LB-Story

vydavateľstvo

Omaľovánka cirkus 1


Omaľovánky s ilustráciami z cirkusu
Vypredané
0,79 € 0,83 €

Teória literatúry


Literárny vedec, vysokoškolský pedagóg, profesor na univerzite v Novom Sade Michal HARPÁŇ ako reprezentant slovenskej menšiny vo Vojvodine sa celou svojou tvorbou usiluje upozorniť na životaschopnosť slovenskej kultúry dolnozemských Slovákov. A práve on sám je príkladom životaschopnosti kultúrnych koreňov, ktorými sa táto národnostná menšina spája s pravlasťou svojich prarodičov.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Rozprávková záhrada


Detská kniha Rozprávková záhrada obsahuje šesť pekných rozprávok - Zlatuška a tri medvede, Pokahontas, Leví kráľ, Paľculienka, Tri prasiatka, Kráska a zviera. Rozprávočky sú doplnené o množstvo krásnych ilustrácií.Preklad: Daniela Janegová
Vypredané
9,42 € 9,92 €

8 najkrajších rozprávok o zvieratkách


8 najkrajších rozprávok o zvieratkách je knižka plná známych rozprávok akými sú napr. Zajac a korytnačka, Lev a myš, Havran a líška a iné. Rozprávky sú zároveň doplnené o náherné ilustrácie.
Vypredané
9,11 € 9,59 €

Dobrodružstvá psíka Rudka a vrabca Čira


Rozprávka o priateľstve psíka Rudka a vrabčeka Čira a ich dobrodružstvách plná krásnych ilustrácií na dobrú noc.Preklad: Daniela Janegová
Vypredané
3,99 € 4,20 €

Handrová bábika


Všetkým deťom detí, ktoré možno kedysi milovali obyčajnú handrovú bábiku, venuje autorka toto rozprávanie o handrovej bábike.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Detský meter


Milé rozkladacie leporelo s obrázkami zvierat. Deti sa naučia ako vyzerajú domáce zvieratká a budú ich aj vedieť pomenovať. Je tam aj meter pre deti, ktorý zavesený dáva možnosť, hlavne pre rodičov, ale aj detičky, kontrolovať ako im ich ratolesti utešene rastú a porovnávať si výšku aj so súrodencami,rodičmi či kamarátmi.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Herkulove dobrodružstvá


Rozprávočka na dobrú noc pre najmenších doplnená maľovánkami.Preklad: Daniela Janegová
Vypredané
4,70 € 4,95 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Herkulove dobrodružstvá (-70%)


Rozprávočka na dobrú noc pre najmenších doplnená maľovánkami.Preklad: Daniela Janegová
Na sklade 1Ks
1,49 € 4,95 €

dostupné aj ako: