% Zľavy na hry %

Anthony William

autor

Mystický léčitel, 2. vydání


Taky chodíte od doktora k doktorovi, a žádný vám dosud nedokázal pomoct? Dokonce vám naznačují, že jste simulanti, jenomže vám je stále hůř? Obáváte se rakoviny a chcete vědět, jak jí předejít? Chcete zhubnout? Vypadat a cítit se mladší? Chcete být konečně zdraví?Léčitel Anthony William cestu z tohoto začarovaného kruhu zná. Odhaluje kořeny nemocí a stavů, které se současná medicína teprve snaží zjistit, a přináší stoprocentně přírodní řešení k vyléčení mnoha nemocí, co nás trápí – Lymská nemoc, syndrom chronické únavy, autoimunitní onemocnění, roztroušená skleróza a mnoho dalších.Tam někde ve vyšších sférách jsou uložené veškeré informace o léčebných metodách, které lékařská věda objeví až za pár let či dokonce desetiletí. Jisté výjimečné osobnosti ale mají dar znát je všechny již dnes. Mystický léčitel Anthony William je jedním z nich. Nové vydání navíc obsahuje: • vysvětlení, jakým způsobem se viry pojí s chronickými nemocemi • zrevidovaný seznam doplňků stravy a jejich dávkování, aby odpovídaly informacím z knihy Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví • novou kapitolu, obsahující důležité instrukce pro užívání doplňků stravy a zlepšení imunity • rozšířený návod na osmadvacetidenní detox, včetně návrhu jídelníčku a 45 barevných fotografií • rozšířený návod na uzdravení duše a meditační techniky
Na sklade 1Ks
23,71 € 24,96 €

Liečivá očista


Šiesta kniha zo série medicínskeho média Anthonyho Williama. Liečebný plán pre pacientov trpiacich úzkosťou, depresiou, akné, ekzémami, lymskou boreliózou, črevnými problémami, mozgovou hmlou, nadváhou, migrénami, nadúvaním, závratmi a psoriázou.Nazdávate sa, že váš organizmus nepotrebuje očistu? Zamyslite sa znova. Jedy a patogény, spôsobujúce chronické ochorenia, ohrozujú naše zdravie už pred narodením a neprestajne nám spôsobujú ťažkosti, pretože im denne čelíme. Očista je účinným nástrojom ochrany pre každého z nás – pokiaľ ju podstupujeme správnym spôsobom.Anthony William vytvoril všestrannú príručku poznatkov a informácií o očistách všetkých druhov, počnúc známou deväťdňovou Očistou 3 : 6 : 9. Okrem nej ponúka aj liečebné postupy pri konkrétnych zdravotných problémoch vrátane Očisty od škodcov, Rannej očisty, Očisty pomocou monostravovania a Očisty pomocou detoxikácie ťažkých kovov.Táto kniha ponúka: Rady, ako si zvoliť vhodnú očistu.Množstvo poznatkov o príčinách vzniku takmer 200 zdravotných problémov a ochorení spolu s radami, ako užívať výživové doplnky (vrátane dávkovania), ktoré možno zaradiť do stravy počas očisty.Viac ako 75 receptov a vzorové jedálne lístky pri očiste podľa Medicínskeho média.Dôležité odporúčania, čo sa smie a čo nesmie pri očistách spolu s ich modifikáciami a náhradou potravín.Pravdu o moderných témach, ako prerušovaný pôst, pôst o vode alebo o šťavách, vláknina, proteíny, objemová a rysovacia fáza (tzv. bulking and cutting), počítanie makier a mikrobióm.Fakty o vajíčkach, mliečnych výrobkoch, lepku, rybom oleji, jablčnom octe či kofeíne.Obšírne poznatky o očisťovaní od skrytých toxínov, škodlivej stravy, toxických ťažkých kovov a vírusov.Reálne dôvody, prečo môže očista vplývať na emócie.Duchovnú a duševnú podporu, ktorá nám ustavične pripomína, že očista sa dá zvládnuť.Očistné techniky opísané v tejto knihe sa zameriavajú na to, čo sa naozaj deje v ľudskom tele a čo nedokáže vyriešiť žiadny moderný životný štýl. Anthony WilliamTáto planéta nevyhnutne potrebuje očistu. Medicínska očista pre zdravie vám povie pravdu o tom, ako používať jedlo, aby vám a vašim blízkym pomohlo uzdraviť sa. Poskytne vám liečivé informácie a nástroje, ktoré pochádzajú zhora, aby ste sa mohli postarať o svoje zdravie – pretože každý má právo byť zdravý. Medicínska očista pre zdravie je šiesta kniha série Medicínske médium a je neoceniteľným doplnkom, ktorý vám pomôže uchovať si zdravie.
Na stiahnutie
22,39 €

dostupné aj ako:

Záchrana pečene


Zachráňte svoju pečeň a ona zachráni vás Odpovede na príčiny vzniku ekzému, psoriázy, cukrovky, streptokokových ochorení, akné, dny, nadúvania, žlčníkových kameňov, únavy nadobličiek, únav, stukovatenej pečene, problémov s hmotnosťou, syndrómu bakteriálneho prerastania čreva a autoimunitných ochorení.Popredný autor New York Times bestsellerov a obľúbená autorita vo svete zdravia sa vracia s poznatkami a pravdami o uzdravení, podrobnejšími než kedykoľvek predtým. Objavte silu svojej pečene a moc, ktorú so sebou prináša starostlivosť o tento orgán, a váš život sa zmení nepredstaviteľným spôsobom.Čo by ste povedali na to, keby ste sa mohli zamerať na jeden aspekt svojho zdravia a vďaka nemu by ste zlepšili celkový zdravotný stav? A zároveň by ste predišli zdravotným problémom, skrývajúcim sa niekde pod povrchom, hoci ste nemali o nich ani len potuchy? V súčasnosti vôbec netušíme, aké množstvo príznakov, stavov a chorôb vzniká v dôsledku preťaženia pečene. Nie je to len rakovina pečene, cirhóza či hepatitída. Takmer každý problém – od otravných a bežných ťažkostí cez tráviace problémy, emocionálne výkyvy, priberanie na hmotnosti, vysoký krvný tlak, srdcovo-cievne ochorenia, nejasnú myseľ či kožné choroby až po autoimunitné a iné chronické ochorenia – sa vyskytuje v dôsledku preťaženia pečene, ale tento stav sa dá zlepšiť a dokonca vyliečiť, ak dokážete využiť silu tohto nenáročného orgánu. Kniha Medicínske médium: Záchrana pečene ponúka odpovede, ktoré ste mali poznať už veľmi dávno. Anthony William – Medicínske médium – s typickým zanietením prináša jedinečný pohľad na doposiaľ neobjavené funkcie tohto životodarného orgánu, vysvetľuje, čo sa skrýva za desiatkami zdravotných problémov, ktoré nám strpčujú život, a ponúka detailný návod, ako by sme mali v živote postupovať, aby sme ho prežili čo najlepšie. Sami zistíte, čo so sebou prináša takáto záchrana pečene – budete rozvážnejší, pokojnejší, šťastnejší a schopnejší prispôsobiť sa našej hektickej dobe. Dozviete sa, ako zlepšiť spánok, nastoliť rovnováhu cukru v krvi, znížiť krvný tlak, schudnúť, vyzerať a cítiť sa mladšie. Zdravá pečeň vás zbaví stresu, bude to váš spojenec v boji proti starnutiu a ochranca vo svete plnom nástrah – no iba ak jej venujete náležitú starostlivosť.
Na stiahnutie
21,39 €

dostupné aj ako:

Zelerová šťava


Zelerová šťava sa na celom svete pokladá za zázračný liek: zachraňuje životy a zbavuje ľudí mnohých závažných zdravotných problémov. Profily známych osobností, kde opisujú svoje denné rituály popíjania zelerovej šťavy, a ľudí z rozličných spoločenských vrstiev, ktorí zverejňujú príbehy o dramatickom uzdravení, potvrdzujú, že zelerová šťava dokáže naštartovať proces liečby, aj keď sa zdá, že je už všetko stratené. To, čo pred desiatkami rokov vzniklo ako tiché hnutie, prerástlo do svetovej revolúcie uzdravovania. Anthony William, zakladateľ svetového hnutia propagujúceho pitie zelerovej šťavy, vás v knihe Zelerová šťava: Najúčinnejší liek našich čias, ktorý uzdravil milióny ľudí na svete zasvätí do úžasnej schopnosti tohto nápoja vyvolať ďalekosiahle zlepšenia na všetkých úrovniach vášho zdravia. Je to:Liečba tráviaceho systému a pomoc s tráviacimi ťažkosťamiVyváženie cukru v krvi, krvného tlaku, hmotnosti a funkcie nadobličiekNeutralizácia a odbúravanie toxínov z pečene a mozguObnova zdravia ľudí, ktorí trpia širokým spektrom chronických ochorení a ťažkostí, napríklad únavou, nejasnou mysľou, akné, ekzémom, závislosťou, ADHD, ochoreniami štítnej žľazy, diabetom, syndrómom bakteriálneho prerastania čreva, poruchami príjmu potravy, autoimunitnými ochoreniami, lymskou boreliózou a očnými problémami. Kniha ponúka presný opis protizápalových, alkalizujúcich a prelomových účinkov zelerovej šťavy a uvádza účinný a komplexný návod, ako úspešne podstúpiť očistu zelerovou šťavou. Dozviete sa, ako si pripraviť šťavu, kedy a koľko jej piť a čo treba očakávať pri detoxikácii tela, ale aj odpovede na časté otázky ako „Je bezpečné piť zelerovú šťavu v tehotenstve alebo počas dojčenia?“, „Je mixovanie lepšie ako odšťavovanie?“ a „Môžem pri nej užívať svoje lieky?“ V tejto knihe nájdete všetko, čo treba vedieť – a to z prvej ruky – vďaka čomu získate benefity toho, čo William nazýva „jedným z najúžasnejších liečivých nápojov všetkých čias“.Uzdravte sa vďaka jedinej komplexnej príručke o zelerovej šťave Keď sa pitie zelerovej šťavy stalo celosvetovým hnutím, mnohí sa pýtali: „Odkiaľ sa to tu vzalo?“ Odpoveď na túto otázku dáva uznávaná osobnosť z oblasti zdravia a liečby Anthony William, jeho bestsellery New York Times a komunita Medicínskeho média, ktorá má mnohomiliónovú členskú základňu. Anthony je zakladateľom tohto hnutia a už mnohé roky hlása, že zelerová šťava je jedinečná liečivá zbraň, účinnejšia ako ktorákoľvek superpotravina. A presne to potrebujeme v boji s chorobami dnešného sveta. Tento návod ponúka príležitosť, aby sme sa na ceste k uzdraveniu konečne pohli vpred.
Na stiahnutie
11,60 €

dostupné aj ako:

Štítna žľaza


Skutočné príčiny a účinná liečba Hashimotovej tyreoiditídy, Gravesovej choroby, nespavosti, hypotyreózy, uzlov na štítnej žľaze a Epsteinovho-Barrovej vírusuŠtítna žľaza je dnes pálčivou témou na poli zdravia. Všetky generácie od dospelých a ich rodičov cez mladých až po deti, čoraz viac ľudí, najmä žien, počúva, že za ich únavu, priberanie, otupenosť mozgu, problémy s pamäťou, bolesti, tŕpnutie a necitlivosť, nespavosť, vypadávanie vlasov, návaly tepla, precitlivenosť na teploty, zápchu, nafukovanie, úzkosť, depresiu, búšenie srdca, stratu libida, nepokojné nohy a mnoho ďalších problémov môže práve štítna žľaza. Všetci by preto radi vedeli, ako sa vymaniť z jej vplyvu. Hoci sa štítnej žľaze dostáva stále viac pozornosti, jej symptómy nemiznú a chorí sa neuzdravujú. Diagnózy ako Hashimotova tyreoiditída alebo hypotyreóza nevysvetľujú rad zdravotných ťažkostí, ktorými pacienti trpia. Nikto si totiž nevšíma zásadný problém: problém so štítnou žľazou nie je skutočným pôvodcom choroby. Problémy štítnej žľazy sú len jedným z príznakov niečoho väčšieho ako táto malá žľaza na krku. Ide o čosi, čo je rozšírené v celom tele, o čosi invazívne, čo má na svedomí nekonečný zoznam symptómov a ochorení, ktoré sa pripisujú štítnej žľaze. V knihe Medicínske médium: Štítna žľaza prináša médium Anthony William revolučný pohľad na epidémiu ochorení štítnej žľazy. Povzbudzuje čitateľov, aby sa sami stali odborníkmi na svoju štítnu žľazu. Podrobne vysvetľuje, kde je hlavný problém, ako aj to, čo sa skrýva za zápalom, autoimunitnými ochoreniami a množstvom ďalších symptómov a chorôb. Nakoniec im poskytuje návody, ako si môžu zmeniť život, zachrániť štítnu žľazu a prinavrátiť si zdravie a vitalitu. Anthony pristupuje k problematike ako doposiaľ nikto iný a prináša skutočné výsledky, čo dosvedčia aj milióny jeho fanúšikov a nasledovateľov.Ak vás sužujú chronické zdravotné problémy, nie ste sami. Naopak, patríte medzi milióny ľudí trpiacich nevysvetliteľnými symptómami chorôb, ktoré lekárske komunity začali spájať so štítnou žľazou. Rovnako ako oni, aj vy by ste radi poznali skutočnú pravdu o štítnej žľaze. Už sto rokov čakáme od lekárov bližšie vysvetlenia problémov štítnej žľazy, no tie stále neprichádzajú. Ani najväčší odborníci totiž zatiaľ celkom nechápu, čo naozaj spôsobuje vaše utrpenie. Diagnóza Hashimotova tyreoiditída neznamená, že telo napáda samo seba. Aj za rakovinou štítnej žľazy sa skrýva viac, ako nám tvrdia. Nemusíte podľahnúť zúfalstvu, ak už štítnu žľazu nemáte. Za ochorenie štítnej žľazy nemôže ani genetika. Dnešné diagnózy chorôb štítnej žľazy nevysvetľujú roky trápenia a boja so záhadnými symptómami. Nemusíte čakať ďalších 10, 20, 30 alebo viac rokov, kým medicína nájde skutočné odpovede. Nemali by ste už stráviť ani deň, nieto ešte desaťročie pripútaní na lôžko, prežívajúc zo dňa na deň s pocitom, že zdravie vám nikto nevráti.Za natoľko rozšírenými chorobami štítnej žľazy, ktoré nás v súčasnosti sužujú, je oveľa viac, než sme doposiaľ objavili. V tejto knihe si prečítate informácie, ktoré nepripomínajú nič, čo ste už počuli. Je načase, aby ste získali kontrolu nad svojím zdravím a stali sa odborníkom na štítnu žľazu. Okrem iného sa dozviete o skutočných príčinách a účinnej liečbe desiatok symptómov a ochorení, ako sú:bolestiúzkosť a depresiaautoimunitné ochoreniaotupenosť mozgu a neschopnosť sústrediť sarakovinaEpsteinov-Barrovej vírustehotenské komplikácieúnavamononukleózafibromyalgia a chronický únavový syndrómrednutie a vypadávanie vlasovHashimotova tyreoiditídabolesti hlavy a migrénabúšenie srdcazávratyhypertyreózahypotyreózasymptómy menopauzynevysvetliteľné priberanieporuchy spánkutŕpnutie a necitlivosť
Na stiahnutie
16,99 €

dostupné aj ako:

Egészséges agyműködés


Fedezd fel te is, miért bíznak milliók a Gyógyító Médium New York Times sikerlistás könyvében, amikor olyan egészséggel kapcsolatos válaszokat keresnek, amikre sehol másol nem találtak eddig választ!Agyad olyan gyógyító képességekkel rendelkezik, amelyek messze meghaladják az orvostudomány és a tudomány mai ismereteit. Az agy és az idegrendszer továbbra is rejtély az orvostudomány számára, amikor krónikus betegségekről és az aggyal kapcsolatos panaszokról van szó. Az agy gyengeségeinek feltérképezése nem egyenlő azzal, hogy tudjuk, mi a valódi probléma, vagy hogy mit kellene tennünk ellene. Mi lenne, ha olyan gyógyulási lehetőségekhez férnél hozzá, amelyekről eddig senki nem gondolta, hogy lehetségesek?Az Egészséges agyműködés című új könyvében Anthony William az agyunkat és az idegrendszert vizsgálja meg. A kötet különleges, szükségleteinkre szabható gyakorlati lépéseket és az alábbi témákat kínálja:- Az agyat veszélyeztető hagyományos élelmiszerek, étrend-kiegészítők és adalékanyagok részletes leírása - Átfogó útmutatás azokról a táplálékkiegészítőkről, amik támogatják a gyógyulás folyamatát - és pontos alkalmazási módjuk adagolási útmutatóval több mint 300 panasz és betegség kezelésére - Több mint 100, az agy egészségét támogató ízletes étel receptje - Mélyreható, hatékony agyi meditációk és egyéb gyógyító technikák - Tisztítókúrák, nehézfém-méregtelenítési útmutatók és új Gyógyító Médium agyterápia receptek - vadonatúj folyékony állagú gyógyszerek olyan összetevőkkel kombinálva, amelyek azonnali megkönnyebbülést hoznak, amikor az agy stressznek van kitéve. Anthony William személyre szabható protokollokat, új recepteket, nehézfém-méregtelenítési útmutatókat, tisztítókúrákat és forradalmi információkat kínál neked, amelyekkel megvédheted magad több mint 300 kellemetlen tünettől és zavartól.
U dodávateľa
24,05 € 25,32 €

Egészséges májműködés


„Anthony a családunk jól bevált erőforrása. Munkássága fényt hoz a világunkba, és sokakat biztonságba navigált már. Nagyon sokat jelent nekünk.” Robert de Niro és Grace Hightower de Niro Súlygyarapodás, bőrproblémák, emésztőrendszeri problémák, szívritmuszavarok, ködös agy jelenség… Bosszantó és hosszan elhúzódó egészségügyi problémák, melyekre hajlamosak vagyunk legyinteni, pedig ha tudnánk, hogy ezek többségét azért tapasztaljuk, mert legintelligensebb szervünk vészjelzéseket küld felénk, biztosan nem vennénk ennyire könnyedén. A krónikus és autoimmun betegségek, a májrák, a májzsugor és a hepatitisz esetében automatikusan a máj működési krízisére terelődik az orvosok figyelme. Ezzel szemben szinte egyetlen szó sem esik azokról a tünetekről, melyek megelőzik ezeket a súlyos, életveszélyes állapotokat, és már jóval a visszafordíthatatlan folyamatok előtt felhívják a figyelmünket rá, hogy baj van; kimerült a májunk küzdelmes csatát vív. Mindezidáig méltatlanul keveset tudtunk erről az életmentő szervről és a működéséről. Az Egészséges májműködés megadja azokat a válaszokat, amelyeket már réges-rég meg kellett volna kapnod. Anthony William, a gyógyító médium lenyűgözően részletes képet fest a máj funckióinak működéséről, és korunk leggyakoribb egészségügyi problémai kapcsán is leleplező magyarázatokkal szolgál. Ha a májad békésen működik, egész tested nyugalmasan teszi a dolgát. Anthony William legújabb bestsellerének köszönhetően végre elegendő rálátásod lesz a témára, hogy tudd, mit kell tenned. Megtanulhatod, hogyan tedd saját májad a legértékesebb, legnagyszerűbb szövetségeseddé – úgy az egészségügyi problémák, mint az öregedés és az elhízás elleni harcban. Anthony William A gyógyító médium azzal az egyedi képességgel született, hogy egy magas szintet képviselő Szellemi vezetővel beszélget, aki olyan elképesztően pontos egészségügyi információkkal látja el őt, amelyek gyakran megelőzik a jelenkort. Könyvei világszerte meghódították a sikerlistákat, a Gyógyító médium, az Egészséges pajzsmirigy és a Gyógyító ételek című köteteket itthon az Édesvíz Kiadó jelentette meg. „Mindig ámulatba ejt, hogy Anthony milyen átfogóan érti az ételeket, a rezgésüket és a testünkkel való kapcsolatukat. Gördülékenyen és érthetően magyarázza el a választásaink lehetséges harmóniáját vagy diszharmóniáját. Született tehetség. Tegyünk szívességet a testünknek, és bánjunk jól vele!” Pharrel Williams, tizenegyszeres Gram
Na stiahnutie
13,21 €

dostupné aj ako:

Egészséges pajzsmirigy


Hajhullás, súlygyarapodás, fáradtság, ködös gondolkodás, hőhullám, csökkenő nemi vágyak, szívdobogás… Egyre többen szenvednek ezektől, és számos egyéb, kevésbé tipikus tünettől – különösen a nők. A páciensek problémái közismert címkéket kapnak ugyan – „Hashimoto”, „pajzsmirigy-alulműködés” –, de a megoldáshoz sokszor nem kerülünk közelebb. Az egészségügy új aktuális, égető témája a pajzsmirigy. A cukorbetegséghez hasonlóan a pajzsmirigymegbetegedések is szinte már a népbetegségekhez sorolhatók. Alig van olyan ember, akinek környezetében ne szenvedne valaki ezen szerv okozta problémáktól. Hiába kap azonban egyre több figyelmet, a sarkalatos igazság mindeddig rejtve maradt: nem a pajzsmirigyprobléma a végső oka a páciensek betegségének. Egészséges pajzsmirigy című könyvében Anthony William, a gyógyító médium a probléma valódi okait részletesen elmagyarázza – kitérve a gyulladással, az autoimmun betegséggel és több tucatnyi egyéb tünettel és állapottal kapcsolatos információkra. Anthony William saját pajzsmirigyed szakértőjévé avat, és olyan eszköztárat ad a kezedbe, amellyel megváltoztathatod az egész életedet, megmentheted a pajzsmirigyedet, és visszanyerheted az egészségedet, vitalitásodat. Páratlan megközelítést ajánl, mely – amint több millió rajongójától és követőjétől megtudhatjuk – valódi eredményeket hoz. ANTHONY WILLIAM, a New York Times sikerlistákat vezető Gyógyító ételek és Gyógyító médium: a krónikus és gyógyíthatatlan betegségek mögött rejlő titkok című könyvek szerzője azzal az egyedi képességgel született, hogy egy magas szintet képviselő Szellemi vezetővel beszélget, aki olyan elképesztően pontos egészségügyi információkkal látja el őt, amelyek gyakran megelőzik a jelenkort. Négyéves kora óta, amikor azzal sokkolta a családját, hogy bejelentette teljesen tünetmentes nagymamája tüdőrákját (amelyet aztán a vizsgálatok igazoltak), Anthony arra használja ezt az adottságát, hogy egyfajta sajátos képalkotási módszerrel elemezze az emberek egészségügyi állapotát, és elmondja nekik, hogyan nyerhetik vissza az egészségüket. Gyógyító médiumként mutatott páratlan pontossága és sikeres gyógyítási aránya világszerte milliók bizalmát és szeretetét nyerte el – többek között film- és rocksztárokét, milliárdosokét, profi sportolókét, sikerlistás írókét és számtalan más emberét az élet minden területéről –, akik addig nem találtak a gyógyulás útjára, amíg a Szellemi vezető beléj&uu
Na stiahnutie
12,08 €

dostupné aj ako:

Csodatévő zeller


„A zellerlé végigsöpör a bolygón. Lenyűgöző, ahogyan Anthony létrehozta ezt a mozgalmat, és világszerte számtalan embernek állította helyre és javította kicsattanóvá az egészségét.” Sylvester Stallone Miben áll a zellerlé lenyűgöző gyógyító ereje? Mi a tudományos magyarázata, hogy rendszeres fogyasztása minden szinten elsöprő javulást hoz az egészségünkben? Anthony William – a Gyógyító médium, a Gyógyító ételek, az Egészséges pajzsmirigy és az Egészséges májműködés című sikerkönyvek írója, a globális zellerlé mozgalom elindítója – legújabb könyvében feltárja előtted mindazokat az információkat, amelyekre szükséged van, hogy te is megtapasztalhasd a zellerlé lenyűgöző gyógyító erejét, és mindenre kiterjedően „újraindíthasd” a tested. A zellerlé kúraszerű fogyasztásával egy sor betegség és tünet enyhíthető. Hogy csak néhány, sokakat érintő problémát említsünk: • AKNE • ALZHEIMER-KÓR ÉS DEMENCIA • AUTOIMMUN BETEGSÉG • HÚGYHÓLYAGFERTŐZÉSEK • EKCÉMA • ÍZÜLETI FÁJDALOM • LUPUS • LYME-KÓR • SCLEROSIS MULTIPLEX • PCOS • PIKKELYSÖMÖR • ROSACEA • PAJZSMIRIGYPROBLÉMÁK • TESTSÚLYPROBLÉMÁK Miután Anthony William pontosan elmagyarázza, hogyan végzi a zellerlé gyulladáscsökkentő, lúgosító, életmentő munkáját a szervezetben, felvázolja azokat az irányelveket is, melyek segítségével megfelelő módon és sikeresen elvégezheted a zellerlé tisztítókúrát. Ami több évtizede csendes mozgalomként indult, az mára a gyógyulás globális forradalmává nőtte ki magát. Hogy miért követik ilyen rengetegen Anthony William zellerrel kapcsolatos instrukcióit, azt hamarosan saját bőrödön fogod megtapasztalni. A könyvből megtudhatod, hogyan készítsd el a dzsúszt, mennyit és mikor igyál belőle, mire számíts, amikor a szervezeted elkezd méregteleníteni, és emellett választ kaphatsz olyan gyakran felmerülő kérdésekre is, mint „biztonságos-e a zellerlé fogyasztása terhesség és szoptatás alatt”, „jobb-e a turmixolás, mint a lépréselés” és „beveheted-e vele a gyógyszereidet”. Tapasztald meg te is a zellerlé lenyűgöző erejét, tudj meg mindent korunk leghatékonyabb gyógynövényéről, mely millióknak segített már világszerte! „Anthonyt megbízható forrásként tartjuk becsben a családunkban. A világban végzett munkája világítótorony, mely sokakat vezetett biztonságosan a szárazföldre. Rengeteget jelent nekünk.” Robert De Niro és Grace Hightower De Niro
Na stiahnutie
10,39 €

dostupné aj ako:

Tisztulj és gyógyulj


TISZTÍTÓKÚRÁK, ?MELYEK VALÓBAN AZT CÉLOZZÁK, AMI ELROMLOTT A TESTÜNKBEN Anthony William, New York Times sikerlistás szerző könyvében minden benne van, amit a tisztítókúráról tudnod kell, hogy átformálhasd az egészségedet – és az életedet. Ha úgy gondolod, hogy semmilyen tisztítókúrára nincs szükséged – ha biztosra veszed, hogy a te szervezetben nem bújhatnak meg méreganyagok – gondold át még egyszer! A mai világban már a születésünk előtt megjelennek az egészségünket fenyegető mérgek és kórokozók, hogy aztán folyamatosan hátráltassanak továbbra is, amikor a mindennapi életünk során találkozunk velük. A tisztítókúra létfontosságú fegyver ezekkel a terhelésekkel szemben – ha tudod, hogyan végezd. Ezért van szükséged erre a könyvre. Anthony William, a Gyógyító médium rengeteg meglátással és információval tömte tele a tisztítókúrák ezen egykötetes forrását a híres kilenc napos 3:6:9 tisztítókúrájával kezdve, melyet aztán speciális egészségi igényeknek megfelelő életmentő protokollokkal – például kórokozók elleni tisztítókúra, reggeli tisztítás és nehézfém-méregtelenítés – fejelt meg.
Na stiahnutie
14,06 €

dostupné aj ako:

Gyógyító médium - bővített, átdolgozott kiadás


A Gyógyító Médium könyvek New York Times bestseller szerzőjétől, íme az egészség forradalmát elindító könyv átdolgozott és bővített kiadása.  Anthony William, a gyógyító médium, több millió embernek segített meggyógyulni különböző betegségekből, most pedig visszatért a mindent elindító kötethez, amelyben először ismertette meg az olvasókkal a fentről származó gyógyító tudását, hogy a szélesebb tömegeknek is segíthessen válaszokat kapni, gyógyulni és visszaszerezni az életüket. A közismert és sok embert érintő betegségek – mint a migrén, a Candida – mellett, a súlyosabb és krónikus betegségek mögött rejlő valódi okokat, valamint gyógymódokat fedi fel az író, melyek a teljes és természetes módon történő gyógyulás titkait rejtik magukban. Az orvostudományban forradalmian újnak számító módszerek olyan betegeknél hoztak fantasztikus és végleges gyógyulást, akik előtte pénzt és időt nem sajnálva jártak kezelésről kezelésre – eredménytelenül.  E nem mindennapi könyv átdolgozott kiadása még több immunerősítő támogatást nyújt, recepteket kínál és még több olyan megoldást tár elénk, amelyek segítenek a gyógyulásban, a betegségek utáni regenerálódásban mind testileg, mind lelkileg.    Ez a kötet kifejezetten a napjainkra szabott információkkal bővült: • hogyan kapcsolódnak valójában a vírusok a krónikus betegségekhez • frissített, adagolással ellátott étrend-kiegészítő listák a krónikus tünetekhez és állapotokhoz • 4 hetes mintamenü és 45 színes recept a gyógyító médium 28 napos gyógyító-tisztító kúrájához • lélekgyógyító és spirituális támogatás meditációkkal és gyakorlatokkal   Ismerd meg több mint harminc betegség és állapot valódi okát, melyek jelenleg nem megfelelően vannak értelmezve és kezelve. Tudd meg, milyen természetes gyógymódok jelenthetik a megoldást olyan betegségek hosszú sorára, melyek képesek megkeseríteni életünket, ideértve a Candidát, a migrént, a depressziót, a Lyme-kórt, a krónikus fáradtság szindrómát, a hormonális egyensúly felborulását, a sclerosis multiplexet, neurológiai és autoimmun betegségeket, krónikus gyulladásokat, a vércukorszint
Na stiahnutie
13,21 €

Egészséges agyműködés


Fedezd fel te is, mie´rt bi´znak millio´k a Gyo´gyi´to´ Me´dium New York Times sikerlista´s ko¨nyve´ben, amikor olyan ege´szse´ggel kapcsolatos va´laszokat keresnek, amikre sehol ma´sol nem tala´ltak eddig va´laszt! Agyad olyan gyo´gyi´to´ ke´pesse´gekkel rendelkezik, amelyek messze meghaladja´k az orvostudoma´ny e´s a tudoma´ny mai ismereteit. Az agy e´s az idegrendszer tova´bbra is rejte´ly az orvostudoma´ny sza´ma´ra, amikor kro´nikus betegse´gekro?l e´s az aggyal kapcsolatos panaszokro´l van szo´. Az agy gyengese´geinek felte´rke´peze´se nem egyenlo? azzal, hogy tudjuk, mi a valo´di proble´ma, vagy hogy mit kellene tennu¨nk ellene. Mi lenne, ha olyan gyo´gyula´si leheto?se´gekhez fe´rne´l hozza´, amelyekro?l eddig senki nem gondolta, hogy lehetse´gesek? Az Ege´szse´ges agymu?ko¨de´s ci´mu? u´j ko¨nyve´ben Anthony William az agyunkat e´s az idegrendszert vizsga´lja meg. A ko¨tet ku¨lo¨nleges, szu¨kse´gleteinkre szabhato´ gyakorlati le´pe´seket e´s az ala´bbi te´ma´kat ki´na´lja:• Az agyat vesze´lyezteto? hagyoma´nyos e´lelmiszerek, e´trend-kiege´szi´to?k e´s adale´kanyagok re´szletes lei´ra´sa • A´tfogo´ u´tmutata´s azokro´l a ta´pla´le´kkiege´szi´to?kro?l, amik ta´mogatja´k a gyo´gyula´s folyamata´t – e´s pontos alkalmaza´si mo´djuk adagola´si u´tmutato´val to¨bb mint 300 panasz e´s betegse´g kezele´se´re • To¨bb mint 100, az agy ege´szse´ge´t ta´mogato´ i´zletes e´tel receptje • Me´lyrehato´, hate´kony agyi medita´cio´k e´s egye´b gyo´gyi´to´ technika´k • Tiszti´to´ku´ra´k, nehe´zfe´m-me´regteleni´te´si u´tmutato´k e´s u´j Gyo´gyi´to´ Me´dium agytera´pia receptek – vadonatu´j folye´kony a´lla- gu´ gyo´gyszerek olyan o¨sszetevo?kkel kombina´lva, amelyek azonnali megko¨nnyebbu¨le´st hoznak, amikor az agy stressznek van kite´ve. Anthony William szeme´lyre szabhato´ protokollokat, u´j recepteket, nehe´zfe´m-me´regteleni´te´si u´tmutato´kat, tiszti´to´ku´- ra´kat e´s forradalmi informa´cio´kat ki´na´l neked, amelyekkel megve´dheted magad to¨bb mint 300 kellemetlen tu¨netto?l e´s zavarto´l.
Na stiahnutie
17,72 €

Gyógyító ételek


Ez a könyv ötven gyógyhatású növény titkait kutatja, bebizonyítva, hogy a megfelelő táplálkozás milyen nagy szerepet játszik a betegségek megelőzésében és visszafordításában. Olyan gyümölcsök, zöldségek, gyógy- és fűszernövények, vadon termő növények gyógyító erejéről szerezhetünk tudomást, amelyek rendkívüli hatással lehetnek egészségünkre. A szerző részletesen bemutatja az egyes növények tulajdonságait, ismerteti azokat a tüneteket és állapotokat, amiket segítenek enyhíteni vagy gyógyítani, sőt megtudhatjuk azt is, milyen hatással vannak az érzelmeinkre és szellemi életünkre. A könyv mindezek mellett remek recepteket kínál, a párolt káposztával töltött édesburgonyától a mézes kókuszfagylaltig, kiemelve az ételek maximális előnyeit ínycsiklandozó fogásokként tálalva.A szerző olyan forradalmian új ismereteket is eléd tár, mint: - Miért a "feltámadás növénye" a vad áfonya, mitől a fiatalság forrása a spárga, és miként tudja frissíteni szellemed a citrom, amikor rossz hírek nyomasztanak - Melyik étel mérsékli az epekövet, enyhíti a magas vérnyomást, a ködös gondolkodást, a pajzsmirigy bajait, a migrént, és még számos tünetet és állapotot - Mi adja a kivi, az uborka, a macskakarom, a kókusz és még sok más növény különleges és egyedülálló gyógyító erejét - Mi az oka a sóvárgásnak, hogyan fordíthatod a magad javára a stresszt, és miért van a gyümölcsöknek kulcsszerepe a termékenységbenA Gyógyító médium című első világsikerű könyvében Anthony William feltárja, miként kezelhetők komoly betegségek tucatjai a gyógyító életmódra és megfelelő táplálkozásra összpontosítva. A Gyógyító ételek még teljesebb bepillantást enged a természet és az egészség összefüggéseibe.A szerzőről Anthony William gyógyító médium. Emberek tízezreinek segített kigyógyulni az orvosok által félreismert, hatástalanul kezelt - illetve az orvostudomány előtt ismeretlen, kezelhetetlennek vélt - betegségükből. Különleges adottsága, hogy kölcsönös kapcsolatban van egy felsőbb vezetővel, aki rendkívül pontos egészségügyi információkkal látja el, gyakran jelen korunk tudását messze meghaladó értesülésekkel. Anthony négyéves korától fogva - amikor minden előzmény nélkül bejelentette, hogy tünetmentes nagymamájának tüdőrákja van (és ezt az orvosi vizsgálat hamarosan igazolta) - az emberek érdekében használja a testolvasás különleges képességét. Példátlan pontossága és sikeres eredményeinek nagy száma révén világszerte elismert gyógyító médium lett. Tudása felbecsülhetetlen segítség az orvosoknak is legnehezebb eseteik megoldásában.
Vypredané
18,35 € 19,32 €

Tisztulj és gyógyulj


TISZTÍTÓKÚRÁK, MELYEK VALÓBAN AZT CÉLOZZÁK, AMI ELROMLOTT A TESTÜNKBEN Anthony William, New York Times sikerlistás szerző könyvében minden benne van, amit a tisztítókúráról tudnod kell, hogy átformálhasd az egészségedet - és az életedet. Ha úgy gondolod, hogy semmilyen tisztítókúrára nincs szükséged - ha biztosra veszed, hogy a te szervezetben nem bújhatnak meg méreganyagok - gondold át még egyszer! A mai világban már a születésünk előtt megjelennek az egészségünket fenyegető mérgek és kórokozók, hogy aztán folyamatosan hátráltassanak továbbra is, amikor a mindennapi életünk során találkozunk velük. A tisztítókúra létfontosságú fegyver ezekkel a terhelésekkel szemben - ha tudod, hogyan végezd. Ezért van szükséged erre a könyvre. Anthony William, a Gyógyító médium rengeteg meglátással és információval tömte tele a tisztítókúrák ezen egykötetes forrását a híres kilenc napos 3:6:9 tisztítókúrájával kezdve, melyet aztán speciális egészségi igényeknek megfelelő életmentő protokollokkal - például kórokozók elleni tisztítókúra, reggeli tisztítás és nehézfém-méregtelenítés - fejelt meg. Mit találsz ebben a könyvben: o A neked megfelelő tisztítókúra kiválasztásának módját o A tüneteid és állapotod okainak mélyreható feltárását o A tisztítókúrák során alkalmazandó és kerülendő dolgokat, személyre szabással és helyettesítésekkel együtt o Az igazságot olyan trendi témákkal kapcsolatban, mint a szakaszos böjt, a víz- és léböjtölés, a rost, a fehérje, a bulking és cutting módszer, a makrók számolása, valamint a mikrobiom o Útmutatást a tisztítókúra során esetleg alkalmazandó étrend-kiegészítőkkel kapcsolatban o Rengeteg információt méreganyagokról, problémás élelmiszerekről, toxikus nehézfémekről és a vírusoktól való megtisztulásról o Annak fizikai okait, hogy a tisztítókúra érzelmi tapasztalás lehet o Több mint 75 receptet és mintaétrendet a Gyógyító médium tisztítókúrákhoz o Spirituális és lelki támogatást emlékeztetőül arra, hogy a gyógyulás csakugyan lehetséges"A könyvben bemutatott tisztítókúrák azzal foglalkoznak, ami valóban rossz irányt vett a testünkben, és amelyet egyetlen trendi életmód-megközelítés sem kezelhet" - írja Anthony. - "Légy együttérző magaddal, és tudd, hogy a szenvedésed nem a te hibád. Az, hogy küzdelmes az életed, nem a te hibád. Minden egyes órában és nap mint nap fantasztikus dolgokat érsz el, miközben a könyvben talált hathatós eszközökkel dolgozol a gyógyulásodon. Hiszem, hogy meg tudsz gyógyulni." Anthony William, a globális zellerlémozgalom elindítója és a New York Times sikerlistákat vezető Csodatévő zeller, Egészséges májműködés, Egészséges pajzsmirigy, Gyógyító ételek és Gyógyító médium című könyvek szerzője azzal az egyedi képességgel született, hogy az Együttérzés szellemével beszélget, aki olyan elképesztően pontos egészségügyi információkkal látja el őt, melyek gyakran megelőzik a jelenkort. Gyógyító médiumként mutatott páratlan pontossága és sikeres gyógyítási aránya világszerte milliók bizalmát és szeretetét nyerte el.
Vypredané
24,48 € 25,77 €

dostupné aj ako:

Medical Medium


Anthony William, the one and only Medical Medium, has helped tens of thousands of people heal from ailments that have been misdiagnosed or ineffectively treated or that doctors can't resolve. He's done this by listening to a divine voice that literally speaks into his ear, telling him what lies at the root of people's pain or illness and what they need to do to restore their health. His methods achieve spectacular results, even for those who have spent years and many thousands of dollars on all forms of medicine before turning to him. Now, in this revolutionary book, he opens the door to all he has learned in over 25 years of bringing people's lives back: a massive amount of healing information, much of which science won't discover for decades, and most of which has never appeared anywhere before.New York Times bestselling book Medical Medium reveals the root causes of diseases and conditions that medical communities either misunderstand or struggle to understand at all. It explores all-natural solutions for dozens of the illnesses that plague us, including Lyme disease, fibromyalgia, adrenal fatigue, chronic fatigue syndrome, hormonal imbalances, Hashimoto's disease, multiple sclerosis, depression, neurological conditions, chronic inflammation, autoimmune disease, blood sugar imbalances, colitis and other digestive disorders, and more. It also offers solutions for restoring the soul and spirit after illness has torn at our emotional fabric. Whether you've been given a diagnosis you don't understand, or you have symptoms you don't know how to name, or someone you love is sick, or you want to care for your own patients better, Medical Medium offers the answers you need. It's also a guidebook for everyone seeking the secrets to living longer, healthier lives.'The truth about the world, ourselves, life, purpose - it all comes down to healing,' Anthony William writes. 'And the truth about healing is now in your hands.'
Vypredané
15,68 € 16,50 €

Medical Medium


Anthony William, the Medical Medium, has helped millions of people heal from ailments that have been misdiagnosed or ineffectively treated or that doctors can't resolve on their own. Now he returns with an elevated and expanded edition of the book where he first opened the door to healing knowledge from over 30 years of bringing people's lives back. With a massive amount of healing information that science won't discover for decades, Anthony gets to the root of people's pain or illness and what they need to do to restore their health now - which has never been more important. His tools and protocols achieve spectacular results, even for those who have spent years and many thousands on all forms of medicine before turning to him. They are the answers to rising from the ashes.Medical Medium reveals the true causes of chronic symptoms, conditions and diseases that medical communities continue to misunderstand or struggle to understand at all. It explores the solutions for dozens of the illnesses that plague us, including Lyme disease, fibromyalgia, adrenal fatigue, ME/CFS, hormonal imbalances, Hashimoto's disease, MS, RA, depression, neurological conditions, chronic inflammation, autoimmune disease, blood sugar imbalances, colitis and other digestive disorders and more. This elevated and expanded edition also offers further immune support, brand-new recipes and even more solutions for restoring the soul and spirit after illness or life events have torn at our emotional fabric. Whether you've been given a diagnosis you don't understand, or you have symptoms you don't know how to heal, or someone you love is sick, or you're a doctor who wants to care for your own patients better, Medical Medium offers the answers you need. It's also a guidebook for everyone seeking the secrets to living longer, healthier lives.Discover the reasons we suffer and how to finally heal from more than two dozen common conditions:ACHES & PAINS ADHD ADRENAL FATIGUE AGING ALZHEIMER'S AUTISM AUTOIMMUNE DISEASE BELL'S PALSY BRAIN FOG CANDIDA CHRONIC FATIGUE SYNDROME COLITIS DEPRESSION & ANXIETY DIABETES & HYPOGLYCEMIA DIGESTIVE DISORDERS DIZZINESS EPSTEIN-BARR VIRUS FIBROMYALGIA FROZEN SHOULDER INFLAMMATION LEAKY GUT SYNDROME LUPUS LYME DISEASE MENOPAUSAL SYMPTOMS MIGRAINES & HEADACHES MULTIPLE SCLEROSIS NEUROLOGICAL SYMPTOMS PMS POSTPARTUM FATIGUE PTSD RHEUMATOID ARTHRITIS SHINGLES THYROID DISORDERS TINGLES & NUMBNESS TMJ & JAW PAIN VERTIGO & TINNITUS'The truth about the world, ourselves, life, purpose - it all comes down to healing,' Anthony William writes. 'And the truth about healing is now in your hands.'
Vypredané
36,05 € 37,95 €