Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Kolektív autorov: Feng-šuej diár 2016

Počet strán: 152

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788001439524

Jazyk: slovenský

Dátum vydania: 11. novembra 2015

Vydavateľstvo:  Únia profesionálnych poradcov feng-šuej

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,22 kg

Feng-šuej diár 2016

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 8,17 
Bežná cena: 8,60 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Rok 2016 je prestupný a ponúka nám 366 ohnivých dní. Tieto môžeme prežiť v harmónii so symbolickým ohňom v srdci – láskou, rozohnením, pracovným zápalom. .. Aby boli vaše kroky v súlade s nebom a zemou, pripravili sme pre vás na každý deň roka sprievodcu praktickým každodenným životom – Diár feng šuej. Nájdete v ňom informácie ako vylepšiť svoje bývanie, ako sa bude dariť jednotlivým znameniam, ako sa stravovať podľa ročných období, na čo zamerať svoju pozornosť v jednotlivých mesiacoch podľa tradičnej čínskej medicíny.

Nový feng-šuej diár pre rok 2016 bude rokom ohnivej Opice. Rok v znamení ohnivej Opice sa začína 8. februára. Spojenie ohňa a aktívneho znamenia dáva tušiť, že máme pred sebou vzrušujúci rok. Opakuje sa podobne ako všetky znamenia čínskeho zvieratníka s určitým elementom a polaritou raz za šesťdesiat rokov.

V rokoch ohnivej Opice je možné takmer všetko: objavia sa trúfalé aj zúfalé činy, ľudia majú chuť a odvahu podnikať, ale aj improvizovať či špekulovať. Je dôležité v tomto roku nestratiť chladnú hlavu a nepadnúť „na nos“ pre zlé nerozmyslené investície, alebo nenaletieť podvodníkom.

Vynaliezavosť a dôvtip – aj to sú typické vlastnosti Opice, a tieto nám láskavo na chvíľu prepožičia. Využiť ich znamená byť o krok vpred. Opica je bystrá a pohotová, čo určite pomôže našim politikom v parlamentných voľbách. Využijú iste aj jej menej slávne vlastnosti – sklon k hazardu, umenie blufovať a radovať sa z hry. Politika, financie i obchod – to všetko je vysoká hra, ktorá dáva príležitosť mnohým zúčastniť sa. ..

Opica je svedomitá a proitom originálna. Obratná, prispôsobivá, súťaživá Opica dokáže riešiť aj zložité problémy. Oheň však týmto skvelým danostiam málo prospeje: budeme mať sklon brať si na svoje plecia viac než zvládneme, málo rešpektu voči iným sa nám vráti ako bumerang. A do každej akcie je v rokoch Ohňa lepšie ísť s rozumom než hnaní pocitmi.

Odporúčame tieto knihy