Emmy Abrahamson

autor

Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví


Svěží příběh o lásce, odvaze řídit se srdcem a ochotě dohlédnout za předsudky a špinavé hadry Julia žije ve Vídni sama se svým kocourem. Její dny se točí kolem ubíjející práce, sledování Chirurgů a snění o tom, jak jednou konečně zazvoní u dveří své sousedky Elfriede Jelinek a svěří se jí, že touží jít v jejích šlépějích a stát se spisovatelkou. Jen kdyby ji tak napadlo něco, s čím už nestačil přijít někdo jiný. Do té doby bude muset dál učit přepracované ředitele i děti přehnaně ctižádostivých rodičů anglicky. Jednoho dne ji na náměstí v centru osloví mladý muž. Vtipkuje o Arnoldu Schwarzeneggerovi a chce se seznámit. Zdá se téměř dokonalý, až na jednu drobnost — Ben totiž přespává v křoví. A přestože okolí nemá pro románek s bezdomovcem žádné pochopení, Julia se do něj přesto vrhne. Týdny se mění v měsíce a Julia si stále říká, že toto je jen jedna kapitola jejího života, ne celá kniha. Když k tomuto příběhu sama napíše i konec, nic jí přece nemůže ublížit. Ale co kdyby ho nenapsala?
Na sklade 1Ks
15,58 € 16,40 €

dostupné aj ako:

Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví


Svěží příběh o lásce, odvaze řídit se srdcem a ochotě dohlédnout za předsudky a špinavé hadryJulia žije ve Vídni sama se svým kocourem. Její dny se točí kolem ubíjející práce, sledování Chirurgů a snění o tom, jak jednou konečně zazvoní u dveří své sousedky Elfriede Jelinek a svěří se jí, že touží jít v jejích šlépějích a stát se spisovatelkou. Jen kdyby ji tak napadlo něco, s čím už nestačil přijít někdo jiný. Do té doby bude muset dál učit přepracované ředitele i děti přehnaně ctižádostivých rodičů anglicky.Jednoho dne ji na náměstí v centru osloví mladý muž. Vtipkuje o Arnoldu Schwarzeneggerovi a chce se seznámit. Zdá se téměř dokonalý, až na jednu drobnost — Ben totiž přespává v křoví. A přestože okolí nemá pro románek s bezdomovcem žádné pochopení, Julia se do něj přesto vrhne. Týdny se mění v měsíce a Julia si stále říká, že toto je jen jedna kapitola jejího života, ne celá kniha. Když k tomuto příběhu sama napíše i konec, nic jí přece nemůže ublížit. Ale co kdyby ho nenapsala?
Na stiahnutie
10,00 €

dostupné aj ako:

How To Fall In Love With A Man Who Lives In A Bush


A fresh, hilarious and compulsively readable love story with the most wonderful kernel of truth to it. An uplifting and clever read for fans of Graeme Simsion and Marian Keyes. Julia is looking for Mr Right, but Ben is more Mr Right-Now-He-Could-Do-With-a-Bath.. You may think you know what kind of novel this is, but you'd be wrong. Yes, Julia is a single-girl cliche, living alone with her cat in Vienna and working in a language school. And yes, a series of disastrous dates has left her despairing of ever finding The One - until Ben sits next to her on a bench. He's tall, dark, handsome... ...and also incredibly hairy, barefoot, a bit ripe-smelling and of no fixed abode. You guessed it - they fall in love, as couples in novels do. But can Julia overlook the differences between them, abandon logic and choose with her heart? Funny, filthy (literally) and fizzing with life - and based on a true story! - this is the perfect antidote to all those books promising you that Prince Charming lives in a castle.
Vypredané
11,35 € 11,95 €