Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

MRAZIVÉ ZĽAVY - AŽ 70% NA STOVKY KNÍH

Bratislava a Slovensko, očami fotografov

Napísal(a) Panta Rhei Tím, 25. septembra 2018

25. septembra 2018 o 18:00, Panta Rhei, Poštová ulica

Knihy fotografií patria v kníhkupectvách často medzi najkrajšie skvosty. Na jednom pódiu, preto počas nie len na počutie zaujímavého, ale aj vizuálne krásneho večera, privítame fotografov:

Alana Hyžu, autora ôsmich obrazových publikácií a držiteľa viacerých domácich a zahraničných ocenení, ktorý sa vo svojej poslednej knihe Memoria. Miznúce Slovensko vydáva po stopách minulosti Slovenska, zaznamenáva ozveny času zhmotnené v snímkach prastarých kostolíkov i miest posledného odpočinku. Hrady a zámky, ale tiež baziliky, kostoly, veže i kaplnky zo všetkých slovenských regiónov tak vďaka jeho hre so svetlom či s kompozíciou vydávajú svedectvo o histórii krajiny a jej krehkej kráse.

 

Antona Sládeka, u ktorého sa, tentokrát sa v tretej z edície fotografických kníh, môžete poprechádzať meniacou sa Bratislavou. Štefánikova ulica, Palisády, Slavín, Horský park, Podhradie, Suché mýto, Železničná stanica a ďalších desať destinácií zachytených klasickou analógovou technikou čiernobielej fotografie.

 

Pozývame vás teda na podujatie o Bratislave a Slovensku, očami fotografov.

Viac o podujatiach v Panta Rhei: TU

thumbnail