Lion communications Slovakia, s.r.o.

vydavateľstvo

Uspejte v online


TOP experti online marketingové sveta vás prevedú krok za krokom cestou, ako nastaviť, realizovať a vyhodnotiť online marketingovú stratégiu. Predostrieme vám najčastejšie chyby, ktorým by ste sa mali vyhnúť v online svete. Oboznámime vás s modernými taktikami, vďaka ktorým získate výhodnú pozíciu v online prostredí, zlepšite povedomie o svojej značke a zvýšite konverzný pomer. Radiť vám budú experti online marketingového sveta na Slovensku a v Česku.
Na sklade 1Ks
15,11 € 15,90 €

dostupné aj ako:

Uspejte v online


Krok za krokom vás prevedieme cestou, ako nastaviť, realizovať a vyhodnotiť online marketingovú stratégiu. Predostrieme vám najčastejšie chyby, ktorým by ste sa mali vyhnúť. Oboznámime vás s modernými taktikami, vďaka ktorým si získate výhodnú pozíciu v online prostredí, zlepšíte povedomie o svojej značke a zvýšite konverzný pomer. Radiť vám budú TOP experti online marketingového sveta na Slovensku a v Česku, ktorí sa podieľajú na online marketingu spoločností ako je Tatra Banka, O2 Slovensko alebo LIDL.
Na stiahnutie
9,90 €

dostupné aj ako:

Uspejte v online


TOP experti online marketingového sveta vás prevedú krok za krokom cestou, ako nastaviť, realizovať a vyhodnotiť online marketingovú stratégiu. Predostrieme vám najčastejšie chyby, ktorým by ste sa mali vyhnúť v online svete. Oboznámime vás s modernými taktikami, vďaka ktorým získate výhodnú pozíciu v online prostredí, zlepšite povedomie o svojej značke a zvýšite konverzný pomer. Radiť vám budú experti online marketingového sveta na Slovensku a v Česku. Autori, ktorí na knihe pracovali: Lucia Stefansky, Senior Digital Strategist, Performics Michal Pastier, Kreatívny riaditeľ Zaraguza a GoBigName Marek Šulík, Marketer a Strategist Filip Kuna, Managing Director, Strossle Peter Galko, Creative Director, Diorama Matej Vigaš, Performance Advertisting Teamleader, Performics Marek Neufus, Webový Analytik, Performics Honza Bartoš, Špecialista na výkonnostnú Facebook reklamu Štefan Polgári, Riaditeľ affiliate siete Dognet Ondrej Sláma, Head of data Innovation, Alza Miroslav Pagáč, Digital Director, Zenith Media Slovakia Tibor Peták, SEO špecialista, Gradeta Jakub Čižmař, Konzultant e-mail marketingu Ján Šťástka, Online Marketing Consultant, LIDL Lukáš Bechera, Online manager, Tatra banka Ján Kvasnička, Stratég a UX špecialista
U dodávateľa
23,66 € 24,90 €