! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Egmont

vydavateľstvo

Barbie - Chcela by som byť... Fotografka


DEF - Séria kníh, v ktorých si Barbie a jej priateľky vyskúšajú rôzne zaujímavé profesie. Barbie pracuje ako fotografka pre školské noviny. Jej fotky si všimla módna redaktorka zo známeho časopisu a ponúkla Barbie spoluprácu. Barbie nadšene súhlasila. Ešteže má skvelé kamarátky. Nikki a Skipper jej určite rady pomôžu!
Vypredané
5,46 € 5,75 €

Kráska a Zviera


Vojdi do kúzelného sveta rozprávok. Zoznám sa s neobyčajným príbehom krásnej dievčiny Belly a hrozného Zvieraťa. Dozvieš sa, že iba hlboká láska dokázala zbaviť princa podoby netvora.
Vypredané
6,93 € 7,29 €

Macko Puf - Veselé nápady


Macko Puf a jeho priatelia majú veľa nápadov, ako sa počas horúcich letných dní dobre zabaviť. Prečítaj si vtipné veršíky o obyvateľoch Stoakrového lesa a bav sa spolu s nimi.
Vypredané
6,93 € 7,29 €

Víly - Cililing a tajomstvo krídiel


Vojdi do kúzelného rozprávkového sveta víl s Cililing a jej sestrou Zimozelkou. Preži s nimi úžasné zimné dobrodružstvo a odhaľ tajomstvo vílích krídiel.
Vypredané
4,85 € 5,10 €

Autá - Počítanie s autami


Precvičte si počítanie od 1 do 10 spolu s vašimi priateľmi autami.
Vypredané
6,93 € 7,29 €

Na vlásku


Vojdi do kúzelného sveta rozprávok. Spoznaj príbeh Rapunzel, ktorej vlasy majú zázračnú moc. Dozvieš sa, odkiaľ je dievčina v skutočnosti a kto jej pomôže utiecť od zlej čarodejnice Gothel.
Vypredané
6,93 € 7,29 €

Šípková Ruženka


Princeznú Ruženku zakliala zlá víla. Predpovedala, že v deň jej šestnástych narodenín sa pichne vretenom do prsta a umrie. Nad osudom princeznej však bdeli tri dobré víly - Flóra, Fauna a Primavera...
Vypredané
3,68 € 3,87 €

Popoluška


Zlá macocha a jej dve dcéry sa chystajú na veľký bál. Koná sa na zámku, kde si má princ spomedzi pozvaných dievčat vybrať nevestu. Popoluška však musí zostať doma. Neverí, že sa šťastie na ňu ešte niekedy usmeje. Ale objaví sa kmotrička víla a ďalší priatelia...
Vypredané
3,68 € 3,87 €

My Little Pony Ponywille, sladký Ponywille


Obľúbené poníky zažívajú ďalšie zo svojich veselých dobrodružstiev! Najväčšia krása je často priamo pred našimi kopýtkami, stačí sa len poriadne rozhliadnuť. Pinkie Pie, Applejack a Rainbow Dash to dobre vedia, iba Twilight sa to nezdá. Vydaj sa s nimi na prechádzku po kúzelnom Ponyville a spoločne odhaľte najkrajšie miesta tejto magickej krajiny.
Vypredané
6,56 € 6,91 €

Autá Mater tajným agentom


Na pretekárskom okruhu zo záhadného dôvodu vybuchujú autá. Prípadu sa ujmú agenti britskej tajnej služby. Odťahovacie auto Mater sa proti svojej vôli stane špiónom. Ako si s touto novou úlohou poradí?
Vypredané
6,56 € 6,91 €

Autá 2


Nerozluční priatelia - pretekárske auto Blesk McQueen a hrdzavý odťahovák Mater sa ocitnú uprostred zložitého zápasu tajných agentov s rafinovanými zločincami. Ako to dopadne si môžete prečítať v tomto leporele s nádhernými obrázkami.
Vypredané
3,68 € 3,87 €

Monster High - Všetko o...Clawdeen Wolf


Clawdeen konečne pootvára veko svojho prísne stráženého života. Chceš nahliadnuť do jej nabitého života? Zaujíma ťa jej početná rodinná svorka? Chceš vedieť, koho by najradšej zahryzla a kto sú jej najlepší monštruózni priatelia? Alebo sa chceš poriadne zabaviť pri vymýšľaní správne uletených modelov, v ktorých budú všetci od nadšenia zavýjať na mesiac? Potom je táto kniha tou vražedne správnou voľbou. Vnútri nájdeš samolepky, ktoré ťa určite nesklamú.
Vypredané
2,57 € 2,70 €

Macko Puf - Farby - leporelo


Spolu s Mackom Puf a jeho kamarátmi sa naučte poznávať farby. Leporelo pre najmenších čitateľov.
Vypredané
3,68 € 3,87 €

Macko Puf Zvieratká


Poznávajte zvieratká spolu s Mackom Puf a jeho kamarátmi zo Stoakrového lesa. Leporelo pre najmenších čitateľov.
Vypredané
3,68 € 3,87 €

Uč sa s nami Písanie s autami


Uč sa s nami je ucelený program pre deti od 5 do 8 rokov. Cieľom tejto série je zábavnou formou rozvíjať základné školské znalosti v aritmetike a geometrii, vyjadrovacie schopnosti ako aj porozumenie písaného textu. Disney séria Uč sa s nami bola vytvorená v spolupráci s odborníkmi, aby pomohla deťom v predškolskom veku a malým školáčikom naučiť sa všetko na úspešné zvládnutie prvých rokov základnej školskej dochádzky. V tejto knihe sa deti naučia skladať slová do viet, rozoznávať druhy viet a písať jednoduché príbehy.
Vypredané
4,00 € 4,21 €

Uč sa s nami Meranie s princeznami


Uč sa s nami je ucelený program pre deti od 5 do 8 rokov. Cieľom tejto série je zábavnou formou rozvíjať základné školské znalosti v aritmetike a geometrii, vyjadrovacie schopnosti ako aj porozumenie písaného textu.Disney séria Uč sa s nami bola vytvorená v spolupráci s odborníkmi, aby pomohla deťom v predškolskom veku a malým školáčikom naučiť sa všetko na úspešné zvládnutie prvých rokov základnej školskej dochádzky. V tejto knihe budú deti zoraďovať a porovnávať predmety podľa veľkosti, odhadovať dĺžku, hmotnosť a objem a naučia sa merať primeranými spôsobmi.
Vypredané
4,00 € 4,21 €