Jazyk


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Série


Edície


Knihy - Leporelá, krabičky, puzzle knihy s. 1 z 246

Okienka do sveta: Zvieratá


Odhaľ mnoho zaujímavostí o zvieratách a prostredí, v ktorom žijú! V tejto okienkovej knižke sa zoznámiš so zvieratami obývajúcimi šíry modrý oceán, lesné čistinky i horské oblasti, vzrušujúcu džungľu, savanu i chladné póly.
Predpredaj
8,50 € 8,95 €

Okienka do sveta: Dopravné prostriedky


Odhaľ mnoho zaujímavostí o svete dopravy! V tejto okienkovej knižke sa zoznámiš s mestskou dopravou, pracovnými strojmi na stavenisku, poľnohospodárskymi strojmi na farme, dobrodružnými prostriedkami umožňujúcimi let i s pretekárskymi autami.
Predpredaj
8,50 € 8,95 €

Okienka do sveta: Mesto


Odhaľ mnoho zaujímavostí o veľkom meste! V tejto okienkovej knižke sa zoznámiš s miestami na trávenie voľného času – s rušným mestským trhoviskom, obchodmi, reštauráciami, parkom s detským ihriskom, múzeami, galériami, štadiónom či prístavom.
Predpredaj
8,50 € 8,95 €
Pútač na knihu Priatelia - oficiálna kuchárka
Pútač na knihy druhej akosti

Ako sa Matúš naučil zaväzovať šnúrku, 2. vydanie


Leporelo v tvare detskej topánočky naučí deti prístupnou a hravou formou zaväzovať šnúrky. Titul obsahuje jednoduchý motivačný príbeh a pod zašnurovanými stránkami v jednotlivých krokoch aj ilustrovaný návod, ako si šnúrku zaviazať.
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Ako sa Nela naučila zaväzovať šnúrku, 2. vydanie


Leporelo v tvare detskej topánočky naučí deti prístupnou a hravou formou zaväzovať šnúrky. Titul obsahuje jednoduchý motivačný príbeh a pod zašnurovanými stránkami v jednotlivých krokoch aj ilustrovaný návod, ako si šnúrku zaviazať.
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Sloník Samko hasí požiar


Sloník Samko ťa zoznámi s dôležitou prácou hasičov. Je niekto v ohrození? Hasič Samko zapne sirénu, nasadne do auta a už aj sa rúti ulicami mesta, aby zachraňoval. Pomôžeš mu? Húkaj, fúkaj a obráť knižku, aby si Samkovi pomohol uhasiť požiar. Spoločne to určite zvládnete a aj z teba sa tak na chvíľu stane užitočný a šikovný hasič! Zábavné a interaktívne leporelo zo série Pridaj sa k nám! zoznámi najmenších s povolaniami z každodenného života. Pre deti od 2 rokov Z nemeckého originálu preložila Radka Smržová.
Predpredaj
7,51 € 7,90 €

Bobrík Borko majstruje


Bobrík Borko zatúži po drevenom hojdacom kresle, v ktorom si bude môcť hocikedy oddýchnuť, ale sám si nevie rady. Kde začať a čo všetko bude potrebovať? Pomôžeš mu? Borko ti ukáže vŕtačku, pílku aj škatuľu s klincami. Zistíš, že všetky veci sa vám môžu hodiť. Spoločne to určite zvládnete a aj z teba sa tak na chvíľu stane užitočný a šikovný majster. Zábavné a interaktívne leporelo zo série Pridaj sa k nám! zoznámi najmenších s povolaniami z každodenného života. Pre deti od 2 rokov Z nemeckého originálu preložila Radka Smržová.
Predpredaj
7,51 € 7,90 €

Maňušková knižka: Jednorožec


Jedinečná interaktívna maňušková knižka plná krásnych ilustrácií ponúka rodičom aj deťom nielen potešenie z čítania, ale aj radosť z hry s trvalo pripevnenou plyšovou maňuškou. Pomocou maňušky oživíte pôvabný príbeh malého jednorožca, ktorý objavuje svet vôkol seba aj svoje liečivé schopnosti ukryté v zázračnom rohu. Maňuška zaujme aj tých najmenších čitateľov a dostatočne dlho udrží ich pozornosť. * Zábavný a interaktívny spôsob hrania a čítania * Pôvabný príbeh, jednoduchý na sledovanie * Optimálna veľkosť maňušky pre detské rúčky * Krásne ilustrácie
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Maňušková knižka: Šteniatko


Jedinečná interaktívna maňušková knižka plná krásnych ilustrácií ponúka rodičom aj deťom nielen potešenie z čítania, ale aj radosť z hry s trvalo pripevnenou plyšovou maňuškou. Pomocou maňušky oživíte pôvabný príbeh šteniatka, ktoré objavuje svet vôkol seba. Maňuška zaujme aj tých najmenších čitateľov a dostatočne dlho udrží ich pozornosť. * Zábavný a interaktívny spôsob hrania a čítania * Pôvabný príbeh, jednoduchý na sledovanie * Optimálna veľkosť maňušky pre detské rúčky * Krásne ilustrácie
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Maňušková knižka: Dráčik


Jedinečná interaktívna maňušková knižka plná krásnych ilustrácií ponúka rodičom aj deťom nielen potešenie z čítania, ale aj radosť z hry s trvalo pripevnenou plyšovou maňuškou. Pomocou maňušky oživíte pôvabný príbeh malého dráčika, ktorý objavuje svet vôkol seba aj svoje zázračné schopnosti. Maňuška zaujme aj tých najmenších čitateľov a dostatočne dlho udrží ich pozornosť. * Zábavný a interaktívny spôsob hrania a čítania * Pôvabný príbeh, jednoduchý na sledovanie * Optimálna veľkosť maňušky pre detské rúčky * Krásne ilustrácie
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Maňušková knižka: Ježko


Jedinečná interaktívna maňušková knižka plná krásnych ilustrácií ponúka rodičom aj deťom nielen potešenie z čítania, ale aj radosť z hry s trvalo pripevnenou plyšovou maňuškou. Pomocou maňušky oživíte pôvabný príbeh ježka, ktorý objavuje svet vôkol seba. Maňuška zaujme aj tých najmenších čitateľov a dostatočne dlho udrží ich pozornosť. * Zábavný a interaktívny spôsob hrania a čítania * Pôvabný príbeh, jednoduchý na sledovanie * Optimálna veľkosť maňušky pre detské rúčky * Krásne ilustrácie
Predpredaj
7,59 € 7,99 €

Objím ma! Zajačik


Mäkké labky mamy-zajačice sú ako stvorené na vrúcne objatie a nežné pohladenie. Vyskúšajte si ich a hrajte sa spolu so svojím dieťatkom pri čítaní tejto interaktívnej maňuškovej knižky. V knižnej sérii OBJÍM MA! ponúkame aj ďalšie tituly.
Predpredaj
10,44 € 10,99 €

Objím ma! Medvedík


Mäkké labky mamy-medvedice sú ako stvorené na vrúcne objatie a nežné pohladenie. Vyskúšajte si ich! Hrajte sa spolu so svojím dieťatkom pri čítaní tejto interaktívnej maňuškovej knižky. V knižnej sérii OBJÍM MA! ponúkame aj ďalšie tituly.
Predpredaj
10,44 € 10,99 €

Veľký pokrok: Čistíme si zuby


Krátky príbeh o Peťe a Adamkovi pomôže deťom s čistením zubov. Kniha obsahuje obľúbené pohyblivé prvky, ale aj odborné rady pre rodičov a vychovávateľov. Peťa dnes prespáva u svojho bratranca Adamka, už sa dohrali a je čas ísť spať. Ale čo ich ešte čaká pred postieľkou? Áno, čistenie zúbkov! S pomocou tejto knihy môžete deťom ukázať, aké jednoduché a hlavne dôležité je čistenie zubov. Na každej dvojstrane nájdete radu, ako postupovať alebo ako deťom túto činnosť spríjemniť či zjednodušiť. Vytvorte si z čistenia zubov hravú udalosť, ktorá prestane byť povinnosťou, ale príjemne strávenou chvíľkou pred spánkom.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

LEGO CITY: Safari park


Poď s nami na safari! Strážcovia parku potrebujú tvoju pomoc. Tlač, ťahaj, posúvaj a spoznaj prírodu a ochraňuj divoké zvieratá! Vyrážame do safari parku skontrolovať a postarať sa o divoké zvieratá, ktoré tam žijú. Toto veselé leporelo s originálnymi ilustráciami a pohyblivými prvkami predstaví deťom prácu ochranárov a strážcov safari parku, ktorí sa starajú o divoké zvieratá a strážia ich. Leporelo pre najmenších nadšencov nie len prírody a zvierat, má pevné stránky s posuvnými a pohyblivými prvkami, ktoré sa dajú posúvať, ťahať a tlačiť, a deti si tak precvičia i jemnú motoriku.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

LEGO CITY: Hasičská stanica


Toto je naliehavá situácia! Veliteľka hasičov potrebuje tvoju pomoc. Tlač, ťahaj, posúvaj a pomôž veliteľke aj ostatným hasičom zachraňovať životy. Siréna kvília na všetky strany! Niekde horí a veliteľka hasičov a jej zbor sa musí rýchlo pripraviť a vyraziť uhasiť požiar! Toto veselé leporelo s originálnymi ilustráciami a pohyblivými prvkami predstaví deťom hasičov, ktorí sa musia behom chvíľky pripraviť na krízovú situáciu a ísť hasiť požiar a pomáhať ľuďom. Leporelo pre najmenších obdivovateľov nie len hasičov a záchranárov, má pevné stránky s posuvnými a pohyblivými prvkami, ktoré sa dajú posúvať, ťahať a tlačiť, a deti si tak precvičujú i jemnú motoriku.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

LEGO CITY: Policajná stanica


Zlodeji práve vykradli banku! Policajná hliadka potrebuje tvoju pomoc. Tlač, ťahaj, posúvaj a pomôž dolapiť zlodejov a ochrániť mesto pred zločinom. Poplach! Práve vykradli banku! Treba ihneď vyraziť a okamžite chytiť zlodejov. Toto veselé leporelo s originálnymi ilustráciami a pohyblivými prvkami predstavuje deťom policajtov, ktorí musia ihneď reagovať a vyraziť, aby chytili zlodejov a ochránili ľudí a okolie. Leporelo pre najmenších obdivovateľov nie len policajtov, má pevné stránky s posuvnými a pohyblivými prvkami, ktoré sa dajú posúvať, ťahať a tlačiť, a deti si tak precvičia i jemnú motoriku.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

Veľký pokrok: Ideme k zubárovi


Krátky príbeh o Edovi pomôže deťom s návštevou u zubára. Kniha obsahuje obľúbené pohyblivé prvky, ale aj odborné rady pre rodičov a vychovávateľov. Edo dnes ide úplne prvý krát k zubárovi, zato jeho staršia sestra Natálka už u zubára bola a ničoho sa nebojí! S pomocou tejto knihy môžete deťom ukázať, že pána zubára či pani zubárky sa netreba báť. Na každej dvojstrane nájdete radu, ako pomôcť s prípadným strachom zo zubára či ako deti previesť ich prvou návštevou. Návšteva zubára nie je nič hrozné a zubári sú tu hlavne na to, aby nám pomáhali a starali sa o naše zúbky.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €

Veľký pokrok: Už žiadne cumlíky


Krátky príbeh o Žofke pomôže deťom s odvykaním od cumlíka. Kniha obsahuje obľúbené pohyblivé prvky, ale aj odborné rady pre rodičov a vychovávateľov. Žofka už začína byť veľké dievča, ktoré už cumlík prestáva potrebovať. Nielenže jej prekáža pri rozprávaní, ale keď sa s ockom a bračekom dobre baví, úplne naň zabúda. S pomocou tejto knihy môžete deťom ukázať, aké jednoduché môže byť lúčenie sa s cumlíkom. Na každej dvojstrane nájdete radu, ako sa závislosti od cumlíkov postupne zbaviť a ako vytrvať, ak sa to hneď na prvý raz nepodarí.
Predpredaj
9,41 € 9,90 €