! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Jazyk


Veková kategória


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Rezervácia na predajni


Pilot Sada Roller FriXion Ball Naruto + 3 ks náplň, 0.7, blister, Modrá


Gelové pero FriXion Ball z limitovanej edície Naruto Ltd v modrej farbe + modrá náplň 3 ks. Postava na pere sa volá Naruto. Jeho snom a cieľom je stať sa Hokage - vodcom svojej dediny. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
8,99 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Clicker Naruto blister čierny 0,7 mm


Gelové pero FriXion Clicker z limitovanej edície Naruto Ltd v čiernej farbe v blistri. Postava na pere sa volá Kakashi. Je to učiteľ školy ninjov a mentor tímu 7, v ktorom sú Sakura a Naruto. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
4,19 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Clicker Naruto čierny 0,7 mm


Gelové pero FriXion Clicker z limitovanej edície Naruto Ltd v čiernej farbe. Postava na pere sa volá Kakashi. Je to učiteľ školy ninjov a mentor tímu 7, v ktorom sú Sakura a Naruto. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,80 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Clicker Naruto modrý 0,7 mm


Gelové pero FriXion Clicker z limitovanej edície Naruto Ltd v modrej farbe. Postava na pere sa volá Naruto. Jeho snom a cieľom je stať sa Hokage - vodcom svojej dediny. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,80 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Naruto blister modrý 0,7 mm


Gelové pero FriXion Ball z limitovanej edície Naruto Ltd v modrej farbe v blistri. Postava na pere sa volá Naruto. Jeho snom a cieľom je stať sa Hokage - vodcom svojej dediny. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,89 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Naruto čierny 0,7 mm


Gelové pero FriXion Ball z limitovanej edície Naruto Ltd v čiernej farbe. Postava na pere sa volá Sasuke. Je to Narutov večný rival a veľmi silný a mocný ninja. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,49 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Naruto modrý 0,7 mm


Gelové pero FriXion ball z limitovanej edície Naruto Ltd v modrej farbe. Postava na pere sa volá Naruto. Jeho snom a cieľom je stať sa Hokage - vodcom svojej dediny. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,49 €

Pilot Sada Roller FriXion Ball Clicker Naruto 3 ks, 0.7, blister, Čierna, Červená, Modrá


Sada gelových pier FriXion Clicker 3 ks z limitovanej edície Naruto Ltd. Farba čierna, červená a modrá. Postavy na perách sú Naruto, Kakashi a Sakura. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
10,99 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Clicker Naruto blister modrý 0,7 mm


Gelové pero FriXion Clicker z limitovanej edície Naruto Ltd v modrej farbe v blistri. Postava na pere sa volá Naruto. Jeho snom a cieľom je stať sa Hokage - vodcom svojej dediny. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
4,19 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Naruto červený 0,7 mm


Gelové pero FriXion ball z limitovanej edície Naruto Ltd v červenej farbe. Postava na pere sa volá Itachi. Je to brat Sasukeho a je považovaný za jedného z najmocnejších ninjov. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,49 €

Pilot Sada Roller FriXion Ball Naruto 3 ks, 0.7, blister, Čierna, Červená, Modrá


Sada gelových pier FriXion Ball 3 ks z limitovanej edície Naruto Ltd. Farba čierna, červená a modrá. Postavy na perách sú Naruto, Sasuke a Itachi. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
9,99 €

Pilot Sada Roller FriXion Ball+Clicker Naruto 6 ks, 0.7, blister, Mix farieb


Kompletná sada gelových pier FriXion Ball aj Clicker 6 ks z limitovanej edície Naruto Ltd. Farba čierna, červená a modrá. Postavy na perách sú Naruto, Sasuke, Itachi, Sakura a Kakashi. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
20,99 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Clicker Naruto červený 0,7 mm


Gelové pero FriXion Clicker z limitovanej edície Naruto Ltd v červenej farbe. Postava na pere sa volá Sakura. Je to vysoko kvalifikovaná ninja-lekárka. Je cenená pre svoju inteligenciu aj fyzickú silu. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,80 €

Roller gélový/gumovací Pilot Frixion Ball Naruto blister čierny 0,7 mm


Gelové pero FriXion Ball z limitovanej edície Naruto Ltd v čiernej farbe v blistri. Postava na pere sa volá Sasuke. Je to Narutov večný rival a veľmi silný a mocný ninja. Napíšte rollerom Pilot FriXion Ball, vygumujte pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepíšte. Vďaka novému patentovanému termosenzitivnímu atramentu prináša PILOT revolučné písanie. Jednoduchým tvarom a s dizajnom tetovania zosobňuje mladistvý štýl. Nepoužívajte na oficiálne dokumenty. Ergonomické pero s gumovou rukoväťou pre lepšiu kontrolu a lepší komfort písania! Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Predpredaj
3,89 €

Kikkerland Gumovacie pero zvieratko


Gumová koncovka na pere vám umožňuje vymazať atrament bez zvyškov a bez trhania papiera. Čierny atrament. Dodáva sa náhodný motív/zvieratko. Materiál: ABS, TPR, PP.
Na sklade > 5Ks
2,75 €

Kikkerland Pero s neviditeľným atramentom


Odhaľte správy pomocou UV svetla v hrote pera. Skvelá pomôcka na zachovanie hesiel v tajnosti, pretože píše neviditeľným atramentom. Zakaždým funguje bezchybne! Batéria nie je vymeniteľná. Upozornenie: UV svetlo. Nepozerajte sa priamo do svetla! Materiál: ABS, hliník, železo, oceľ, batéria, plast
Na sklade > 5Ks
7,00 €

Legami Gumovacie pero Llama modré


Rozlúčte sa s preškrtávaním chýb a s korekčnými páskami. S týmto gumovacím perom ihneď odstránite svoje chyby a môžete pokračovať v písaní. Modrý atrament, hrot 0,7 mm.
Na sklade > 5Ks
1,99 €

Legami Gumovacie pero Shark modré


Rozlúčte sa s preškrtávaním chýb a s korekčnými páskami. S týmto gumovacím perom ihneď odstránite svoje chyby a môžete pokračovať v písaní. Modrý atrament, hrot 0,7 mm.
Na sklade > 5Ks
1,99 €

Legami Gumovacie pero Panda čierne


Rozlúčte sa s preškrtávaním chýb a s korekčnými páskami. S týmto gumovacím perom ihneď odstránite svoje chyby a môžete pokračovať v písaní. Čierny atrament, hrot 0,7 mm.
Na sklade > 5Ks
1,99 €

Kategória "Perá" v našom eshope je rajom pre všetkých, ktorí oceňujú kvalitu a eleganciu pri písaní.

Či už ste profesionál, žiak, študent, alebo jednoducho milovník pekného písma, náš výber pier vám ponúka ideálne nástroje na zaznamenávanie vašich myšlienok a nápadov.

Od tradičných plniacich pier, cez guličkové perá, rollery, gumovacie perá, technické perá až po luxusné sady a súpravy pier, nájdete u nás perá, ktoré vyhovujú každému štýlu a potrebe.

Nájdete tu zaujímavé perá so zvieratkami pre deti, ale aj špeciálne pero s neviditeľným atramentom, či multifunkčné pero.