Jazyk


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Rezervácia na predajni


Extra - Výroba a experimentovanie strana 1 z 1

ESSDEE sada s tlačiarenskou penou - pre deti


Sada pre deti s tlačiarenskou penou od firmy Essdee, v ktorej nájdete všetko potrebné k začiatkom s linorytom . Sada s tlačiarenskou penou obsahuje: 100 ml farbu na linoryt - červenú, založenú na vodnej báze, valček široký 45 mm, misku na linoryt 19,5 x 23,5 cm, 2x tlačiarenskú penu 14 x 20 cm, 4x tlačiarenskú penu 10 x 14 cm a obyčajnú ceruzku. Vyrobené v Anglicku.
Na sklade 2Ks
17,79 €
  • 5 /5

ESSDEE Linocut Taster Kit


Štartovacia sada od firmy Essdee, v ktorej nájdete všetko potrebné. V tejto kreatívnej sade nájdete všetko, čo potrebujete k prvým pokusom a tvorbu s linorytom. Balenie obsahuje: rydlo - držiak s kovovou objímkou a 2 výmenné nože, 100 ml čiernu farbu, 2x linoleum 15 x 10 cm, 1x valček o šírke 4,5 cm všetko je zabalené v praktickej krabičke. Vyrobené v Anglicku.
Vypredané
14,99 €

Kategória "Výroba a experimentovanie" v našom eshope je určená pre všetkých kreatívcov, nadšencov do DIY projektov, učiteľov a študentov, ktorí majú záujem o objavovanie nových materiálov a techník.

Ponúkame široký výber produktov a súprav pre výrobu, experimentovanie a tvorbu vlastných umeleckých, vedeckých alebo remeselných projektov.Od základných súprav pre začiatočníkov až po pokročilé materiály pre skúsených kreatívcov a vedeckých nadšencov, naša ponuka je prispôsobená na podporu kreatívneho rozvoja a objavovania nových možností.