PB Publishing

vydavateľstvo

Ako Saro rozpraval pribeh


Malý dlhokrk Nožička chce pomôcť Dedkovi dlhokrkovi nájsť priateľa Sara a priviesť ho späť do Veľkého údolia, aby sa stal novým Rozprávačom. Keď sa neskôr Nožička, Chrumko a Saro ocitnú uväznení v Záhadných diaľkach, musí Saro pomocou jedného príbehu, ktorý im vyrozprával, poučiť deti o statočnosti a odvahe.
Vypredané
1,89 € 1,99 €

Animalia Ahoj, musíme ísť


Animalia je miesto nevšednej krásy. V mieri tam žijú inteligentné a civilizované osoby už od pradávna.. Ale nie všetko je v raji rajské. Pomôžu Alex a Zoe zachrániť krajinu?
Vypredané
1,89 € 1,99 €

Akadémia drakobijcov 1


Keď potulný minstrel vyveští Wiglafovi z ruky, že sa stane hrdinom, Wigalf sa vyberie naplniť svoj osud a prihlási sa do Akadémie drakobijcov. Lenže ako sa môže stať drakobijcom chlapec, ktorý neznáša pohľad na krv?
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Drakobijecká akademie 1


Potulný pěvec Wiglafovi předpoví, že se stane hrdinou, a Wiglaf se tedy vypraví naplnit své poslání: stane se studentem Drakobijecké akademie. Jak se ale vůbec může vyučit drakobijcem, když nesnáší pohled na krev?
Vypredané
4,42 € 4,65 €

Úžasný SpongeBobko


Na Morské dno Bikini prichádza Cirkus bratov Rajovcov a Kreviet zo Zátoky kôrovcov. Lenže v deň predstavenia dostane Patrik nádchu a musí zostať doma. Podarí sa SpongeBobovi Špongiovi vymyslieť, ako by cirkus mohol prísť za Patrikom? Zájdite so SpongeBobom do veľkého šapitó a sledujte, ako sa to skončí.
Vypredané
2,38 € 2,50 €

Akadémia drakobijcov 1 - Nový žiak


Keď potulný minstrel vyveští Wiglafovi z ruky, že sa stane hrdinom, Wiglaf sa vyberie naplniť svoj osud a prihlási sa do Akadémie drakobijcov. Lenže ako sa môže stať drakobijcom chlapec, ktorý neznáša pohľad na krv ?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

dostupné aj ako:

Drakobijecká akademie 1 Prvně do školy


Série knih Drakobijecká akademie pro děti, plná magie, draků a dobrodružství. V v poslední kapitole naleznete česko-anglický zrcadlový text k procvičení svých jazykových dovedností. Svébytný humor je založen zejména na paradoxu, že dětský hrdina Wiglaf se chce stát drakobijcem, ale přitom nesnese pohled na krev. Wiglaf je z rodu důvtipných sympaťáků, s nimiž se mohou identifi kovat kluci i holky mladšího i staršího školního věku. V příběhu situovaném do středověkých anglických reálií hraje významnou roli i prostředí akademie se svéráznými postavami – potrhlými profesory a plejádou nešikovných žáků, mezi nimiž nechybí ani ženský element. Toto prostředí notně zpopularizovala sága o mladém čaroději Harry Potterovi, kterou nelze v souvislosti s Drakobijeckou akademií nevzpomenout. Potulný pěvec Wiglafovi předpoví, že se stane hrdinou, a Wiglaf se tedy vypraví naplnit své poslání: stane se studentem Drakobijecké akademie. Jak se ale vůbec může vyučit drakobijcem, když nesnáší pohled na krev?
Vypredané
4,42 € 4,65 €

Akadémia drakobijcov 2


Postačí čarodejníkovo zaklínadlo odvahy, aby sa Wiglaf zachránil pred matkou všetkých drakov (či aspoň 3 684 z nich), keď si ide po mládenca, ktorý zabil jej syna číslo 92?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Drakobijecká akademie 2


Série knih Drakobijecká akademie pro děti, plná magie, draků a dobrodružství. V v poslední kapitole naleznete česko-anglický zrcadlový text k procvičení svých jazykových dovedností. Svébytný humor je založen zejména na paradoxu, že dětský hrdina Wiglaf se chce stát drakobijcem, ale přitom nesnese pohled na krev. Wiglaf je z rodu důvtipných sympaťáků, s nimiž se mohou identifi kovat kluci i holky mladšího i staršího školního věku. V příběhu situovaném do středověkých anglických reálií hraje významnou roli i prostředí akademie se svéráznými postavami – potrhlými profesory a plejádou nešikovných žáků, mezi nimiž nechybí ani ženský element. Toto prostředí notně zpopularizovala sága o mladém čaroději Harry Potterovi, kterou nelze v souvislosti s Drakobijeckou akademií nevzpomenout.
Vypredané
4,42 € 4,65 €

Akadémia drakobijcov 3 Školský výlet do jaskyne záhuby


Tmavý les nevyzerá ako najvhodnejšie miesto pre školský výlet. Lenže tam dračica Soptica skryla svoj zlatý poklad, a tak Wiglaf a ostatní žiaci z AD tam musia ísť, aj keby to znamenalo vstúpiť do Jaskyne záhuby plnej pascí!
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Drakobijecká akademie 3 Školní výlet do Jeskyně zkázy


Série knih Drakobijecká akademie pro děti, plná magie, draků a dobrodružství. V v poslední kapitole naleznete česko-anglický zrcadlový text k procvičení svých jazykových dovedností. Svébytný humor je založen zejména na paradoxu, že dětský hrdina Wiglaf se chce stát drakobijcem, ale přitom nesnese pohled na krev. Wiglaf je z rodu důvtipných sympaťáků, s nimiž se mohou identifi kovat kluci i holky mladšího i staršího školního věku. V příběhu situovaném do středověkých anglických reálií hraje významnou roli i prostředí akademie se svéráznými postavami – potrhlými profesory a plejádou nešikovných žáků, mezi nimiž nechybí ani ženský element. Toto prostředí notně zpopularizovala sága o mladém čaroději Harry Potterovi, kterou nelze v souvislosti s Drakobijeckou akademií nevzpomenout. 3. díl Školní výlet do Jeskyně zkázy Temný les se nezdá být pro školní výlet ideálním cílem. Právě tam ale dračice Seetha ukryla svoje zlato a právě tam proto míří Wiglaf i ostatní studenti Drakobijecké akademie - i když to znamená, že musí prozkoumat Jeskyni zkázy, plnou záludných pastí!
Vypredané
4,42 € 4,65 €

Akadémia drakobijcov 4


Bohatá princezná Grglena si hľadá manžela - muža, ktorý má červené vlasy, zabil najmenej dva draky a ktorého meno sa začína na jej obľúbené písmeno v abecede W. Mohol by byť tým mužom, ehm, chlapcom, jej snov Wiglaf?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Drakobijecká akademie 4


Série knih Drakobijecká akademie pro děti, plná magie, draků a dobrodružství. V v poslední kapitole naleznete česko-anglický zrcadlový text k procvičení svých jazykových dovedností. Svébytný humor je založen zejména na paradoxu, že dětský hrdina Wiglaf se chce stát drakobijcem, ale přitom nesnese pohled na krev. Wiglaf je z rodu důvtipných sympaťáků, s nimiž se mohou identifi kovat kluci i holky mladšího i staršího školního věku. V příběhu situovaném do středověkých anglických reálií hraje významnou roli i prostředí akademie se svéráznými postavami – potrhlými profesory a plejádou nešikovných žáků, mezi nimiž nechybí ani ženský element. Toto prostředí notně zpopularizovala sága o mladém čaroději Harry Potterovi, kterou nelze v souvislosti s Drakobijeckou akademií nevzpomenout. Bohatá princezna Krkalka hledá manžela - manžela se zrzavými vlasy, který zabil už přinejmenším dva draky a jehož jméno začíná jejím oblíbeným písmenem W. Že by právě Wiglaf byl mužem, pardon, chlapcem jejích snů?
Vypredané
4,42 € 4,65 €

Fifi a jej kamaráti


Ahojte, kamaráti. Volám sa Fifi Nezábudková. Táto knižka je iba o mne. Prečítate si v nej, kde bývam, akú mám záhradku, o mojich kamarátoch, čo najradšej robievam.
Vypredané
1,89 € 1,99 €

Strašidelné dobrodružstvo


Príbeh o Neviditeľnom Bežcovi vystraší Nožičku, Chrumka a všetky deti tak, že sa boja ísť spať. Všetci okrem Sáry majú zlé sny, a preto poprosia o pomoc pána Plochonosa. Vydajte sa spoločne s Nožičkom a jeho priateľmi za strašidelným dobrodružstvom, pri ktorom sa všetci naučia s pomocou pána Plochonosa svoj strach prekonať.
Vypredané
1,89 € 1,99 €

Fifi a čmelko


Ahojte, kamaráti, ja som Čmeľko. Skáčem z iskerníka na iskerník, a táto knižka je celá o mne. Dozviete sa, kde bývam, čo mám rád, o robení medu a mojich priateľoch, a najmä o mojej najlepšej kamarátke Fifi.
Vypredané
1,89 € 1,99 €