% Zľavy na hry %

Viktoria Print

vydavateľstvo

Snehulienka - Čarovné zvuky


Prečítaj si pútavý príbeh v tejto krásnej knihe plnej čarovných zvukov.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

dostupné aj ako:

Červená čiapočka - Čarovné zvuky


Prečítaj si pútavý príbeh v tejto krásnej knihe plnej čarovných zvukov.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Hádanky zo dvora


Rozkladacie leporelo s peknými ilustráciami o zvieratkách, na každej strane veršovaná hádanka.
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Detská encyklopédia


Kniha dáva odpovede na rôzne detské otázky: Prečo je v noci tma? Čo je pod hladinou mora? Ako prichádzajú na svet deti? Ako dýcha veľryba? Ako sa trávi jedlo? Ako fungujú záchody v kozmických lodiach? Kto boli Vikingovia? Načo slúžili hrady? Ako vznikajú zemetrasenia? Ako lietajú lietadlá? Čo je gravitácia? Z čoho vzniká elektrina? Čo spôsobuje ďážď? ... a na mnoho ďalších otázok. Kniha ponúka viac ako 1500 nádherných fotografií, ilustrácií a grafov, najaktuálnejšie informácie o stovkách predmetov, mapy sveta a vlajky všetkých štátov, fakty a rekordy.
Vypredané
12,30 € 12,95 €

Hovoriaca knižka - Na dvore


V tejto knižke s veselými farebnými obrázkami nájdu deti vtipné verše o pyšnom kohútovi, prasiatkach, čo milujú blato, o bujakovi, ktorý jazdí na traktore, či o hlúpom jahniatku. A keď stlačia obrázok, zvieratko prehovorí.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Hovoriaci slovník


Rozšírte si slovnú zásobu a spoznajte rôzne druhy slov vzrušujúcim a interaktívnym spôsobom! Interaktívny Hovoriaci slovník obsahuje stovky slov, ilustrované v štýle zábavného Lietajúceho nosorožca.
Vypredané
37,81 € 39,80 €

Naše dieťatko


Mimoriadne citlivo zostavený a pôvabne ilustrovaný album ponúka miesto na vedenie záznamov o novom prírastku do rodiny, o jeho telesných aj duševných pokrokoch, prvých krôčikoch i slovách, teda o všetkých neopakovateľných udalostiach prvých týždňov, mesiacov a rokov života vášho dieťaťa.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Vyše 100 receptov - koláče a torty


Vyše 100 receptov na jednoduché, ale chutné koláče, ovocné tortičky, sviatočné torty, jemné čajové pečivo i pikantné lahôdky. Praktické rady a užitočné informácie o náčiniach, pomôckach, najvhodnejších formách na pečenie a najobľúbenejších prísadách.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Gregorov poklad


V chatrči na kraji lesa sa usadil čudák, ktorého nik nepoznal. Gregor je nesmierne lakomý a navyše zlý človek. Aby ušetril, deň čo deň nemilosrdne poľuje na zvieratká v lese. Trpaslíci - bradáčikovia sa rozhnevajú a rozhodnú sa, ze skupáňa potrest ajú...
Vypredané
3,44 € 3,62 €

Malé hasičské auto (s volantom)


Ak chceš vedieť, čo všetko môže hasičov stretnúť, krúť volantom a cestuj s nimi.
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Izbové rastliny pre každého


Starostlivosť o rastliny - všetky postupy krok za krokom a so stručnými informáciami, výber izbových rastlín - viac než 100 ľahko pestovateľných izbových rastlín s údajom o vhodných susedných rastlinách, množstvo tipov a doporučení pre usporiadanie a aranžovanie rastlín v byte.
Vypredané
10,06 € 10,59 €

Ohnivý dažd v Pompejách


Viac ako tisíc rokov ležalo mesto Pompeje v popole a prachu. V jeden deň pri orbe našiel roľník na poli zlatú mincu zo starodávnych čias. Pompeje boli opäť objavené. Čo sa prihodilo v ten deň, keď vybuchla sopka? Mohli sa obyvatelia mesta zachrániť?
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Atlas zoológie


Zámerom atlasu je predstaviť žiakom a študentom, ale aj ostatným čitateľom bohatú a príťažlivú paletu fauny obývajúcej našu planétu. Kniha je plná názorných a detailných ilustrácií sprevádzaných krátkymi textami o fyziológii, stavbe tela a správaní živočíchov, ktoré uľahčujú pochopenie základných pojmov týkajúcich sa života zvierat.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

dostupné aj ako:

Vilkov malý nákladiak


Čo všetko rozváža vodič Vilko na nákladiaku? jeho cesta je často plná dobrodružstiev, ak chceš ísť s ním, stačí pokrútiť volantom.
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Otázky a odpovede pre deti - Čo je to?


Veľa zaujímavých informácií pre zvedavé deti z rôznych oblastí (Zem a vesmír, živočíchy, rastliny, ľudské telo, umenie a šport, história), doplnené informatívnymi ilustráciami.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Čo robia železničiari


Leporelo pre deti o tom, čo robia železničiari. (190X260, TV,FB, r.vyd.2003)
Vypredané
4,07 € 4,28 €