Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Andy Jones

  • Autor: Andy Jones

    Keď Henry stretol Zoe

    Vydavateľstvo: Plus
    Dátum vydania: 11. augusta 2017
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 12,99 €
    Vaša cena: 12,21 
    Keď Henry stretol Zoe. .. a Zoe Henryho, ani len netušili, že ich vzájomná príťažlivosť nie je celkom obyčajná. Spája ich totiž oveľa viac. Obaja stoja na prahu nového života a oboch ako ťažká stigma poznačila minulosť, na ktorú by najradšej zabudli. Henry opustil snúbenicu v deň svadby, stal sa najnenávidenejším … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Andy Jones

    My dvaja

    Vydavateľstvo: Plus
    Dátum vydania: 23. novembra 2015
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 13,49 €
    Vaša cena: 12,68 
    William Fisher, mladý, dobrosrdečný a humorom sršiaci Londýnčan, sníva o veľkej kariére režiséra, no zatiaľ sa motá len v reklame. Jeho život sa zvrtne o stoosemdesiat stupňov, keď mu osud prihrá do cesty krásnu, inteligentnú, no zároveň záhadnú a takmer o dekádu staršiu vizážistku Ivy s jazvami na … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Andy Jones

    Henry + Zoe = Velké trable

    Vydavateľstvo: Plus
    Dátum vydania: 14. augusta 2017
    Jazyk: český
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 14,49 €
    Vaša cena: 13,62 
    Henry a Zoe toho mají společného víc, než by je samotné napadlo. Pro začátek třeba minulost, ona i on se s ní totiž rozhodli nečekaně rázně skoncovat. A to neobejde bez potíží. Henry dal v předvečer svatby kopačky své lásce z dětství a prchá do Londýna, aby našel sám sebe a začal znovu a lépe. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Andy Jones

    The Trouble with Henry and Zoe

    Vydavateľstvo: Simon & Schuster
    Dátum vydania: 1. augusta 2016
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 10,95 €
    Vaša cena: 10,29 
    A heart-warming and funny novel about love and the choices we make. How bad choices can lead to good things, and how life is never what you expect it to be. Perfect for fans of One Day and Me Before You, from the author of The Two of Us. Henry and Zoe have more in common than they realise. For a start, they both have pasts they'd rather leave behind. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Andy Jones

    Two Of Us

    Vydavateľstvo: Simon & Schuster
    Dátum vydania: 7. mája 2015
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 10,95 €
    Vaša cena: 10,29 
    If you loved One Day and The Rosie Project, you will fall head-over-heels for The Two of Us. Falling in love is the easy part. What matters most is what happens next. .. Fisher and Ivy have been an item for a whole nineteen days. And they just know they are meant to be together. The fact that they know little else about each other is a minor detail. … Zobraziť viac info ►