Vašu objednávku vám stihneme (podľa vybranej dopravy) doručiť do Vianoc, ak si objednáte do tohto dátumu:

Packeta - Doručenie na adresu

19. 12.

Balík na poštu

19. 12.

Balikobox

19. 12.

Slovenská pošta - na adresu

19. 12.

Kuriér SPS

18. 12.

balíkovo (Alzaboxy)

18. 12.

Doručenie na predajňu

18. 12.

Osobný odber v sklade

22. 12.

Packeta - Výdajné miesto a Z-BOX

19. 12.

Knižné centrum

vydavateľstvo

O zvedavom mačiatku


Mačiatko zoznámi deti so zvieratkami, ktoré žijú v maštali, záhrade, za humnami pri lese, ale aj s takými, ktoré sa dajú chovať v izbe.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Alžbeta Báthoryová a jej obete


Prečo nebola Alžbeta Báthoryová postavená pred súd a kto je zodpovedný za jej ohavné zločiny? Bola smrť stoviek nevinných dievčat zlyhaním ich liečby alebo výsledkom sadistických praktík krvavej grófky? ...
Vypredané
4,07 € 4,28 €

Dulovo námestia a iné novely


Dulovo námestia a iné novely
Vypredané
1,23 € 1,29 €

Šaláty mnohých chutí


Celofarebná a mimoriadne bohato ilustrovaná kuchárska kniha s veľkým množstvom receptov na prípravu rozmanitých šalátov: ľahkých zeleninových šalátov, šalátov s mäsom a údeninami, šalátov z rýb, ryžových a cestovinových šalátov, šalátov s použitím majonézy a zemiakových šalátov, šalátov s ovocím a ovocných šalátov. V úvode knihy sú zhrnuté informácie o jednotlivých druhoch šalátov, šalátových olejoch, octoch a zálievkach, ako aj o najpoužívanejších druhoch byliniek.
Vypredané
12,58 € 13,24 €

Snehulienka a sedem trpaslíkov


Autorom leporela na motíve známej slovenskej rozprávky pre najmenších čitateľov je Ján Vrabec (ilustrácie, texty, grafická úprava). Leporelo má po 12 plnofarebných strán. Dvojstrana 10 - 11 je riešená ako maľovanka.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Snár


Od tých čias, čo ľudské pokolenie začalo žiť na zemeguli, začalo aj snívať. Ľudia v pradávnych dobách verili, že sny pochádzajú od bohov, ktorí v sne oznamovali ľudom svoju vôľu. A čo dnešní ľudia? Neželajú si, aby sa im prisnilo napr. o mŕtvom otcovi, nebohom manželovi apod. Prečo? Ľuďom sa nasnívalo veľa. Sny bývali nejasné. Preto ich bolo treba vysvetľovať. Z mnohých a mnohých skúseností sa tvorilo pozvoľna všeobecné pravidlo. Vzniklo umenie vykladačov snov, ktorí pestovali vykladačskú vedu. Zo zápisov vykladačov snov vznikli snáre, latinsky somniaria, knihy v ktorých sa vysvetľujú sny.
Vypredané
8,17 € 8,60 €

Matematické vzorce


Praktická príručka pre študentov stredných škôl, vysokoškolákov a všetkých, ktorí sa potrebujú naučiť alebo osvojiť si matematické vzorce a ďalšie poznatky z matematiky. Z obsahu knihy: matematická logika, algebra množín, lineárna algebra a algebraické štruktúry, funkcie, ich číselné a grafické znázornenie, reálne a komplexné čísla, postupnosti a rady, trojuholník, štvoruholník, mnohouholník a kružnica, polyédre a rotačné telesá, trigonometria, analytická geometria v rovine a v priestore, diferenciálny a integrálny počet, neurčité integrály, prvky kombinatoriky, pravdepodobnosť a štatistika atď.
Vypredané
5,04 € 5,30 €

Špeciality slovenskej kuchyne


Kuchárska kniha známej autorky ponúka veľké množstvo tradičných i nových receptov na prípravu príťažlivých a jedinečných jedál a rozličných pochúťok slovenskej kuchyne nevynímajúc domáci chlieb, mliečne výrobky, zakáľačkové a iné špeciality, pokrmy z mäsa, zo zeleniny či múčne jedlá.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Veľká farebná kuchárka Oddelenej stravy


Veľká farebná kuchárka oddelenej stravy prináša recepty pre zdravie, štíhlosť a krásu. (235X300, str.111,TV,FB,r.vyd.2005)
Vypredané
11,00 € 11,58 €

Špeciality poľovníckej a rybárskej kuchyne


Ďalšie pokračovanie so série Recepty našej gazdinky zamerané na špeciality poľovníckej a rybárskej kuchyne. (140X200, str.107, MV,ČB)
Vypredané
1,86 € 1,96 €

Brechanie na pokojných pocestných


Román Brechanie na pokojných pocestných je výnimočným a takmer ojedinelým zjavom v slovenskej literatúre. Poskytuje na pestrej palete postáv a udalostí mimoriadne zaujímavý pohľad na spoločenský a politický vývoj v našej krajine za posledných päťdesiat rokov. Onen „pokojný pocestný” je muž so svojou rodinou, ktorý chce žiť a prežiť čestný a spravodlivý život. Túži po láske, chce sa zapojiť do všetkého, čo by prinášalo spoločnosti prospech a čo by ju povznášalo do blahobytu a spokojnosti. Čoskoro však zisťuje, že je čoraz viac zaťahovaný do nečistej hry, v ktorej ide prakticky len o mocenské záujmy osôb a skupín, ktoré skrývajú svoje vášne za habit komunizmu. Spoznáva drastické praktiky násilného združstevňovania ,podvody pri organizovaní volieb, falšovanie ich výsledkov, ale aj neuveriteľné metódy funkcionárov a štátnej bezpečnosti. Pokúša sa vymaniť, ujsť sa však nedá. Nádej prináša demokratický proces v šesťdesiatych rokoch. Azda len preto, aby sa hrdina románu veľmi rýchlo presvedčil, že demokratizovať diktatúru je nemožné. Nastáva úplný koniec ilúzií ...? Román je mimoriadne dynamický, hýri pestrým dejom, odhaľuje mnohé, doteraz verejne nevypovedané praktiky predchádzajúceho režimu. Popri tom spĺňa aj náročné kritériá kvalitného literárneho diela.
Vypredané
0,63 € 0,66 €

Červenanie s doktorom Radimom Uzlom


Intímne rozhovory so sexuológom.
Vypredané
0,31 € 0,33 €

Sladká hrnčeková kuchárka


V knihe nájdete množstvo receptov na chutné zákusky, koláče a múčniky. Odmeriavanie hmotnosti jednotlivých surovín na hrnčeky, lyžice alebo lyžičky vám uľahčí prácu a skracuje čas potrebný na ich prípravu.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Netradičné múčniky


Diabetické, celiatické, nízkokalorické a iné sladkosti pre zdravé maškrtenie. (140X200, str.101,MV,ČB)
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Veľká farebná kuchárka Múčníky


Veľká farebná kuchárka plná množstva odskúšaných receptov, ktoré sú vhodné na oslavu tradičných sviatkov, akými sú Vianoce, Nový rok alebo Veľká noc, a na iné rodinné oslavy. Nájdete tu návod na prípravu jednoduchých, lacných a dobrých koláčov a zákuskov, ale aj zložitejšie a finančne náročnejšie recepty.
Vypredané
12,58 € 13,24 €

Sladká hrnčeková kuchárka tv.


Naozaj dobrá kuchyňa.
Vypredané
5,96 € 6,27 €