Zdeněk Miler

autor

Omalovánky s vodovými barvami a štětcem: Štěňátko a med


• licenční motivy regionální a zahraniční ve výhradním užití, právně nezávadné • SET: omalovánky s nedílnou součástí vodových barev včetně štětce s přírodním vlasem pro snadné rozmývání barev • materiál obálka: tuhý karton vyšší gramáže s lesklou povrchovou úpravou • materiál vnitřní strany: tužší karton vyšší gramáže z důvodu použití vodových barev • kvalitní barvy a nástřik - nepraskají, neodlupují se od podložky • 12 perokreseb • jednotlivé listy lze ze setu jednoduše vyjmout a samostatně na podložce vykreslit pomocí přiložených vodových barev a štětce • produkt slouží pro rozvoj vnímání (přenos barev do příslušných objektů obrázku) a grafomotoriky (správné držení štětce, pohyb štětce v objektu ohraničeném perokresbou apod.) • vazba twin wire /kroužková / umístěná v horní části umožňuje pohodlné kreslení pro leváky i praváky
U dodávateľa
4,83 € 5,08 €

Vakond és a televízió


Új történettel folytatódik a közkedvelt Vakond-sorozat. Ezúttal a villogó, beszélő doboz, vagyis a televízió kápráztatja el az erdő lakóit. Vajon meddig tart a varázs?
U dodávateľa
8,27 € 8,71 €

Krtko a zázračné slovíčka


Keď vieme už odmalička slušne pozdraviť, poďakovať sa, pomôcť, ospravedlniť sa, zaželať dobrú chuť alebo všetko najlepšie a najmä povedať niekomu, že ho máme radi, svet okolo nás je oveľa krajší. Toto všetko naučí najmenších čitateľov ich obľúbený hrdina krtko so svojimi zvieracími kamarátmi.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Narodeniny


Leporelo vám porozpráva pomocou pekných obrázkov, ako sa v lese chystá oslava narodenín. Všetky zvieratká pripravujú zaujímavé darčeky. Kto tieto balíčky dostane a čo sa v nich skrýva, ostáva zatiaľ záhadou.
Vypredané
2,38 € 2,50 €

Hľadaj krtka


Podarí sa ti nájsť malého krtka a jeho kamarátov v tejto knihe? V lese, okolo krtinca či na lúke sa deje veľa zaujímavých vecí. Poriadne si prezri obrázky a uvidíš, čo všetko sa dá objaviť!
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Krtko na cestách


Malý krtko sa vydal na cestu po svete celkom sám. Na svojich cestách však stretáva nových kamarátov, s ktorými si užije veľa zábavy. Pozorne si prezri každú stranu v tejto knihe. Nájdeš krtka?
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Krtko a leto


Krtko a malá sýkorka sa stali nerozlučnými kamarátmi. V lete sa radujú zo záhradky, ošetrujú a zalievajú rastlinky a majú radosť, že záhradka pekne rozkvitla. Šťavnaté listy však veľmi zachutili trom tlstým húseniciam. Ako si s nimi Krtko poradí, sa deti dozvedia z obľúbeného leporela.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Krtko a jar


Krtko sa presvedčí o tom, že jar je už tu, keď po zime vykukne zo svojho zimného domčeka. Je rád, že dobre prezimoval a teší sa na jarné slniečko. Ale ako prežili zimu ostatní? Keď Krtko počuje zúfalé volanie malej sýkorky, je to úloha preňho ako stvorená... Musí sa o vtáčatko postarať!
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Krtkov týždeň


Nové leporelo s Krtkom nám prezradí, čo všetko robí náš kamarát cez týždeň: stará sa o svoju záhradku, ktorú poničila búrka, pestuje mrkvičku, šalát a reďkvičky, a tiež veľmi rád trávi čas so svojimi priateľmi. Leporelo s krásnymi farebnými obrázkami vychádza v Albatrose prvýkrát – obsahuje básne Michala Černíka, ktoré do slovenčiny prebásnil Marián Heveši.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtko a kamaráti


Detské leporelo obsahuje obrázkový slovníček 36 anglických slov vrátane slovenského prekladu. Zapamätať si slovíčka pomôže deťom obľúbený krtko a jeho kamaráti. Na konci leporela je anglická výslovnosť jednotlivých slov.
Vypredané
4,74 € 4,99 €

Zabaváme sa s krtkom


Ďalšia zo série hracích knižiek s obľúbeným Krtkom rozvíja detskú tvorivosť v maľovankách a rébusoch. Hravou formou učí deti sústredeniu a pozornosti pri určovaní rozdielov, farieb a počtu predmetov.
Vypredané
3,75 € 3,95 €

Krtko a televízor


Na stráni pod lesom nebzučia včielky, nehopká zajačik, nevystrája myška...
Vypredané
5,23 € 5,50 €

Krtko a jeseň


Leporelo s motívom známej obľúbenej večerníčkovej postavičky KRTKA a jeho kamarátov - ako na jeseň varili slivkový lekvár.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Krtko a rybka


Milé deti, vychádza nová knižka o krtkovi plná nádherných ilustrácií. Tentoraz zachráni malú roztomilú rybku pred dravou zubatou šťukou. A nie je na to sám, sú s ním jeho obľúbení kamaráti mravce, žabka, motýlik admirál, húsenica, slimák, húseničky a ďalšie zvieratká. Rybka sa dokonca schová u Krtka doma. A ako sa mu odmení? Ako inak, čarovne. Tak otvorte knižku a vojdite do Krtkovho rozprávkového sveta.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Krtko a rok


Detské leporelo obsahuje obrázkový slovníček 36 anglických slov vrátane slovenského prekladu. Zapamätať si slovíčka pomôže deťom ich obľúbený krtko. Na konci leporela je anglická výslovnosť jednotlivých slov.
Vypredané
4,74 € 4,99 €

Krtkove príhody od jari do zimy


Pre slovenské a anglické deti! S Krtkom je rok krásny a plný zábavy od jari do zimy! Na jar pomôže sýkorke, v lete zachráni kvety, na jeseň navarí lekvár a v ??zime sa raduje zo snehu. Poďte sa zabaviť pri čítaní s ním - tentoraz v dvoch jazykoch.
Vypredané
7,13 € 7,50 €