% Zľavy na hry %

F.P.H.U. "MADOŃ", Poľsko

vydavateľstvo

Šachy drevené + Dáma veľké


Šachy + Dáma - spoločenská hra pre dvoch hráčov. Šachové figúrky a Dáma sú vyrobené z hrabového dreva, figúrky sú zaťažené kovom. Výrobcovia kladú špeciálny dôraz na kvalitu spracovania a dôkladné dotvorenie každej šachovej súpravy. Šachové súpravy, ktoré vyrábajú, sú ORIGINÁLNE a sú celé vyrobené v POĽSKU.
Na sklade 2Ks
89,95 €

Šachy drevené Školské 27x27x2 cm


Šachy - spoločenská hra pre dvoch hráčov, ktorá obsahuje 1 šachovnicu, 16 kusov bledých a 16 ks tmavých figúrok. Šachové figúrky a šachovnica sú vyrobené z dreva. Šachovnica má kovové zatváranie a jej rozmery po rozložení sú 270x270x20 mm. Výrobcovia kladú špeciálny dôraz na kvalitu spracovania a dôkladné dotvorenie každej šachovej súpravy. Šachové súpravy, ktoré vyrábajú, sú ORIGINÁLNE a sú celé vyrobené v POĽSKU.
Vypredané
34,95 €

Šachy drevené Perla malé 30x30x2,5 cm


Šachy - spoločenská hra pre dvoch hráčov, ktorá obsahuje 1 šachovnicu, 16 kusov bledých a 16 kusov tmavých figúrok. Šachové figúrky a šachovnica sú vyrobené z dreva. Šachovnica má kovové zatváranie a jej rozmery po rozložení sú 300x300x25 mm. Výrobcovia kladú špeciálny dôraz na kvalitu spracovania a dôkladné dotvorenie každej šachovej súpravy. Šachové súpravy, ktoré vyrábajú, sú ORIGINÁLNE a sú celé vyrobené v POĽSKU.
Vypredané
38,95 €