású szakácsa, egyben tulajdonosa, az elbeszélő pedig a fia, Julien, aki szenvedélyesen kuktáskodik a konyhában, amióta … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jacky Durand

    Stratený receptár a láska, ktorá neumrela

    Vydavateľstvo: Lindeni
    Dátum vydania: 29. januára 2021
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 11,99 €
    Vaša cena: 9,59 
    Henri, charizmatický majiteľ reštaurácie, bol odjakživa proti tomu, aby sa jeho syn Julien stal kuchárom. Keď upadne do kómy, Juliena posadne jediný cieľ: nájsť zápisník, kde boli zapísané otcove recepty. Julien postupne odkryje niekoľko tajomstiev a konečne pochopí, prečo Henri nechal svoju ženu odísť. Jacky Durand vo svojom románe … Zobraziť viac info ►