Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Martin Repa: Spútaní časom

Počet strán: 184

Väzba: tvrdá

EAN: 9788089359820

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89359-82-0

Dátum vydania: 16. marca 2018

Vydavateľstvo:  Forza Music

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,3 cm x 13,8 cm x 20,6 cm

Hmotnosť: 0,4 kg

Spútaní časom

Autor: Martin Repa

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,61 
Bežná cena: 12,22 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Mysteriózny príbeh, kde hlavnú úlohu zohráva láska ako hnací motor na prekonanie všetkých prekážok, je zároveň odvážnou sondou do neznámych hlbín nášho podvedomia. Autor ponúka jednu z odpovedí na večné otázky ľudstva, či existuje aj iný život ako ten, čo poznáme.

Emotívne silný a precízne vystavaný príbeh zaujme čitateľa od samotného desivého úvodu, až po veľkolepé vyvrcholenie. Spolu s autorom sa vyberieme za hranice reálneho sveta. Kniha Spútaní časom pozýva čitateľa na cestu, o ktorej bude ešte dlho premýšľať.

Odporúčame tieto knihy

JankaK.
JankaK.
8. augusta 2018

Veľmi, veľmi pekná kniha... nie je to kniha na rýchle zhltnutie, skôr na zamyslenie sa. Stalo sa mi, že som sa viac krát vrátila späť a prečítala znova. Záver ma prekvapil, asi som tajne dúfala, že sa skončí inak. Raz za čas je fajn pripomenúť si čo sú ozajstné hodnoty života. A potom na to nezabúdať. Odporúčam každému, kto rád číta knihy o niečom, s myšlienkou...

Jana
Jana
4. augusta 2018

Myslíme si, že máme k dispozícii neobmedzený čas. Že naši najbližší tu budú s nami stále. Ale čo ak sa ráno zobudíme a všetko, čo sme milovali je odrazu preč? Presne toto je ústrednou myšlienkou knihy. Knihu do rúk som brala už s očakávaním, že toto nebude príbeh, pri ktorom si vyložím nohy, zoberiem do rúk kávu a nechám sa unášať na krídlach romantickej lásky do čarovného sveta s happyendom. Už samotná obálka a nádherné ilustrácie nahovárajú, že pôjde o niečo hlbšie a tajomnejšie a nemylila som sa.
Kniha sa vôbec nečíta ľahko, nie je to žiadne romantické a oddychové čítanie. Žiadne presladené vyznania lásky, ani ružové sny v tejto knihe nie sú, aj keď ústrednou myšlienkou je láska. Tento príbeh je o skutočných hodnotách, o rodine, chybách, strachu aj odvahe. Aj keď sa odohráva pod povrchom vedomia.
Odporúčam každému, kto sa rád túla medzi podvedomím a nevedomím a premýšľa nad hodnotami života.

Braňo Nikolíni
Braňo Nikolíni
20. apríla 2018

Odporúčam. Záver ma dostal a po prečítaní som mohol začať nad knihou premýšlať a ešte som neskončil...

Jaji
Jaji
15. apríla 2018
Jaji hodnotí

Svet, ktorý vytvoril Martin Repa, je fascinujúci. Význam lásky a rodiny kladie na prvé miesto. Čo by ste pre manžela/manželku a svoje deti urobili vy? Tiež by ste boli schopní to čo Matt? Kniha je vhodná pre mužov či ženy rôzneho veku. Záleží len na tom, či radi čítate a čo očakávate od čítania. Ak niečo viac, než len plytký príbeh, potom je kniha Spútaní časom pre vás to pravé. Zaujala ma od prvej strany a spútala k sebe až do tej poslednej. A nielen to, premýšľam nad jej myšlienkami doteraz.

dodo
dodo
11. apríla 2018
parádny príbeh

pekný tajomný príbeh, krásne ilustrácie, knihu som si kúpil vďaka obalu, na moje prekvapenie je obsah ešte ďaleko lepší ako obal, doporučujem prečítať

Gabi
Gabi
27. marca 2018
za 5:)

Poznám autorovu tvorbu ešte keď písal pod pseudonymom. Nesklamal. Skvelá knižka. Opäť za 5:)

Magda
Magda
26. marca 2018
Výborná kniha

Knihu som prečítala za dva dni. Čítala sa výborne. Iné svety ma úplne pohltili. Výborná kniha!

Zuzana
Zuzana
22. marca 2018

Nádhera! Až mi je divnô, že to písal chlap:)