% Zľavy na hry %

John Soars

autor

New Headway Beginner Class CD /2/


This is a foundation course in basic English for zero-English beginners.
Vypredané
11,50 € 12,11 €

New Headway Elementary + Pre-Intermediate 3rd Edition slovenský slovníček


Slovník k učebniciam New Headway z vydavateľstva Oxford University Press. V slovníku je spracovaná slovná zásoba ku knihám úrovne elementary a pre-intermediate. Slovník je zoradený podľa jednotlivých lekcií.
Vypredané
2,43 € 2,56 €

New Headway Pre-Intermediate Student´s Book


This is a new edition with a modified syllabus and extensive new material.
Vypredané
14,96 € 15,75 €

New Headway Upper-Intermediate Student´s Book the THIRD edition


The Upper-Intermediate level has been brought right up-to-date, with new topics, new features, and a revised syllabus which all aid real progress.
Vypredané
26,59 € 27,99 €

New Headway Pre-Intermediate Student´s Book, the THIRD edition


90% new, with refreshed content and new features.
Vypredané
26,59 € 27,99 €

dostupné aj ako:

Headway - Slovník - New Elementary, Pre-intert


Slovník k učebniciam Headway z vydavateľstva Oxford University Press. V slovníku je spracovaná slovná zásoba ku knihám úrovne elementary a pre-intermediate. Slovník je zoradený podľa jednotlivých lekcií...
Vypredané
2,43 € 2,56 €

New Headway WB + CD


A new Beginner edition from the world's most trusted ELT course.The best-selling series with a proven methodology - a course that teachers can trust in the classroom. Key features •Clear, structured approach to grammar. Grammatical structures are introduced in context, with questions that encourage students to work out the rules for themselves. A comprehensive 'Grammar section' at the back of the Student's Books provides a useful reference before, during or after the lesson. •A well-defined vocabulary syllabus concentrates on three key areas: learning new words in lexical sets; acquiring good habits for learning vocabulary; and developing vocabulary 'systems' such as sound and spelling relationships. •Integrated skills work. In every unit the reading and listening activities contextualize and bring together much previously introduced language. The unit-by-unit writing sections in the Student's Books help to develop students' written English in a range of situations and registers. •Supportive Teacher's Books at each level include an explanation of the methodology, step-by-step lesson guidance, additional activities, photocopiable tests, cultural notes, and detailed answer keys. •Teacher's Resource Books provide photocopiable games and activities to supplement the main course materials. •Workbooks at each level offer a range of exercises to revise and extend the grammar and vocabulary covered in the Student's Book, plus extra related input where appropriate.
Vypredané
15,19 € 15,99 €

New Headway Elementary 4th edition WB+CD with key


General English for adultsFourth Edition A completely new Elementary edition from the world's best-selling adult English course, with new digital resources for 2011.The Fourth edition brings you fully revised and updated texts, topics, and artwork, and the 2011 resources make it the most digital-friendly edition yet.The new version of Elementary iTools is a whole book onscreen experience.And the completely new Headway iTutor DVD-ROM – included with the Student’s Book from summer 2011 – gives learners interactive material from the book, plus video, for study outside class. Key features •New texts, topics, and design •Integrated-skills syllabus with a clear grammar focus •New version of Headway iTools – whole book onscreen •Headway iTutor – new interactive self-study DVD-ROM, included with the Student’s Book (summer 2011) •Full teacher support - resources, photocopiables, tests and more - in print and online
Vypredané
10,45 € 11,00 €

New Headway Elementary Students Book 4TH edition


The world’s best-selling adult English course – a perfectly-balanced syllabus with a strong grammar focus, and full support at all six levels.
Vypredané
18,24 € 19,20 €

New Headway Elementary 4th edition CD


The world’s best-selling adult English course – a perfectly-balanced syllabus with a strong grammar focus, and full support at all six levels.
Vypredané
34,19 € 35,99 €

New Headway Elementary 4Th edition Workbook + Audio CD


The world’s best-selling adult English course – a perfectly-balanced syllabus with a strong grammar focus, and full support at all six levels.
Vypredané
10,45 € 11,00 €

New Headway Elementary SB 4th edition


The world’s best-selling adult English course – a perfectly-balanced syllabus with a strong grammar focus, and full support at all six levels.
Vypredané
19,94 € 20,99 €

New Headway Elementary 4th Edition - Student´s Book + DVD (SK Edition)


New Headway, Fourth edition Elementary, táto učebnica New Headway štvrtá edícia - slovenská edícia obohatená o iTutor na DVD. Učebnica je určená pre študentov anglického jazyka na stredných školách a jazykových kurzoch kurzoch. Obsahuje nové texty, témy, design a intergrované zručnosti z anglického jazyka so zameraním na gramatiku.Slovenská edícia učebnice obsahuje navyše 16 strán extra practice skills od p. Gondovej (extra cvičenia na maturitu), obsahuje aj iTutor (úlohy na domáce precvičovanie a prípravu na maturitu).K tejto učebnici je ako súčasť aj DVD, na ktorom sa nachádza iTutor. iTutor je inovatívna digitálna podpora ku knihe New Headway Elementary 4. edícia. Pri osvojovaní si jazyka iTutor pomáha študentom:- zopakovať si základné učivo z každej lekcie - prebrať učivo, ak študent chýbal na hodine - naučiť sa nové učivo po menších dávkach - zopakovať si učivo interaktívnym spôsobomSvetovo najpredávanejší kurz angličtiny New Headway 4th Edition pre študentov a dospelých je yýrazne zameraný na gramatiku a jej precvičovanie.
Vypredané
21,35 € 22,47 €

New Headway Intermediate 4th Edition - Student´s Book + DVD (SK Edition)


New Headway, Fourth edition Elementary - učebnica s iTutor DVD je kniha určená pre študentov anglického jazyka na stredných školách a kurzoch. Obsahuje nové texty, témy, design a intergrované zručnosti z anglického jazyka so zameraním na gramatiku. Ku knihe sú ďalšie doplnkové komponenty.Slovenská edícia učebnice obsahuje navyše 16 strán extra practice skills od p. Gondovej (extra cvičenia na maturitu), obsahuje aj iTutor (úlohy na domáce precvičovanie a prípravu na maturitu).K tejto učebnici je ako súčasť aj DVD, na ktorom sa nachádza iTutor. iTutor je inovatívna digitálna podpora ku knihe New Headway Elementary 4. edícia. Pri osvojovaní si jazyka iTutor pomáha študentom:- zopakovať si základné učivo z každej lekcie - prebrať učivo, ak študent chýbal na hodine - naučiť sa nové učivo po menších dávkach - zopakovať si učivo interaktívnym spôsobom
Vypredané
21,36 € 22,48 €

New Headway Pre-Intermediate 4th Edition - Student´s Book + DVD (SK Edition)


New Headway, Fourth edition Elementary - učebnica s iTutor DVD je vynovená učebnica zo štvrtej edície New Headway so slovenskou lokalizáciu, ktorá je určená pre študentov anglického jazyka na stredných školách a jazykových kurzoch. Obsahuje nové texty, témy, design a intergrované zručnosti z anglického jazyka so zameraním na gramatiku. Ku knihe sú ďalšie doplnkové komponenty. Zadania úloh a cvičení sú v slovenčine.Slovenská edícia učebnice obsahuje navyše 16 strán extra practice skills od p. Gondovej (extra cvičenia na maturitu), obsahuje aj iTutor (úlohy na domáce precvičovanie a prípravu na maturitu).K tejto učebnici je ako súčasť aj DVD, na ktorom sa nachádza iTutor. iTutor je inovatívna digitálna podpora k učebnici New Headway 4. edícia. Pri osvojovaní si jazyka iTutor pomáha študentom:- zopakovať si základné učivo z každej lekcie - prebrať učivo, ak študent chýbal na hodine - naučiť sa nové učivo po menších dávkach - zopakovať si učivo interaktívnym spôsobomNew Headway, 4th Edition je úplne nový, moderný kurz angličtiny, plný najmodernejších interaktívnych komponentov, moderných a pútavých tém, ktoré študentov SŠ zaujmú na nenúteným spôsob učia anglicky. Začína od úrovne Beginner a postupne sa prepracovaná na vyššie úrovne. New Headway je najbežnejšie používaný kurz AJ pre SŠ, gymnáziá a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je pomerne úspešná tak medzi učiteľmi ako i medzi študentmi. Bežné každodenné témy študentov umožnia študentov bežnú komunikáciu, no zároveň ich pripravia na maturitnú skúšku či na skúšky KET, PET a ďalšie.
Vypredané
22,79 € 23,99 €

New Headway Pre-Intermediate 4th Edition - Workbook with key + CD


Workbook with key + iChecker –pracovný zošit s riešeniami cvičení + iChcecker CD je určený pre študentov anglického jazyka na stredných školách a kurzoch. Je vypracovaný k učebnici New Headway, 4th edition, ktorá obsahuje nové texty, témy, design a intergrované zručnosti z anglického jazyka so zameraním na gramatiku. Ku knihe sú ďalšie doplnkové komponenty.iChecker je nový komponent, ktorý je súčasťou pracovného zošita a obsahuje všetky posluchové cvičenia, texty a testy pracovného zošita. Pomáha precvičiť tak gramatiku ako aj slovnú zásobu každodennej angličtiny. Na konci každej jednotky (lekcii) nájdu študenti „multiple choice test“, ktorý otestuje ich jazykové zručnosti z angličtiny danej úrovne a príslušnej lekcii. Ďalšou možnosťou na otestovanie svojich vedomostí majú študenti aj na stránke oxfordenglishtesting.com kde si bez prístupového kódu môžu prejsť vzorové testy na skúšky (Online Practice test – KET, PET a ďalšie).New Headway, 4th Edition je úplne nový, moderný kurz angličtiny, plný najmodernejších interaktívnych komponentov, moderných a pútavých tém, ktoré študentov SŠ zaujmú na nenúteným spôsob učia anglicky. Začína od úrovne Beginner a postupne sa prepracovaná na vyššie úrovne. New Headway je najbežnejšie používaný kurz AJ pre SŠ, gymnáziá a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je pomerne úspešná tak medzi učiteľmi ako i medzi študentmi. Bežné každodenné témy študentov umožnia študentov bežnú komunikáciu, no zároveň ich pripravia na maturitnú skúšku či na skúšky KET, PET a ďalšie.
Vypredané
11,90 € 12,53 €