Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 1059 miest na Slovensku
Bronnie Ware: Čo pred smrťou najviac ľutujeme

Počet strán: 280

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089632077

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89632-07-7

Dátum vydania: 12. februára 2013

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  The Vision s.r.o.

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,1 cm x 14,8 cm x 21 cm

Hmotnosť: 0,37 kg

Čo pred smrťou najviac ľutujeme

Autor: Bronnie Ware

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 14,15 
Bežná cena: 14,89 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Po mnohých rokoch práce, ktorá ju nenapĺňala, začala Bronnie Ware hľadať prácu, ktorá by mala zmysel. Napriek tomu, že nemala žiadnu kvalifikáciu alebo skúsenosti, začala pracovať v oblasti paliatívnej opatery.

Kým Bronnie trávila čas starostlivosťou o potreby zomierajúcich, jej život sa zmenil. Neskôr napísala blog o tom, čo najviac ľutovali ľudia, o ktorých sa starala. Článok "Čo pred smrťou najviac ľutujeme" si získal takú pozornosť, že si ho v prvom roku prečítali viac než tri milióny ľudí na celom svete. Na žiadosť mnohých čitateľov sa Bronnie teraz podelila o svoj vlastný príbeh.

Bronnie mala farebný a rôznorodý život. Zobrala si ponaučenie od zomierajúcich a pochopila, že každý, kto sa vedome rozhodne, môže zomierať s pokojnou mysľou. V tomto úprimnom rozprávaní odhaľuje, čo ľudia na sklonku života ľutujú. Vysvetľuje, ako sa môžeme v pozitívnom zmysle slova popasovať so životom, kým ešte máme čas.

Čo pred smrťou najviac ľutuje: Ako nám naši drahí zmenia život, keď odchádzajú dáva nádej na lepší svet. Bronniine pôvabné memoáre sú odvážna, život meniaca kniha, ktorá vo vás vzbudí súcit a inšpiruje vás prežiť život tak, ako ho skutočne môžete žiť.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie