! Doprava ZADARMO už od 15 € !

Jazyk


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Hry a hračky - Spoločenské hry strana 1 z 1

Zmyslová montesori hra- ZRAK


Poskladajte húseničku skôr ako sa stihne premeniť na nádherného motýľa. Táto montessori zmyslová hra je vynikajúcim prostriedkom na vyplnenie voľného času ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. Zábavná, zraková a kooperatívna hra, ku ktorej potrebujete hlavne svoje oči, prináša úžasnú zábavu pre deti všetkých vekových kategórií. Poskladajte si húseničky v správnych farbách predtým ako sa premenia na motýle. Tento zmyslový experiment je založený na pozorovaní a reflexoch a napomáha k jednoduchému určeniu farieb.Hra je určená ako pre jedného, tak aj pre viacerých hráčov. Sada obsahuje:4 húseničky (každá sa skládá zo 7 dielikov) farebná kocka 1 časovač 1 panáčik(húsenička) 17 panáčikov (motýľ) 1 návod na hru s 2 pravidlamiUPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Na sklade > 5Ks
23,99 €

Pexeso Psy Mudpuppy


Vyskúšajte svoj mozog s Mudpuppy pexesom PMačky. Pexeso, ktoré obsahuje 12 párov rôznych mačičiek. Rozvíjajte schopnosti zladenia, zbystrite vizuálnu pamäť, koncentráciu a sústredenie. Mini krabičky ideálne na cesty! Balenie obsahuje 24 kusov (12 párov), priemer 6 cmUpozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
5,99 €

Pexeso Mačky Mudpuppy


Vyskúšajte svoj mozog s Mudpuppy pexesom Psy. Pexeso, ktoré obsahuje 12 párov rôznych rás psíkov. Rozvíjajte schopnosti zladenia, zbystrite vizuálnu pamäť, koncentráciu a sústredenie. Mini krabičky ideálne na cesty! Balenie obsahuje 24 kusov (12 párov), priemer 6 cmUpozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
5,99 €
Plyšiaci Macko Uško