Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Natalja Ščerba: Časodejovia 1: Kľúč k času

Počet strán: 336

Väzba: tvrdá

EAN: 9788056402191

Jazyk: slovenský

Dátum vydania: 21. novembra 2016

Vydavateľstvo:  Fragment

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,64 kg

Časodejovia 1: Kľúč k času

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 14,84 
Bežná cena: 15,99 €
Zľava 7%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Vasilisa bývala až donedávna so svojou babičkou a nemala ani potuchy o tom, že jej otec je mocný mág krajiny Eflara. Miesta, kde žijú tajomní čarodejníci, ktorí vďaka silnej mágii môžu ovplyvňovať plynutie času. Keď sa potom sama ocitne v krajine časodejov a víl, netuší, aké nebezpečenstvo tam na ňu čaká. Nikto nevie, prečo sa tam zrazu objavila, ani kým v skutočnosti je. Je to nešika, ktorá nepozná svoj pôvod, alebo špiónka, ktorú poslal jej otec, aby mu pomohla získať trón? Alebo je dokonca mocná časodejka, ktorá vie ovládať čas a môže zachrániť Zem a Eflaru pred nebezpečenstvom, čo sa na ne rúti?

Odporúčame tieto knihy

Viera Nepšinská
Viera Nepšinská
4. júna 2021

Maximálna spokojnost

Mária
Mária
22. februára 2021

Spokojnosť

Martina
Martina
4. mája 2020
Katarína
Katarína
11. apríla 2019
Kniha, ktorá nás naučí vidieť

Príbeh o mladej láske, mágii a kúzlach. Som náročným čitateľom a z literatúry si vyberám často len to najlepšie. Záhada času a jeho podôb ma fascinovala už od nepamäti. Dielo Časodejovia považujem za nadčasové a výborné. Je to fantasy na príjemné čítanie, ale odokrýva aj rôzne filozofické témy. Je to jedno z diel na ktoré si spomeniem pri otázke :"čo ti knihy dávajú" táto jedna konkrétne mi dáva nový pohľad na svet. Sú to tak krásne spracované témy, ktoré sa riešia od počiatku. Natalja Sčerba spustila vlnu fantázie, ktorá sa zakorení veľmi hlboko. Po druhej časti sa môže stať, že začnete veriť, že niečo z toho je skutočnosťou o ktorej sa zatiaľ nevie. Je to jedna z kníh ktoré sa zapíšu hlboko do podvedomia, vrelo odporúčam.

Knihomoľka#2
Knihomoľka#2
31. marca 2018

Naj mega kniha nasvete.

Lívia
Lívia
26. februára 2018
Kniha ktorá vás chytí a nespustí

Túto knihu som dostala ako darček a nevedela som sa od nej odtrhnúť. Príbeh a svet, ktorý si autorka vymyslela je veľmi zaujímavý. Dej je pútavý, plný zvratov a ľahko sa číta. Kniha je plná opisov, takže si všetko dokážete krásne a detailne predstaviť a zamilovať sa do tohto čarovného sveta. Už samotná predstava časovania (čarovania s časom) vás nenechá spať a hltáte stranu za stranou. Už sa teším ako si prečítam ďalší diel.

Gabriela
Gabriela
4. januára 2017
Odporúčam

Pre tých čo kúpu tejto knihy zvažujú možem vrelo odporúčiť. Koho baví Harry Potter a fantasy je kniha ako stvorená. Kniha je skvelá, ľahko sa číta a je veľmi dobre napísaná. Teším sa na druhý diel a ako som sa na internete dočítala malo by ich byť osem začo som veľmi rada. Taktiež som veľmi rada za to že má byť táto kniha sfilmovaná. :D