Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Na sklade máme až 50 000 kníh.
Tituly skladom doručíme do Vianoc.

Tidbeck Karin

  • Autor: Tidbeck Karin

    Sobí hora

    Vydavateľstvo: Kniha Zlín
    Dátum vydania: 17. apríla 2018
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 21 dní
    Bežná cena: 8,99 €
    Vaša cena: 8,73 
    Pozoruhodná sbírka třinácti povídek, tak zvláštních, že je velmi obtížné vypudit je z mysli. Zasahují do světa fantasy, magického realismu, science fiction i severských lidových pověstí s imaginárními bytostmi. Některé z těchto příběhů jsou značně znepokojivé, ale zároveň humorné a neuvěřitelně zvláštní. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Tidbeck Karin

    Amatka

    Vydavateľstvo: Kniha Zlín
    Dátum vydania: 2. októbra 2018
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 7 dní
    Bežná cena: 9,99 €
    Vaša cena: 9,49 
    Vanja přijíždí do chladné, nehostinné kolonie Amatka, aby pro svého zaměstnavatele shromáždila informace o hygienických návycích tamějších obyvatel. Ihned po příjezdu však vycítí, že v Amatce se děje něco podivného. Když narazí na neklamné známky toho, že kolonii hrozí zkáza, pustí se na vlastní pěst do velmi riskantního … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Tidbeck Karin

    Amatka

    Vydavateľstvo: Random House
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 15,50 €
    Vaša cena: 14,73 
    "I recommend that you lay your hands on a copy. " --Ann Leckie "An instant classic. " --Jeff VanderMeer A surreal debut novel set in a world shaped by language in the tradition of Margaret Atwood and Ursula K. Le Guin. Vanja, an information assistant, is sent from her home city of Essre to the austere, wintry colony of Amatka with an assignment … Zobraziť viac info ►