Hape

autor

Set dielov k vláčikovej dráhe 24 kusov


Rozšírte svoju železničnú trať Hape do ďalšieho mesta! Táto forma rovnej a zakrivenej trate vám poskytne stavebné materiály na rast vašej malej vlakovej spoločnosti, ako si vaše srdce želá .Pripojte k vašej železničnej trati alebo použite túto súpravu na začatie vašej prvej vlakovej linky! Je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými súpravami Hape. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Uschovajte si všetky relevantné informácie pre budúce použitie.
Vypredané
19,99 €

Štekajúci psík na nastrkovanie


Roztomilé a farebné šteniatko, ktoré po zložení sladko kvíli. Táto krásne vyrobená drevená sada predstavuje zábavnú skladaciu hru. Poskladajte šesť farebných dielikov na seba a po dokončení jemne zatlačte na Pepeho hlavu a počujte, ako zareve ako skutočné šteniatko! Pepe so svojimi otočnými ušami a lanovým chvostom je dokonalým spoločníkom, ktorý pomôže vašim najmenším identifikovať rôzne tvary a farby. Táto farebná drevená hračka šteniatko, odporúčaná pre deti od 12 mesiacov, poskytne hodiny zábavy pri cvičení a rozvoji motorických zručností. Vyrobené s pevnou drevenou konštrukciou a dokončené úplne netoxickými farbami a povrchovými úpravami vhodnými pre deti. Toto je hračka, ktorú si vaše dieťa zamiluje na dlhé roky. Hračka vyžaduje dve batérie LR44 (nie sú súčasťou balenia). UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
14,99 €

Striekačky do vane Macko a jeho kamaráti


Čas kúpania je teraz zábavnejší! Kúpeľ je jedným z najhravejších období dňa a títo kamaráti sú pripravení nasávať bublinky a zábavu vo vani! Skúste zistiť, ktorý z piatich striekačiek môže striekať najďalej alebo si nastaviť iné ciele. Využite striekačky ako extra zábavný spôsob, ako dosiahnuť vŕzgajúcu čistotu. Táto kompletná súprava hračiek do vane od Hape obsahuje 5 striekačiek do vane, ktoré sú ideálne na to, aby voda začala prúdiť a kúpanie alebo kúpanie v bazéne bolo ešte zábavnejšie! Tieto hračky do vane od Hape sú určené na hranie s predstavivosťou, ako aj na rozvoj koordinácie ruka-oko. Hra vo vani podporuje rodinnú zábavu a detský rast prostredníctvom vodných aktivít. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Pred uskladnením vytlačte vodu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby.
Vypredané
12,99 €

Veža s postavičkami Priatelia


9-dielna stohovateľná kartónová veža od Hape – súčasť kolekcie Pepe & Friends, je zábavná a vzdelávacia zbierka príbehov, ktorá podporuje rozvoj vnútornej kreativity vášho dieťaťa. Každá škatuľka sa líši veľkosťou, farbou a vyobrazením, čo vo vašom dieťati podnecuje tvorivú rolu. Krásne zdobené stohovateľné krabice sú vyrobené zo silného odolného kartónu, ľahko sa stohujú a ľahšie balia. Poskladajte krabice podľa veľkosti alebo buďte kreatívni so svojimi novými mini kamarátmi. Toto je jeden zo spôsobov, ako zamestnať batoľa na celé hodiny! UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
16,99 €

Set hrkálok s prísavkami


Umožnite svojmu drobčekovi trochu preskúmať svoje geometrické hrkálky, dovoľte im zlepšiť hrubú motoriku a stimulovať sluch, keď hrkáli. Produkty Hape sú navrhnuté tak, aby povzbudzovali a stimulovali deti v každom štádiu vývoja. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
14,99 €

Hojdacia hrkálka tučniak


Hojdacia hrkálka tučniak je veľmi stimulujúci pre bábätká a batoľatá vo veku od 6 mesiacov. Jasné farby stimulujú vývoj a veselé melódie, ktoré vydáva Penguin, sú ideálne na kolísanieDeti zažijú hodiny zábavy pri hraní s touto jedinečnou drevenou hračkou, zatiaľ čo sa tučniakovi pri kolísaní budú zábavne triasť krídelká. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
16,99 €

Hodiny vkladacie


Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
14,99 €

Kocky Zvieratká z farmy


Každá farma potrebuje prítulné zvieratká! Vyplňte rôzne strany tohto puzzle a uvidíte kačku, kravu, prasa, koňa, ovcu a hrdého kohúta. Kombinuje šesť zvieratiek do jednej sady kociek. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
14,99 €

Hudobný set pyramída


Krása tejto hudobnej hračky spočíva v tom, že päť rôznych veľkých kociek môže byť naskladané tak, ako to vaše dieťa považuje za potrebné! Nechajte ich preskúmať svojho vnútorného hudobníka podľa svojich predstáv. Poskladaním alebo preskupením každého hudobného bloku sa budú učiť aj o tvaroch a priestore! Ideálna prvá hudobná hračka. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Nepoužívajte v blízkosti ucha! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Táto hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné normy EN 71 a ASTM F963. Pred odovzdaním hračky dieťaťu odstráňte obalový materiál. Uschovajte si všetky relevantné informácie pre budúce použitie. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
29,99 €

Váha Príšerky


Umiestnite malé monster závažia na váhy a pripojte sa k tejto zábavnej rodine príšer, aby ste sa dozvedeli o základnej matematike vrátane závažia, meraní a rovnováhy! Umiestnite náhodný počet väčších závaží na jedno rameno váhy a potom zistite, či môžete uhádnuť, koľko menších potrebujete na vyváženie! UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Uschovajte si všetky relevantné informácie pre budúce použitie.
Vypredané
29,99 €

Dúhová panova flauta HAPE


Deti učí kreativite, sústredeniu, manuálnej zručnosti aj zmyslu pre rytmus. Panová flauta pre deti v dúhových farbách je ideálny prvý hudobný nástroj pre dievčatá aj chlapcov už od 3 rokov. Hra je intuitívna, jednoduchá a zábavná. Flauta má 4 tóny s farebným rozlíšením. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Táto hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné normy EN 71 a ASTM F963. Pred odovzdaním hračky dieťaťu odstráňte obalový materiál. Uschovajte si všetky relevantné informácie pre budúce použitie. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
3,99 €

Dúhové počítadlo


Desať radov po desať korálok v piatich farbách. Počítajte všetky spôsoby hry. Spočítajte známe veci, ktoré vaše dieťa vidí každý deň, ako sú topánky, sušienky alebo taniere na stole. UPOZORNENIE/INFORMÁCIA: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné normy EN 71 a ASTM F963. Pred odovzdaním hračky dieťaťu odstráňte obalový materiál. Uschovajte si všetky relevantné informácie pre budúce použitie. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
19,90 €

Vkladacie puzzle Záchranárske autá HAPE


Milujete vozidlá? Zistite viac o rôznych druhoch vozidiel, s ktorými sa môžete stretnúť na pohotovostnom mieste, pomocou pestrého a pútavého dreveného puzzle. UPOZORNENIE/ INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
7,99 €

Dažďová palica modrá HAPE


Otočte túto dažďovú palicu a stimulujte zmysly živými stekajúcimi perličkami a upokojujúcimi zvukmi dažďových kvapiek. Dokonale navrhnutý tvar uľahčuje držanie pre batoľaťa. UPOZORNENIE/ INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
13,99 €

Drevená knižka Farma HAPE


S touto očarujúcou knižkou dajte svojmu dieťatku čo najskôr úvod do čítania a zázrakov gazdovského dvora. Je vyrobená z dreva a je bezpečná aj na žuvanie a na každej strane obsahuje krásne a veselé ilustrácie. UPOZORNENIE/ INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
6,99 €

Rapkáč HAPE


Či už hráte s kapelou alebo podporujete svoj tím, tieto rapkáče vám pomôžu vyniknúť. Stačí s nimi len zakrútiť. UPOZORNENIE/ INFORMÁCIA: Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Odstráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť!
Vypredané
3,99 €