! Doprava ZADARMO už od 15 € !

Jazyk


Hodnotenie


Väzba


Stav


Hry a hračky - Náhradné náplne strana 1 z 1

Magnetický set Vesmírny bádateľ Tiger Tribe


Vystreľte svojho malého astronauta do slnečnej sústavy s fantasticky ilustrovanou rozkladacou magnetickou scénou. Lietajte s raketami a raketoplánmi všetkých tvarov a veľkostí, umiestnite svoju vlajku na Mesiac alebo sa vydajte na vesmírnu prechádzku s nulovou gravitáciou.Magnetický set umožňuje deťom vytvoriť novú scénu zakaždým, keď sa hrajú. Potom, keď skončíte, zbalenie je super zábava s puzzle „zrovnajte kúsky magnetu“ na puzdre! Magnetický set je super prenosný, ľahko prenosný a ideálny na hranie v kaviarni a cestovanie.KAŽDÝ SET OBSAHUJE:2 listy vytlačených magnetov 1 magnetická herná knižkaUpozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické súčiastky. Magnety, ktoré sa prilepia alebo sa prichytia o kovový predmet v ľudskom tele, môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia magnetov vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.
Vypredané
21,99 €

Magnetická plechovka Dinosaury Tiger Tribe


Magnetické plechovky Mudpuppy Dinosaury sa dodávajú s 4 ilustrovanými rámami s pozadím na 2 obojstranných podložkách a 3 hárkami magnetov na vytváranie dinosaurých kamarátov. Robustný plechový balíček ponúka hodiny nápaditej hry s jednoduchým čistením a skladovaním dielikov. Magnetické plechovky Mudpuppy sú perfektnou detskou cestovnou hračkou a pokojnou časovou aktivitou.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
19,99 €

Magnetická plechovka Princezny Mudpuppy


Magnetické plechovky Mudpuppy Princezny sa dodávajú s 4 ilustrovanými rámami s pozadím na 2 obojstranných podložkách a 3 hárkami magnetov na obliekanie týchto rozkošných princezien. Robustný plechový balíček ponúka hodiny nápaditej hry s jednoduchým čistením a skladovaním dielikov. Magnetické plechovky Mudpuppy sú perfektnou detskou cestovnou hračkou a pokojnou časovou aktivitou.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
19,99 €
Plyšiaci Macko Uško