Tony Wolf

autor

Minútové rozprávky


Pútavá séria štyroch štvorcových rozprávok s penovými doskami sa v roku 2011 rozrástla o dve novinky: Minútové rozprávky a Zlaté túlenie. Kniha Minútové rozprávky prináša dvadsaťjeden minútových rozprávok o rôznych postavičkách a zvieratkách. Prekrásna knižka, ktorú je radosť držať v ruke, prezerať si ju a čítať.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Anglický obrázkový slovník


Učíte sa po anglicky? Ak áno, táto knižka bude pre vás výbornou pomôckou. Nájdete v nej veľa anglických slovíčok z prostredia bytu, školy, materskej školy, ZOO, obchodu či cukrárne, naučí vás, ako sa po anglicky nazývajú dni v týždni, mesiace, farby, číslovky, časti tela a mnohé iné užitočné veci.Pri každom anglickom slove je uvedený jeho význam v slovenčine aj výslovnosť. A aby ste si ho ľahšie zapamatäli, pomôže ván nilý obrázok.
Vypredané
6,91 € 7,27 €

Najkrajšie rozprávky na svete


V tejto neobyčajnej knižke nájdete najkrajšie svetové rozprávky prerozprávané pre malých čitateľov, krásne ilustrované a vytlačené na pevnom papieri, aby si ich mohli bezpečne prezrieť aj deti, ktoré ešte nevedia čítať. Spomínate si na svoju obľúbenú klasickú rozprávku? Jej čaro nič nenahradí. Po dni plnom šantenia a hier sa deťom na celom svete najlepšie usína s tajuplnou rozprávkou, v ktorej dobro vždy zvíťazí nad zlom a princezná nájde svojho vysnívaného princa. Známe aj menej známe pôvabné rozprávkové príbehy spoľahlivo odvedú vašich malých nezbedníkov do ríše snov.
Vypredané
34,25 € 36,05 €

Robinsonov návrat-Príbehy z lesa


Malý Robinson prežil na svojich cestách po svete neuveriteľné príbehy a dobrodružstvá. V tejto knižke sa s deťmi podelí o svoje vzrušujúce zážitky. Pútavý text sprevádzajú krásne ilustrácie.
Vypredané
3,14 € 3,30 €

Obor Balvan a jeho priatelia-Príbehy z lesa


V tejto krásne ilustrovanej knižke sa deti zoznámia s obyvateľmi lesa a prežijú s nimi  najrozmanitejšie dobrodružstvá.
Vypredané
3,14 € 3,30 €

Dinosaurík-Príbehy z lesa


Malý myšiak Samotár si našiel nového priateľa Dinosauríka. Veselé, ale aj napínavé príbehy dvoch kamarátov, ktorí sa spolu nikdy nenudia! Prepáčte, titul je vypredaný.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Ako Ježkovci vyrábali jablkový sirup


Veselé príbehy Ježkovcov a iných zvieratiek, ktoré zažijú pri práci v lese v priebehu štyroch ročných období.
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Na farme


Príď na farmu a zahraj sa s jej milými obyvateľmi, môžeš objaviť veľa zaujímavého. 12 mini leporiel v maxi obale
Vypredané
15,76 € 16,59 €

A Biblia


A biblia minden idők egyik legfontosabb könyve. A gyerekek számára átdolgozott színes kötetben a legkisebbe is olvashatnak - többek között - a teremtésről, Ádámról és Éváról, Káinról és Ábelről, Noéról, Ábrahámról és Izsákról, Mózesről, a Tízparancsolatról, Sámsonról és Deliláról, Dávidról és Góliátról, Salamon királyról, Illés és Jónás prófétáról
Vypredané
13,72 € 14,44 €

Môj adventný kalendár


Každá knižočka je určená na jeden adventný deň a je v nej uvedený malý príbeh, ktorý možno deťom prečítať alebo si ho môžu prečítať deti sami.V príbehoch vystupujú veľké a malé zvieratá, veselí obyvatelia lesa, víly, čarodejníci a ďalšie tajuplné a milé lesné bytosti.Všetky knižky majú zlatú stužku, aby si nimi dieťa mohlo ozdobiť vianočný stromček.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Rozprávky - hrubé leporelo


V knižnom leporele ROZPRÁVKY sa nachádzajú klasické rozprávky: Tri malé prasiatka, Škaredé káčatko, Vlk a sedem kozliatok a Zlatovláska a tri medvede.
Vypredané
8,54 € 8,99 €

Ostrov pokladov - dobrodružné čítanie


Príbeh o dobrodružnom pátraní Jima Hawkinsa a jeho priateľov po poklade kapitána Flinta, ktorého sa zároveň usiluje zmocniť aj partia zločineckých pirátov, budú deti čítať alebo počúvať so zatajeným dychom. Príbehy klasickej literatúry z tejto edície, plné napätia a nečakaných zvratov, sú napísané sviežim jazykom, ľahko zrozumiteľným aj pre najmenších čitateľov. Kniha je doplnená nevšednými ilustráciami, ktoré deti isto-iste potešia. Ilustroval: Tony Wolf
Vypredané
6,64 € 6,99 €

Cesta okolo sveta za 80 dní - dobrodružné čítanie


V tomto príbehu sa usadlý anglický džentlmen Phileas Fogg rozhodne obcestovať celý svet za 80 dní. So svojím verným sluhom Passepartoutom prežíva cestou plno dobrodružstiev, ktoré mu okrem slávy prinesú aj šťastie v láske. Príbehy klasickej literatúry z tejto edície, plné napätia a nečakaných zvratov, sú napísané sviežim jazykom, ľahko zrozumiteľným aj pre najmenších čitateľov. Kniha je doplnená nevšednými ilustráciami, ktoré deti isto-iste potešia. Ilustroval: Tony Wolf
Vypredané
6,64 € 6,99 €

Pritúľ ma! - hrubé leporelo


Kniha Pritúľ ma! obsahuje 12 sladkých príbehov o strachu a bolestiach malých zvieratiek a ich liečení v maminom objatí.
Vypredané
8,54 € 8,99 €

dostupné aj ako:

Les - hrubé leporelo


V knihe Les sa dozviete o živote zvieratiek v krajine Veľký les.
Vypredané
8,54 € 8,99 €

Varázslatos mesevilág


Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy ifjú lány üvegcipellőben, egy királylány, aki mérgezett almába harapott, egy elbűvölő hangú hableány és egy hercegnő, aki orsóval szúrta meg az ujját... Tony Wolf bájos illusztrációi ezúttal klasszikus mes éket keltenek életre a térbeli mesekönyv lapjain.
Vypredané
12,79 € 13,46 €