Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Sally Thorne: Hra na lásku a nenávisť

Počet strán: 368

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055155920

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-551-5592-0

Dátum vydania: 12. septembra 2017

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,36 kg

Hra na lásku a nenávisť

Autor: Sally Thorne

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,26 
Bežná cena: 12,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Lucy Huttonová a Joshua Templeman sa navzájom nenávidia. Nedá sa povedať, že sa iba nemajú radi. Ani že sa neochotne tolerujú. Nie, oni sa fakt neznášajú. Obaja pracujú ako asistenti riaditeľov vydavateľstva, dennodenne sedia oproti sebe v kancelárii a svoju nenávisť si ventilujú prostredníctvom rituálnych pasívno-agresívnych hier. Lucy nechápe Joshuov odmeraný, upätý a úzkostlivý prístup k práci. Joshua zasa krúti hlavou nad Lucinými farebnými vintage šatami, svojráznym vystupovaním a prehnaným optimizmom.

Vo firme sa črtá možnosť povýšenia a neutíchajúci boj dvoch najvážnejších uchádzačov o miesto prevádzkového riaditeľa vrcholí. No hoci sa napätie povážlivo stupňuje, Lucy zisťuje, že možno to, čo cíti k Joshuovi, nie je nenávisť. A možno uňho je to takisto. A možno iba rozohrali ďalšiu, oveľa nebezpečnejšiu hru!

Odporúčame tieto knihy

Knizkomolka Lenka
Knizkomolka Lenka
7. marca 2020

Milé. To je prvé slovo, ktoré mi napadlo po dočítaní. A presne také to bolo.
Vzťah milej, trochu bláznivej, usmievavej, optimistickej Lucy a uhladeného, pracovitého, odmeraného Josha je neustále o slovných doťahovačkách, lebo sa nenávidia (alebo aj nie :-) ) a neustále spolu v práci súperia. Lenže od nenávisti je len kúsok k láske a hranica medzi nimi je tenká...
Páčil sa mi ich vzťah, ich vzájomné slovné doťahovačky (pokojne ich mohlo byť viac) a záver. Ach, ten záver.

Bolo to milé oddychové čítanie.

Angie
Angie
21. augusta 2018

Na túto knihu som natrafila náhodou v knižnici. Po jej prečítaní som sa k nej musela vrátiť a nakoniec som si ju kúpila. Kniha je zábavná, hlavní hrdinovia zaujímaví. Kniha je písaná iba z pohľadu hrdinky takže nevieme, čo si myslí hrdina a to mi občas chýbalo. Ale vrelo odporúčam prečítať. Príjemné čítanie.