1DEA.ME

vydavateľstvo

Stieracia mapa sveta Travel Map Silver World


Stieracia mapa sveta Travel Map Silver World je skvelým spoločníkom každého cestovateľa. Stierajte mincou miesta, ktoré ste navštívili, zapisujte poznámky, maľujte trasy, zaznamenávajte pocity. Stieracia mapa Travel Map vám pripomenie pestrú históriu vašich ciest a dobrodružstiev - v batohu na cestách i doma na stene. Každý cestovateľ vie, aké dôležité sú zážitky privezené z ciest. Vďaka nástennej mape Travel Map ich teraz budete mať stále pred očami! Stieracia mapa Travel Map Silver World vám umožní jednoducho a veselo zaznamenávať navštívené krajiny. Po zotretí sa vám objavia v pestrých farbách. Vďaka unikátnemu vyhotoveniu si môžete do mapy pridávať rôzne zápisky, maľovať trasy a plánovať nové cesty. Mapa je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý niečo vydrží. Stieracia mapa sveta sa stane praktickým pomocníkom na cestách, ozdobou bytu aj štýlovým darčekom pre všetkých vášnivých cestovateľov.
Vypredané
47,50 € 50,00 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Marine World


Kompaktná stieracia mapa Travel Map Marine World nielen pre milovníkov plachtenia! Unikátny dizajn mapy sveta v neobvyklom námorníckom štýle poteší všetkých cestovateľov. Pri plánovaní a zaznamenávaní ciest vám budú totiž robiť spoločnosť veľryby a ďalší morskí tvorovia. Zotrite mincou krajiny, ktoré ste navštívili, a prejdite sa na vlnách vzrušujúceho dobrodružstva a plánovania, kam vyrazíte nabudúce. Zaveste stieraciu mapu sveta na stenu a zbaľte si kufre na cesty. Stieracia mapa Travel Map Marine World je praktickým pomocníkom a spoločníkom pri cestovaní. Kreslite trasy, zapisujte poznámky a vytvorte si vlastného cestovného sprievodcu. Kvalitný materiál mapy je na to ako stvorený. Potom ako zotriete vrchnú vrstvu, objavíte krajiny v ich novej tvári a uvidíte pestrú históriu svojich ciest. Nástenná mapa Travel Map sa navyše neobyčajne vyníma na stene obývačky alebo pracovne. Ideálna aj ako darček k narodeninám či Vianociam pre všetkých, ktorí milujú cestovanie po mori a prechádzky po pobreží.
Vypredané
32,72 € 34,44 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Weekend World


Stieracia mapa Travel Map Weekend World vám prináša svet v kompaktnej veľkosti, ktorý vám postupne odhalí všetky vaše cesty v pohodovom a sviežom dizajne. Vydajte sa na víkend po Európe alebo na dlhšiu cestu okolo sveta. Veľké krajiny sú rozdelené do regiónov, štátov a provincií a Európa je zväčšená pod lupou, aby ste si mohli podrobnejšie zaznamenať, ktoré zaujímavé miesta ste navštívili. Stieracia mapa Travel Map Weekend je skvelým spoločníkom nielen na víkendové výlety, ale i na veľké cestovanie po celom svete. Svieži a pohodový dizajn stieracej mapy Travel Map Weekend vás zaujme nielen striebornou vrstvou, pod ktorou na vás čaká celý svet v pestrých farbách. Na vašich cestách vám budú robiť spoločnosť aj priatelia z morí a oceánov. Laminovaný papier, z ktorého je mapa Travel Map Weekend vyrobená, je novinkou medzi materiálmi stieracích máp. Je praktický a odolný. Bude sa vám tiež hodiť podrobné členenie niektorých veľkých krajín alebo praktický zoznam 15 vecí, ktoré každý správny cestovateľ skrátka musí mať. Stierajte postupne všetky krajiny, ktoré ste navštívili. Mapu si môžete zbaliť so sebou do kufra, aby vám robila spoločnosť počas vašich ciest, alebo ju zaveste na stenu obývačky, pracovne alebo spálne, kde vám bude pripomínať vaše zážitky a dobrodružstvá. A pokiaľ chcete vziať na cesty i svojich priateľov, venujte im stieraciu mapu Travel Map Weekend ako originálny darček.
Vypredané
21,80 € 22,95 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Holiday World


Vydajte sa na dovolenku so stieracou mapou sveta Travel Map Holiday World a vtisnite svojim zážitkom žiarivé farby! Pod stieracou vrstvou sa ukrývajú krajiny, ktoré môžete navštíviť. Pri plánovaní trás vám pomôže aj praktický check-list. A keď zavesíte mapu sveta na stenu, uvidíte, akú pestrú históriu máte za sebou a čo skvelé vás ešte čaká. Stieracia mapa Travel Map Holiday World je tu pre každého, kto miluje prázdniny! Prázdniny budú tento rok iné, lepšie! Travel Map Holiday World v atraktívnom vyhotovení je totiž skvelým spoločníkom na dovolenke, s ktorým sa nenudíte. Zotrite navštívené destinácie a doma si potom pripomeňte, čo všetko vás ešte čaká. Kvalitný materiál mapy vás len tak nezradí. Prázdninová stieracia mapa patrí do povinnej výbavy každého cestovateľa. Nástenná mapa sveta sa skvele vyníma vo vašej izbe alebo pracovni a je aj skvelým darčekom pre vašu rodinu či priateľov, ktorí milujú cestovanie. Svoje zážitky z prázdnin budete mať denne pred očami.
Vypredané
32,72 € 34,44 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Holiday Lagoon World


Stieracia mapa Travel Map Holiday Lagoon World je žiarivá mapa so zlatou stieracou vrstvou. Zotrite krajiny, ktoré ste navštívili, a svet sa vám objaví v pestrých farbách. Ako napovedá už sám názov i dizajn, táto mapa je nutnosťou pre každého milovníka bielych pláží, azúrového mora, žiarivého slnka a zbierania mušlí. Nechajte sa inšpirovať a plánujte cesty do exotiky! Stieracia mapa Travel Map Holiday Lagoon vám ukáže, aký žiarivý môže byť celý svet. Mapa slúži ako denník vašich ciest a dobrodružstiev, rovnako ako inšpirácia pre vaše budúce výlety. Súčasťou je zoznam najlepších pláží na svete, ktoré sú na mape označené symbolom mušle a ktoré môžete vidieť na vlastné oči. Stieracia mapa Travel Map Holiday Lagoon je vyrobená z kvalitného laminovaného papiera. Veľké krajiny sú pre lepšiu prehľadnosť rozdelené na regióny, štáty a provincie. Európa je zväčšená pod lupou, aby ste si mohli zaznamenať i výlety do menších štátov. Ak hľadáte originálny darček pre svojich priateľov a blízkych, stieracia mapa Travel Map Holiday Lagoon je to pravé. Vydajte sa spoločne objavovať nové mestá, prejdite sa okolo veľkolepých pamiatok a ochutnajte to najlepšie, čo daná krajina ponúka. Mapa sa hodí aj ako originálna dekorácia do interiéru domova alebo kancelárie.
Vypredané
32,72 € 34,44 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Geography World


Stieracia mapa Travel Map Geography World nie je len taká obyčajná nástenná mapa. Pomôže vám atraktívnym spôsobom objavovať svet v celej jeho kráse. Zotrite mincou miesta, ktoré ste navštívili, a postupne odhaľte všetky mestá, regióny, krajiny a kontinenty. Stieracia mapa Travel Map Geography vás poteší podrobným členením sveta a ukáže vám, aká bohatá je vaša cestovateľská história. Zanechávajte vo svojom cestovaní nezmazateľnú stopu! Stieracia mapa Travel Map Geography je čerstvou novinkou, ktorá poteší všetkých cestovateľov. Pokiaľ máte radi podrobné mapy sveta, je to to, čo hľadáte. Zotrením vrchnej vrstvy postupne objavujete svet po častiach - od regiónov, štátov, provincií, až po celé kontinenty. V mape nájdete viac ako 10 000 rôznych miest a mestá, ktoré môžete označiť. Precestujte americké štáty, vydajte sa do jednotlivých provincií Kanady, prebádajte všetky geografické poklady Afriky. Stieracia mapa Travel Map Geography vám to umožní. K dispozícii máte navyše aj vlajočky, ktoré môžete ako v dávnych dobách prišpendliť do mapy a označiť s nimi svoje cesty.
Na sklade 1Ks
36,67 € 38,60 €

Stieracia mapa Travel Map Silver Europe


Travel Map je unikátna osobná cestovateľská mapa Európy, kde veľmi pohodlne a zábavne označíte krajinu, ktorú jste už navštívili. Mapa je pokrytá striebornou zrkadlovou vrstvou, ktorú si jednoducho odstránite pomocou mince a otvorí sa vám farebný svet vášho cestovania. Pre väčšiu zábavu možno na Travel Map maľovať fixkou, dávať si tam poznámky, kresliť cesty a plánovať vysnené cestovanie. Všetky nápisy ľahko zmažete stieracím viečkom na fixku. Na mape Európy nájdete i špeciálny stierací zoznam hlavných miest, kde si môžete označovať hlavné mestá, ktoré ste už navštívili. Unikátny a originálny design produktu robí z Travel Map naozaj výborný darček pre kohokoľvek.
Vypredané
31,35 € 33,00 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Black World


Luxusná stieracia mapa Travel Map Black World pre všetkých cestovateľov, ktorí majú vycibrený vkus a milujú štýlové kúsky. Táto stieracia mapa deluxe vám zanechá iskrivé zážitky z cestovania! Vezmite mapu do batoha, stierajte krajiny, ktoré ste navštívili, doma zaveste na stenu a kochajte sa tým, čo ste prežili a čo vás ďalej čaká. Kombinácia zlatej a čiernej farby je navyše dych berúcim darčekom pre vašich priateľov. Luxusná stieracia mapa Travel Map Black World nesmie chýbať žiadnemu cestovateľovi, ktorého spoločníkom na cestách je šmrnc a vkus. Sledujte históriu svojich výprav naozaj štýlovo! Potom ako mincou zotriete krajiny, ktoré ste navštívili, sa stieracia mapa rozžiari jasnými farbami. Kombinácia zlatej a čiernej farby nástennej mapy Travel Map je navyše úžasnou ozdobou do obývačky alebo pracovne. Kvalitný materiál, z ktorého je mapa sveta vyrobená, zaistí dlhú životnosť.
Vypredané
52,25 € 55,00 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Air World


Stieracia mapa Travel Map Air World je dizajnovým denníkom vašich ciest po celom svete. Mapa Air najlepšie vynikne na farebnej stene. Vďaka priehľadnému materiálu zapadne do interiéru ako chameleón. Je zároveň úžasným darčekom pre každého, kto potrebuje cestovanie rovnako ako vzduch. Poveste Travel Map na stenu, zotrite mincou krajiny, ktoré ste navštívili a plánujte nové cesty! Stieracia mapa sveta Travel Map Air predstavuje jedinečný kúsok. Okrem stierateľnej vrstvy, ktorá zakrýva jednotlivé štáty, je totiž úplne priehľadná a ľahká ako vánok. Vyberte krajinu, ktorú ste navštívili, zotrite strieborný povrch a odhaľte svet v pestrých farbách. I do tejto mapy môžete smelo písať, kresliť a značiť si nové trasy pomocou zmazateľnej fixky. Stieracia mapa Travel Map Air je vyrobená z transparentného materiálu, vďaka ktorému pôsobí veľmi vzdušne a sviežo. Originálne stvárnenie i dizajn sa budú skvelo vynímať na stene vášho domova, odkiaľ vám mapa pripomenie históriu vašich ciest po svete.
Vypredané
52,25 € 55,00 €

Mapa Star Map of the Sky


Dizajnová mapa nočnej oblohy so žiariacimi hviezdami posunie vaše myšlienky do nových rozmerov. Prevedie vás nekonečným hviezdnym nebom, pomôže vám nájsť vaše znamenie zverokruhu a umožní vám preskúmať galaxiu v celej jej vznešenosti. V noci vďaka fosforeskujúcej vrstve zažijete naozajstný blikot súhvezdí. Mapa Star Map of the Sky sa hodí ako perfektný darček pre romantické ženy, zvedavých mužov a všetkých, ktorých fascinuje s ničím neporovnateľná krása vesmíru. Dominantou magickej mapy Star Map of the Sky je nekonečná a dych berúca nočná vesmírna obloha. Súhvezdia, Mliečna dráha a slnečná sústava sa vám v celej svojej kráse objavia predovšetkým v noci, keď všetky hviezdy žiaria do tmy vďaka fosforeskujúcej vrstve. Mapa Star Map of the Sky bude vašim osobným sprievodcom vesmírom a učiteľom všeobecnej astronómie. Vďaka nej sa dozviete viac o slnečnej sústave a populárnych súhvezdiach. Vďaka netradičnému a luxusnému dizajnu je mapa skvelou dekoráciou do domova i kancelárie. Je vyhotovená v príjemnej tmavomodrej farbe s využitím žiarivého fosforu, vďaka ktorému hviezdy svietia v tme. Mapa je vyrobená z laminovaného papiera, ktorý pomáha udržať sýte farby a formu po celé roky. Súčasťou balenia je i súprava veselých tematických samolepiek, ktorými si môžete zaujímavo ozvláštniť svoj mobil, notebook, diár a ďalšie osobné predmety. Mapa Star Map of the Sky vnesie do vášho domova kúsok mágie a vesmírnych záhad. Len čo Slnko zájde za obzor, hviezdy sa prebudia. Nádherný dekór navodzuje relaxáciu mysle a podporuje pokojné zaspávanie.
Na sklade 1Ks
34,87 € 36,70 €

Travel Map Magnetic World


Sbíráš magnety z cest? Posbírej za okamžik celý svět! Travel Map Magnetic World je magnetická stírací mapa světa, kterou můžeš ozdobit ledničku, nástěnku nebo jakýkoliv jiný kovový povrch. Je také skvělým dárkem pro přátele a rodinu. Připevni Travel Map na kovový povrch Setři mincí země, které jsi navštívil Plánuj nové cesty Magnetická stírací mapa světa Travel Map Magnetic World je originální kousek, který ti ukáže pestrou historii tvých cest. Perfektně se hodí jako dekorace do každého interiéru a snadno ji připevníš na jakýkoliv kovový povrch. Vyjímat se bude třeba na ledničce nebo nástěnce. Vytvoř si svou mapu z ostrovů a světadílů. V balení najdeš 14 kousků, které můžeš rozložit podle své fantazie. Svět leží jen v tvých rukách! Kontinenty i jednotlivé země jsou pokryté zlatou stírací vrstvou, kterou setři po každém novém výletu. Odhalíš tak celý svět v pestrých barvách. Čím víc zemí navštívíš, tím veselejší tvoje magnetická mapa bude. Travel Map Magnetic World je nejen skvělou dekorací, ale také originálním dárkem pro rodinu a přátele, praktickou vzdělávací pomůckou pro děti i stylový držák na fotky nebo poznámky. V balení najdeš nejen magnetickou mapu, ale také seznam menších zemí, které jsou na mapě zobrazené.
Na sklade 1Ks
21,80 € 22,95 €

Stírací mapa Travel Map Black Europe


Travel Map Europe Black je motivační stírací mapa Evropy, navržená v černé barvě se zlatou stírací vrstvou. Podnikni výlet snů a prozkoumej krásy našeho kontinentu, které ti mapa nabízí. Stírací mapa Travel Map Europe Black má luxusní kompaktní design a je povinnou výbavou každého cestovatele, který má styl. Černozlaté tóny se na stěně budou náramně vyjímat. Mapa Evropy je velmi detailní. Najdeš v ní města, řeky i jezera stejně jako check list evropských hlavních měst. Naplánuj si svůj vysněný výlet. Setři místa, která jsi už navštívil, a označ ta, kam se teprve chystáš. Tvoje zážitky se promítnou v pestrých barvách. Mapa je inspirativní dárek a stylová dekorace na stěnu pokoje i kanceláře. Objev Evropu s pomocí Travel Map Europe Black! Stírací mapa Travel Map Europe Black je uložená do designového tubusu, který slouží nejen pro bezpečnou přepravu a skladování, ale i jako dárkové balení. Tubus pak můžeš použít jako univerzální krabičku na předměty.
Na sklade 1Ks
31,35 € 33,00 €

Stieracia mapa Travel Map Česká republika


Exkluzivní stírací mapa „Travel Map Česká republika” vás provede všemi zákoutími a krásami České republiky. Objevujte nové zážitky, stírejte místa, která jste navštívili, a staňte se zkušeným průzkumníkem české kotliny. Mapa je originálně vyrobená pouze pro Travel Map.
Vypredané
25,65 € 27,00 €

Stieracia mapa sveta Travel Map Letters World


Odhal svět od A do Z! Stírací mapa světa „Travel Map Letters” se od ostatních map liší svým originálním designem. Země jsou provedené v podobě písmen, což mapě dodává moderní šmrnc. Setři stříbrnou vrstvu písmen a stát se ti objeví v pestrých barvách. Syté a veselé odstíny na tmavém pozadí mapy doslova přitahují pozornost.
Vypredané
32,72 € 34,44 €

Stierací plagát 100BucketList Kamasutra edition


Zoznam #100BucketList Kamasutra Edition je ideálny pre dospelých alebo mladé páry, ktoré chcú tráviť čas spolu a užiť si to! Spoločne si vyberte zaujímavú polohu, nahliadnite pod pokrývku, polohu vyskúšajte a presuňte sa ku ďalšej. Užívajte si noci plné túžby a dobrodružstva alebo splňte 100-dňovú horúcu výzvu. Nájdite nové erotogénne zóny a zistite o sebe navzájom niečo nové. Užite si spoločné noci naplno!
Vypredané
31,08 € 32,72 €