Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Deň detí. Zľava -25% na stovky kníh. Viac info →
Igor Bukovský: Návod na prežitie pre ženu

Počet strán: 344

Väzba: tvrdá

EAN: 9788097023096

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-970230-9-6

Dátum vydania: 1. novembra 2013

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  AKV Ambulancia klinickej výživy

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 1,2 kg

Návod na prežitie pre ženu

Autor: Igor Bukovský

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 23,66 
Bežná cena: 24,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Dr. Igor Bukovský napísal a vydáva dlhoočakávaný „Návod na prežitie pre ženu“. Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie. Vtipne, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu vás inšpiruje k pozitívnym životným zmenám.

Z úvodu ku knihe:

„Staráme sa o svoje zdravie preto, lebo je to lepšie a prirodzenejšie – robia tak múdri ľudia, ktorí poznajú hodnotu zdravia. Z času na čas však dostávame životnú lekciu z ťažkej pravdy, že hoci urobíme (z nášho pohľadu) všetko správne a dobre, nestane sa to, čo sme si želali. .. Nie, život nie je strelnica, na ktorej si každý za svoje skutky (alebo peniaze) môže vystreliť toho najväčšieho maca.

Každý deň skúšam žiť dobrý život a byť dobrým človekom. Padám a vstávam. Všetci padáme, no vstávajú iba niektorí. Pridáte sa? Nech sa totiž vonku deje čokoľvek, telo, srdce a duša sa nemusia s veľkým potešením váľať v blate. “

Charakteristika knihy:

Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček pre každú ženu. Špeciálne určená ženám (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 70 rokov. Stručné a prehľadné členenie (1. časť - "Vaše telo", 2. časť - "Váš deň"). Okrem informácií kniha obsahuje aj rozhovory s inými špecialistami aj známymi a zaujímavými ženami. Rozšírený obsah: pomocou priameho prístupu (QR kódy) sa čitateľky dostanú k rozšírenému multimediálnemu obsahu knihy. Skvelá hudba: 42 pesničiek, ktoré ste ešte možno nepočuli, ale určite stoja za to, vybral a okomentoval autor knihy – môžete si ich vypočuť pomocou priameho prístupu cez QR kódy (alebo stránku www. akv. sk)

Prednosti knihy :

Ľahké, pútavé a vtipné čítanie: text je prehľadne štrukturovaný a informácie sú podávané formou rozhovoru s čitateľom. Aktuálne a nové informácie: kniha používa informácie aj z roku 2013.

Multimediálny charakter – kniha využíva nové formy prístupu k rozšírenému obsahu. Domáci autor – slovenské reálie: na rozdiel od podobných kníh, ktoré sú prekladom zahraničných diel, reálie tejto knihy vychádzajú zo slovenských pomerov. Názorné, praktické a zrozumiteľné informácie: obrázky, grafy a tabuľky, ktoré si budete dlho pamätať.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Lucy
Lucy
19. januára 2015

Kniha je výborná! Bukovský má naozaj príjemný štýl písania! Číta sa to oveľa ľahšie, ako nejaké nudné, odborné a premúdrelé knihy o zdravej život. štýle, ktoré som doteraz prečítala..Bukovský je zároveň človek na veľmi vysokej duchovnej úrovni! Vážme si, že máme na Slovensku ešte vôbec takýchto úžasných ľudí! Hovorím, že waaw! Zato, že je iný, odlišný, svojský (na rozdiel od väčšiny Slovákov, ktorí sa takými boja byť a radšej splynú so stádom), zato sa mnohým nepozdáva..Obdivujem jeho prejav, charizmu, dar reči..Ďakujeem :)

MK
MK
16. mája 2014
fakt ubohý predražený kompilát

neni čo dodať, taká zlátanina a ešte aj ten nepríjemný silený humor ... ale autor neprekvapil svojim spisovatelským amaterizmom ... lutujem že som za to dala peniaze .. :-(

Martina
Martina
16. decembra 2013

Skvela kniha, potesil ma rozsireny obsah s prijemnymi pesnickami a prehladne delenie jednotlivych kapitol.