Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€

Patrick Quinlan

List.php:/getLoadedProductCollection 1 List.php:/getLoadedProductCollection 1
  • Autor: Patrick Quinlan

    Hit

    Vydavateľstvo: Headline Publishing
    Dátum vydania: 4. februára 2010
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedostupné
    Bežná cena: 9,95 €
    Vaša cena: 9,45 
    Nedostupné
    A gripping and twisting treat of a novel for fans of Tarantino and Elmore Leonard. Handsome ladies' man Jonah Maxwell is working as a bounty hunter for El Gordo (the Fat One), who picked up his nickname from an admiring prostitute. Gordo has a plan: to catch a runaway felon who’s worth $250,000 to the City of New York. The guys are in … Zobraziť viac info ►