% Zľavy na hry %

Fortuna Libri

vydavateľstvo

Krásna katastrofa


JE TO KAMARÁTSTVOS NEPLÁNOVANÝMI DÔSLEDKAMI,KRÁTKODOBÉ VZPLANUTIE ALEBO LÁSKA? ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školuďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť.Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hierurobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou. TRAVIS MADDOX má prezývku Besný pes a na štúdiumsi zarába ilegálnymi pästnými súbojmi – samozrejme,bez rukavíc. Má povesť najväčšieho zvodcu žien na univerzite.Je to presne ten typ, akému by sa Abby mala zďaleka vyhnúť,ak nechce spadnúť do pasce svojho starého života. TRAVIS A ABBY sa navzájom priťahujú, ale presviedčajú okolieaj jeden druhého, že z ich priateľstva nikdy nevzniknemilenecký vzťah. Potom však Abby prehrá stávku,a tak musí mesiac bývať s Travisom v jeho byte.Vášeň sa už nedá maskovať priateľstvom.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

Oheň - Kruh 2


V Engelsforse bude poriadne horúco! Vyvolené majú nastúpiť do druhého ročníka gymnázia. Celé letné prázdniny tŕpli v očakávaní ďalšieho kroku zo strany démonov. Hrozba však príde z miesta, ktoré by im nenapadlo ani vo sne. Je čoraz očividnejšie, že v Engelsforse sa deje čosi veľmi, veľmi zlé. Minulosť sa prelína s budúcnosťou. Živí stretávajú mŕtvych. Vyvolené sú čoraz zomknutejšie a opäť sa presviedčajú, že mágia neuľaví nešťastnej láske ani nezhojí zlomené srdce.
Vypredané
13,29 € 13,99 €

dostupné aj ako:

S.P.O.L.O.K. 1. diel


Mladá vdova Cassie Robichaudová žije jednotvárnym a smutným životom. Za veľa nestálo ani jej manželstvo, to však neznamená, že nesníva o ďalšom trvalom vzťahu. Pracuje ako servírka v ošarpanej kaviarni Café Rose a v jednoizbovom byte na ňu čaká len jej mačka. Jedného dňa v kaviarni objaví denníček, ktorý si tam zabudla tajuplná žena. Keď sa doň začíta, ešte netuší, že jej život sa celkom zmení. Erotické zápisky ju spočiatku šokujú, no zakrátko sa dostane do kontaktu s tajnou organizáciou zvanou S.P.O.L.O.K., ktorá pomáha osamelým ženám pri uskutočňovaní najsmelších sexuálnych fantázií. Každý z desiatich stupňov privedie Cassie do náručia ďalšieho očarujúceho muža, vďaka čomu začína objavovať skutočné túžby svojho tela. Uvedomí si svoju erotickú príťažlivosť, jej sebavedomie sa posilní a zisťuje, že závisí len od nej, či sa jej sny stanú skutočnosťou.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

Boj o trón


Boj o kráľovstvo Trylov sa nezadržateľne blíži. Trylská princezná Wendy stojí pred osudovou voľbou. Trylov zachráni pred ich úhlavným nepriateľom iba vtedy, keď obetuje seba. Ak sa nevzdá Vitrom, jej ľud sa ocitne v krutej vojne proti neporaziteľnému súperovi. Rozhodne sa opustiť všetkých svojich blízkych, aby ich zachránila pre istou smrťou? Nikdy nebolo v stávke viac, lebo kráľovstvo nie je to jediné, čo môže Wendy stratiť. O jej srdce bojujú dvaja muži. Ktorý je ten správny, koho bude milovať naveky? Keď napokon zistí, ktorý z nich je láskou jej života, hrozí, že ten život sa zakrátko skončí. Budúcnosť celého Wendinho sveta je v jej vlastných rukách a musí o ňu bojovať s krutým rivalom – vlastným otcom.
Vypredané
10,36 € 10,90 €

dostupné aj ako:

Karanténa: Samotári


Bol to len ďalší obyčajný deň na McKinleyho strednej škole – kým školou neotriasol obrovský výbuch. Keď sa samotár David Thorpe pokúsil pomôcť svojmu učiteľovi angličtiny, ten mu umrel priamo pred očami. A to bol iba začiatok. McKinleyho stredná škola sa zmenila na najhoršiu nočnú moru. Všetci študenti sú nainfikovaní vírusom, ktorá je smrteľný pre dospelých. Škola je v karanténe pod dohľadom armády. Všetci učitelia sú mŕtvi. Z nevinných skupiniek študentov sa vytvorili násilné gangy. Bez gangu nikto nemá nádej na prežitie. David nemá svoj gang. Má len mladšieho brata Willa a sním stojí proti celej škole. V tomto desivo temnom a vzrušujúcom románe LexThomas privádza čitateľov do školy, kde decká nebojujú o popularitu. Tvrdo bojujú, aby prežili.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

Zlatý kľúčik


Chudobný starý verklikár Carlo si zo živého polienka vystrúha chlapčeka a nazve ho Buratino. Carlo chce pre svojho synčeka len to najlepšie, ale Buratino je nesmierne zvedavý, tvrdohlavý a neposlušný. Musí zažiť veľa dobrodružných a nebezpečných príhod, aby pochopil, že dobré skutky a rodičovská láska sú v živote najdôležitejšie.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Bernský salašnický pes


Kniha zo série malých monografií o vyhľadávaných psích plemenách prináša poznatky o pôvode plemena, jeho štandarde a osobitostiach, každodennej starostlivosti o psa, o jeho plemenitbe, výchove, využití a výcviku, o výstavách, zdravotnej starostlivosti a opatere starého psa. Pripojený je slovníček najdôležitejších kynologických a veterinárnych pojmov. Všetky tieto cenné informácie sprevádza starostlivo vybraná obrazová dokumentácia.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

dostupné aj ako:

Veľký atlas Európy pre deti


Kde leží Rusko alebo Nemecko, to vie asi každý. Ale kde sa presne nachádza Bielorusko, Cyprus alebo Malta? Akú rozlohu má Vatikán? Ako sa volá najväčší ostrov kontinentu?Odpovede na tieto otázky pozná Veľký atlas Európy pre deti. Pomocou podrobných ilustrovaných máp a informatívnych textov vám priblíži všetky európske štáty. Malí čitatelia sa dozvedia základné informácie o krajinách nášho kontinentu, o ich histórii a významných osobnostiach. Atlas vám prináša rôzne zaujímavosti o jednotlivých krajinách a ľuďoch, ktorí v nich žijú. V úvode sú krátke prehľadné kapitoly venované politickému členeniu, geografickým a prírodným podmienkam v Európe. Atlas prináša taktiež aktuálne informácie napríklad o spoločnej európskej mene eure a nových členských krajinách únie.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Veľký atlas sveta pre deti


Viete, koľko svetadielov je na Zemi a ako sa nazývajú? Aké druhy zvierat a rastlín sa vyskytujú v Austrálii? Ktoré pohoria sa rozprestierajú v Ázii? Ktoré rieky pretekajú Európou? Viete, kto a kedy objavil Ameriku?Vydajte sa na cestu okolo sveta s týmto atlasom pre deti. Malí čitatelia získajú základné poznatky o zemepise jednotlivých svetadielov, dozvedia sa veľa zaujímavostí a spoznajú tajomstvá živočíšnej a rastlinnej ríše. Kapitoly venované dejinám priblížia deťom významné osobnosti jednotlivých krajín.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Veľký atlas zvierat pre deti


Kde vlastne bývajú mocné levy a obrovské slony? Ktoré zvieratá sú doma v džungli a ktoré žijú v stepi? Ako dokážu ťavy prežiť v horúcej púšti? Žijú dajaké zvieratá aj na severnom póle? Pútavý atlas zvierat pre deti sprostredkúva prehľadne, podľa jednotlivých svetadielov a životných prostredí, základné vedomosti o viac ako 60 zvieratách, obyvateľmi stredoeurópskych lesov začínajúc a exotickými zvieratami trópov končiac.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Atlas ľudského tela


V knihe nájdete veľa informácii o stavbe ľudského tela, od buniek k tkanivám a ich fungovanie. Ako aj podrobný slovník vyše 250 anatomických termínov.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Zajko uško a jeho šibalstvá


Pôvabná knižka zo série moderných rozprávok pre moderné deti. Pútavé a veselé rozprávanie o zvieratkách zábavnou formou učí deti spoznávať prírodu a jej zvieracích obyvateľov a prispieva aj k utváraniu ich hodnotového sveta. Príbehy sú krásne ilustrované. Prepáčte, titul je vypredaný.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Kronika Slovenska 1


Prvá celkom pôvodná slovenská KronikaPrehľad dejín Slovenska a Slovákov od najstarších čias po koniec 19. storočia je dielom našich popredných historikov. Spôsobom spracovania, bohatou obrazovou dokumentáciou i doplnkami nadväzuje na doteraz vydané knihy edície Kroník. Kniha je smelým pokusom vyviesť poznatky o našich dejinách z rezervácie vedeckých štúdií a monografií, sprístupniť ich čitateľovi, ktorý z najrozličnejších príčin nemal možnosť spoznať, aká bohatá, pestrá a vskutku európska je história Slovenska a jeho obyvateľov. Vítaným obohatením je vstupná čast knihy venovaná vzniku a geologickému vývoju slovenského územia.
Vypredané
50,14 € 52,78 €

Rhodeský ridgeback


Ďalšia kniha zo série malých monografií prináša poznatky o pôvode plemena, jeho štandarte a osobitostiach, každodennej starostlivosti o psa, o jeho plemenitbe, výchove, využití a výcviku.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Americký stafordšírsky teriér


Malá monografia o vyhľadávanom a pomerne rozšírenom plemene. Prináša poznatky o pôvode plemena, jeho štandarte a osobitostiach, každodennej starostlivosti o psa.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Lexikon zemí 2003


Užitočná príručka dopĺňa poznatky edície Kroníkúdajmi o jednotlivých krajinách sveta, štatistickými prehľadmi, informáciami o politickom a štátnom systéme a prehľadnými mapkami.
Vypredané
25,89 € 27,25 €