% Zľavy na hry %

Ivona Ďuričová

autor

Prečo lienky nosia podkolienky


Viete, po čom túži žabka, kto má v lete turné a kedy ose tečie z nosa rosa? Kúpte si vstupenku na poetickú lúku, kde sú chrobáčiky doma a každý príbeh je na román. Ani sa nenazdáte a dozviete sa tiež, prečo lienky nosia podkolienky aj prečo je báseň krásna hra.
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Zápisky z vodných znamení


Tematicky bohatá zbierka lyrickej ženskej poézie predovšetkým o láske a zmyselnosti.
Vypredané
2,85 € 3,00 €

Vtáčie dobrodružstvá + Lunárny kalendár 2020


Som Lubo. Teší ma, že sa chcete so mnou zoznámiť. Porozprávam vám príhody zo svojho holubieho života. Napríklad o svojich starých domácich i nových kamarátoch, ktorých som spoznal počas svojich prvých pretekov. Tu sa viac napísať nezmestí. Nech sa páči, poleťte so mnou! Vysoko, ďaleko... A naspäť domov.Pre deti od 6 rokov.Illustrations © 2019 by Hedviga Gutierrez
Vypredané
8,46 € 8,90 €

Básničkový karneval


Čo sa stane s kukuricou u zubára a s muškátom zaľúbeným do mušky? Ako chutí žihľavový špeciál a kto je záhradkársky expert na facebooku? Kam sa vybral svištíkPištíka po čom túži hviezdička Stella?Na stránkach knižky sa v plnej kráse roztancuje pred očami detského čitateľa pestrofarebný rýmovaný sprievod, ktorý k deťom vyslala autorkinaa ilustrátorkina fantázia. Je plný vtipu, nehy alebo prekvapenia. Každý z poetických mini príbehov možnonielen šeptom či nahlas čítať, no ajpresvedčivo zarecitovať, a tým ho dokonale precítiť.
Vypredané
6,18 € 6,50 €

Lacná kniha Prečo lienky nosia podkolienky (-50%)


Vtipné básničky zavedú deti na poetickú lúku, kde nuda má zákaz vstupu! Chrobáčiky, zvieratká aj vtáčiky sú tam doma a každý z nich má príbeh na román. Deti zistia, ako ľúbi bocian, prečo je sovin svet ružový, kedy majú svrčky turné - a prečo je báseň krásna hra. Ilustrovala Katarína Ilkovičová
Vypredané
2,95 € 5,90 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Veselá abeceda (-50%)


Aká môže byť abeceda? Môže byť napríklad veršovaná, abeceda v šlabikári alebo taká, čo zjedla deda... A najlepšie, keď je abeceda múdra a veselá. Ako dnešné myši: „Máme múdre myši, nebývajú v skrýši. Nebežia pred mačkou s plačom, patria k našim počítačom!“ Knižka pre malých čitateľov aj budúcich školáčikov je plná krátkych a hravých básničiek, do ktorých autorka povkladala čo najviac slov na všetky písmenká abecedy ? i tie s dĺžňami či mäkčeňmi ? a ktoré ilustrátor zaodel do pôvabných obrázkov.
Vypredané
2,75 € 5,50 €

dostupné aj ako: