! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Jazyk


Hodnotenie


Väzba


Stav


Rezervácia na predajni


Extra - Malá sviečka strana 1 z 2

Yankee Candle sviečka malá Coconut Splash


Tak osviežujúca a čistá, len s prírodnou, tropickou sladkosťou kokosu. TOP vône je melon, kokosová voda a mango. SRDCE vône je kokos a kokosové mlieko. ZÁKLAD vone je vanilka a santalové drevo.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Seaside Woods


Vôňa vyplaveného dreva sa mieša s brilantnými citrusovými a kvetinovými tónmi pre perfektný zážitok z vône. Top vône je pomarančový kvet, chladivý citrus. Srdce vône sú sladké kvety a agát. Základ vônej morské drevo a bavlna.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Vanilla


Čistá vôňa vanilky, ktorá je sladká ale zároveň veľmi jemná príjemná vôňa.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Red Raspberry


Šťavnato sladké a plné prírodného božstva. Nič nie je tak lahodné ako zrelé ružovo červené maliny.
Vypredané
8,93 € 11,90 €
  • 5 /5

Yankee Candle sviečka malá Cherry Blossom


Očarujúca náruč jarných najčerstvejších čerešňových kvetov, premenia každú miestnosť na ružovú a šťastnú. TOP vône čerešňa. SRDCE vône ruža, jasmín, čerešňový kvet. ZÁKLAD vône santalové drevo a prachové pižmo.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Fluffy Towels


Svieža vôňa čistých uterákov práve vybraných zo sušičky s tónmi citrónu, jablka, levandule a ľalie. Veľmi osviežujúca  vôňa čistoty. s
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Christmas Magic


Klasická vianočná vôňa balzamu a ihličia sotisfikovaná vôňou brezy a eukalyptu. TOP vône je mandarinka, bergamot, eukalyptus. SRDCE vône je jedľový balzam, borovicové ihličie , kadidlo, smrek. ZÁKLAD vône je cedrové drevo a breza.
Vypredané
11,90 €

Yankee Candle sviečka malá All is Bright


Zmes šumivých citrusových vôní  v kombinácii s teplým pižmom. Vôňa je jemná a elegantná. TOP vône je grapefruit a pomaranč. SRDCE vône je červená ríbezľa ZÁKLAD vône je sladké pižmo.
Vypredané
8,99 € 11,99 €

Yankee Candle sviečka malá Warm Cashmere


Zabaľte sa do  luxusu s luxusnými tónmi upokojujúceho santalového dreva a exotického patchouli. TOP vône sú pomaranče, SRDCE vône je kašmírové drevo, zlatý amber, kardamón, ZÁKLAD vône je krémové santalové drevo, sušené pižmo, biele patchouli, francúzska vanilka.
Vypredané
11,90 €

Yankee Candle sviečka malá A Calm & Quiet Place


Meditačná - upokojujúca vôňa vyvážená s jemnou vôňou jasmínu, pačuli  a teplým jantárovým pižmom. TOP vône sú listy mandarínky. SRDCE  vône je jasmín a cedrové drevo . ZÁKLAD vone je  pačuli , santalové drevo, amber musk.
Vypredané
11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Midnight Jasmine


Vôňa večerného jazmínu je vôňou z kategorie kvetinových. Tento kvet je kráľovnou noci a žiari v svetle mesiaca. Nechajte sa uchvátiť harmóniou jasmínu, sladkého zimozelu, neroli a mandarinkového kvetu. Vôňa, vďaka ktorej sa budete cítiť ako na romantickej nočnej  prechádzke jasmínovou záhradou.
Vypredané
11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Mango Peach Salsa


Sladká a pikantná. Šťavnaté broskyne a mango spestrené citrusovými plodmi, tropickými kvetmi, zázvorom a ružovým korením. Sviečka vďaka ktorej sa po zapálení rozplynie svieža ovocná vôňa.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Calamansi Cocktail


Nápoj určený na popíjanie vášho obľúbeného zatieneného záhradného miesta, ktorý dráždivý aj relaxačný s nádychom kyslého citrusového ovocia. Top vône je citrón, kumquat. Srdce vône je korenie, zelené mandarinky a grapefruit. Základ vône je céder a pačuli.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Passionfruit Martini


Sadnite si, oddychujte a vychutnajte si tento tropický mix ovocia passion fruit, manga a zesty orange. Vychutnajte si dlhý dúšok skutočného plážového koktailu. 
Vypredané
11,90 €
  • 5 /5

Yankee Candle sviečka malá Homemade Herb Lemonade


Vaša vlastná čerstvo vylisovaná limonáda vyrobená s nádychom zázvoru a ozdobená bylinkami pozbieranými  priamo z vašej záhrady. TOP: čerstvý citrón, drvený zázvor, mäta. SRDCE: šalvia a tymián. ZAKLAD: bobkový list, vanilka a cukrová trstina. 
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Sunny Daydream


Nechajte sa unášať vôňou kvetov, teplými a sladkými vôňami exotického ylang ylang,begamot a jasmínu. TOP: bergamot a citronový kvet . SRDCE: gardenia, ylang ylang jasmín. ZÁKLAD: amber, santalové drevo a pačuli
Vypredané
11,90 €

Yankee Candle sviečka malá The Last Paradise


Konečne ste našli raj... vzácne a exotické tóny ovocia a kvetov z dažďového pralesa do ktorých sa zamilujete. Top vône sú listy paliem, zelené jablko a ibištek . Srdce vône je kvet čajovníka, divoká tráva a orchidea, mimóza a plumeria. Základ vône je fialkový kvet, biele pižmo a  mach.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Camellia Blossom


Hrejivé a pokojné - vaše obľúbené miesto v záhrade zahalené žiarivou vôňou kamélií. Top vône je morská soľ a jablkový kvet. Srdce vône je kamélia, jasmín, pomaračnový kvet . Základ vône je pačuli, biely céder a musk.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Yankee Candle sviečka malá Beach Escape


Top vône je vzduch, tóny zelených vodných rastlín.  Srdce vône je  konvalinka, morské tona a a jasmín. Základ vône je jačmeň, tráva , pižmo a drevité tóny.
Vypredané
8,93 € 11,90 €

Sviečky Yankee Candle sú vyrobené z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Vydržia horieť dlhé hodiny. Majú tiež krásny dizajn, ktorý spríjemní vašu domácu atmosféru. Malá sviečka má 104 gramov a vydrží horieť 20 - 30 hodín.