Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 54 miestach na Slovensku

Kvíz o slovenských spisovateľoch v KE

Napísal(a) Panta Rhei Tím, 19. marca 2019

19. marca 2019 o 18:30, Panta Rhei, Aupark

Panta Rhei organizuje už 10. rok odovzdávanie Literárnych cien Panta Rhei Awards. Počas tohto večera budú ocenení najlepší spisovatelia a aj ich diela minulého roka.

Pozývame vás na krásne podujatie, kde máte možnosť zasúťažiť si v parádnom kvíze o množstvo zaujímavých a hodnotných cien. Okrem možnosti vyhrať a preveriť svoje literárne znalosti, budete môcť stráviť príjemný večer až s dvomi vzácnymi spisovateľkami z Panta Rhei Awards.


Toto podujatie sa bude konať súčasne v 3 väčších mestách už 19.3.2019 o 18:30 a aj v Panta Rhei Aupark v Košiciach

Jana Bodnarova je víťazka ceny Literárnej akadémie 2016 s dielom Náhrdelník Obojok. Janka sa venuje literárnej činnosti ako aj tvorbe pre deti, rozhlasovým hrám a aj televíznym scenárom. Cena Literárnej Akadémie je ocenenie, o ktorom rozhoduje odborná porota. Udeľuje sa výnimočnému dielu, ktoré si zasluhuje špeciálne ocenenie za svoju vysokú literárnu hodnotu. 

Jana Pronská patrí už niekoľko rokov k najobľúbenejším slovenským spisovateľkám. Venuje sa prevažne historickým romanciam. Už tradične je aj tento rok nominovaná a bojuje o víťazstvo v Panta Rhei Awards. 

Registrovať sa na večer Kvízu o slovenských spisovateľov s Janou Bodnárovou aj Janou Pronskou môžete na mail [email protected]sk. Do predmetu uveďte Kvíz Košice, vaše meno a počet osôb.

Tešíme sa na vás!

Viac o podujatí

thumbnail