Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 926 miest na Slovensku
Douglas Adams: Losos pochyb

Počet strán: 256

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788025700341

Jazyk: český

ISBN: 978-80-257-0034-1

Vydavateľstvo:  Argo

Orig. vydavateľstvo: 

Losos pochyb

Autor: Douglas Adams

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 11,08 
Bežná cena: 11,66 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Tento posmrtně uspořádaný soubor Adamsových textů je jakýmsi jeho portrétem. Ukazuje šíři jeho zájmů, je svědectvím o jeho způsobu práce, zaznamenává jeho názory, a v neposlední řadě přináší řadu jeho čtivých a vtipných textů, ke kterým by se jinak čtenář nedostal. Jsou mezi nimi novinové články, interview, přednáška i povídka o Zafodu Bíblbroxovi. Nejrozsáhlejším textem je torzo románu, který dal celému souboru jméno, a který se měl stát třetím románem s Dirkem Gentlym, ale možná také šestou stopařskou knihou…

Douglas Noël Adams bol spisovateľom, rozhlasovým dramatikom a humoristom. Narodil sa 11. marca v roku 1952 v Cambridge vo Veľkej Británii.

Jeho rodičia sa rozišli, keď mal päť rokov. Matka bola zdravotná sestra a otec študent teológie. Matka ho vychovávala sama, a tak si už ako stredoškolák privyrábal ako ošetrovateľ v ústave pre duševne chorých, zametač kurínov aj ako asistent pri rӧntgene.. Na strednej škole mal vynikajúce hodnotenie z angličtiny (neskôr slúžil profesorom ako vzorový príklad žiaka), čo mu dopomohlo k štipendiu na štúdiá anglickej literatúry v Cambridgei.

Bol študentom - bohémom. Patril k hlavným aktérom divadelného diania na škole, ale bol aj dobrým a zábavným spoločníkom. Neil Gaiman, jeho spolupracovník a priateľ, si na spoločné študentské roky spomína ako na zbierku ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie