% Zľavy na hry %

Arnold Nick

autor

Nebezpečný let


Nebezpečný let vás vynesie až do oblakov! Zaleťte si zistiť, prečo vedci vystreľujú mŕtve vtáky z kanóna alebo, čo sa stalo s prvou lietajúcou ovcou. Ak na to máte žalúdok, prečítajte si všetko, čo sme zistili o tajomstvách nebezpečných letov. Zabávajte sa na niektorých naozaj šialených pokusoch o lietanie, prečítajte si, prečo vedci vyleteli do vzduchu aj s balónom a naučte sa postaviť lietadlo. Vďaka fantastickým faktom, bláznivým vtipom a zákerným kvízom prečítate Nebezpečný let jedným dychom
U dodávateľa
5,65 € 5,95 €

Jak fungují auta


Kniha velice přehledně a srozumitelně seznamuje se základními principy fungování automobilů. Popisuje mechanické součástky, které uvádějí do chodu převodovku, stěrače, motor, písty, akcelerátor, kola, řízení, tlumení a brzdy u nejrůznějších druhů vozidel – těch jezdících na benzin či naftu i u elektromobilů. Dozvíte se zde také, jak se automobily v průběhu historie proměňovaly. Součástí knihy je i praktická část – 12 funkčních modelů, které si může každý sám sestavit. Stačí podle jednoduchých návodů přišroubovat barevně označená ozubená kolečka, tyče a kola na děrovanou pracovní desku. Pak už jen uvést mechanismy do chodu a na vlastní oči pozorovat, jak přesně auta fungují!
Na sklade 2Ks
15,67 € 16,49 €

Ismerd meg! Látványos konyhai kísérletek


Vidd haza a tudományt a laborból, és végezz érdekes kísérleteket a konyhátokban! Vad kotyvalékok, lebegő elegyek, színes kémia, hevítés és fagyasztás, édes és sós... ízleld meg a tudományt!A szerző, Nick Arnold tudományos ismeretterjesztő könyveket ír gyerekeknek. Munkáival számos díjat nyert. Ha éppen nem ír, a világot járja, és könyvesboltokban, iskolákban, könyvtárakban tart előadásokat gyerekeknek.
U dodávateľa
11,33 € 11,93 €

Ismerd meg! Lebilincselő tudományos kísérletek


Tudományos kísérleteket nemcsak a suliban, hanem otthon is lehet végezni!Ennek a sok képpel illusztrált, világos utasításokat lépésről lépésre bemutató könyvnek a segítségével nagyon izgalmas feladatokat valósíthatnak meg a kis mérnökök! Garantált szórakozás, ami gyakorlatban alkalmazott ismereteken keresztül tanítja meg a kísérletek elméleti hátterét.A szerző, Nick Arnold tudományos ismeretterjesztő könyveket ír gyerekeknek. Munkáival számos díjat nyert. Ha éppen nem ír, a világot járja, és könyvesboltokban, iskolákban, könyvtárakban tart előadásokat gyerekeknek.
U dodávateľa
11,33 € 11,93 €

Ismerd meg! Lenyűgöző szabadtéri kísérletek


Vidd ki a tudományt a laborból, végezz érdekes kísérleteket a kertben! Elkeverés és szétválasztás, tücskök, bogarak, madarak, növények, ég és tér; az biztos, hogy nem maradhatsz ki az elképesztően izgalmas kültéri tudományos kísérletekből! Lépj ki a szabadba, és próbálj ki néhány könnyű kísérletet. Fedezd fel, hogyan készíthetsz hatalmas megafont, buborékkígyót, örökké virágzó virágokat és sok mást alig néhány háztartási eszközzel!A szerző, Nick Arnold tudományos ismeretterjesztő könyveket ír gyerekeknek. Munkáival számos díjat nyert. Ha éppen nem ír, a világot járja, és könyvesboltokban, iskolákban, könyvtárakban tart előadásokat gyerekeknek.
U dodávateľa
11,33 € 11,93 €

Děsivá věda - Protivná příroda


DV - Protivná příroda Vtáhneme vás přímo do nemilosrdného světa zvířat plného nástrah a nebezpečí. Dovíte se o tom, jak zuřiví lovci trhají svou kořist, objevíte tajemství zvídavých přírodovědců a přečtete si, co si o vás myslí gorila, pes nebo kočka. Nechybějí ani obvyklé bláznivé vtipy, záludné kvízy a zajímavosti, o kterých jste neměli ani zdání. Věda nikdy nebyla děsivější... ani vtipnější!
Na stiahnutie
5,89 €

Děsivá věda - Zákeřná zeleň


Vtáhneme vás přímo do nebezpečného světa rostlin plného nástrah. Mysleli jste si, že z hodin přírodopisu víte o všem zeleném všechno? Tak to se pletete! Věda nikdy nebyla děsivější... ani vtipnější!
Na stiahnutie
5,89 €

Zatuchnutá archeológia


Táto príšerne zaujímavá kniha je dokonalým sprievodcom pre všetkých, ktorí sa radi hrabú v zemi na starobylých miestach a túžia odhaliť ohromné tajomstvá! Nebojte sa nasledovať odvážnych archeológov až do temných hlbokých vôd a preskúmajte s nimi jaskyňu smrti, zostavte tvár dávno mŕtveho človeka podľa lebky, ktorú tam nájdete a odhaľte hrozné tajomstvá ukryté v telách pochovaných v močariných a v prehistorických výkaloch. Ponorte sa do minulosti a staňte sa detektívom v čase.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Pekelná energia


Chcete ako fádne školské obedy zásobujú telo energiou, prečo by vás čerstvý hnoj mohol zohriať a vlastnoručne si môžete postaviť geotermálnu tepláreň. Vďaka fantastickým súborom faktov, krátkym kvízom a streleným kresbám Pekelná energia priam kypí pr etlakom informácií! Veda ešte nikdy nebola taká príšerná!Veľký, Henrich VIII., Alžbeta I, Ľudovít XIV. či Katarína Veľká. Texty sú doplnené komiksovými ilustráciami.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Miliónový mozog


Knižka o biológii, v ktorej nezamlčíme nič nepríjemné! Pri tejto knižke si riadne prevetráš mozgové závity. Pohni rozumom a zistíš, aký zápach má čerstvý mozog, prečo rozrezanie mozgu na dve polovice nemusí mať smrteľné následky, či sú bystrejší chlapci alebo dievčatá. Ak si myslíš, že dokážeš stráviť aj odvrátenú stránku vedy, prečítaj si, ako vyzerá sivá hmota mozgu pod drobnohľadom. Pomocou našej príručky pre začiatočníkov sa naučíš operovať mozog, dozvieš sa, čo za čudo je elektroencefalograf a či si ľavooký alebo pravooký. V knižke Mozog za milión je toľko neuveriteľných informácií, zaujímavých testov, pascí na učiteľov a bláznivých obrázkov, že sa ti z toho zatočí hlava.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Desivý čas


Desivá pravda o čase ti rozbúši srdce ako metronóm! Už nečakaj ani minútu a objav sám, čo sa stane, ak sa neopatrne priblížiš k čiernej diere, ako muchy počítajú čas a prečo čas plynie tým rýchlejšie, čím si starší. Dozvieš sa niektoré z desivých tajomstiev času. Zistíš, koho zabili pre zmenu kalendára, vyrobíš si vlastné bláznivé hodiny, zoznámiš sa s utrápenými géniami času a overíš si svoje šance na výlet časom. Desivá pravda o čase prekypuje fantastickými súbormi faktov aj chytráckymi chytákmi a bláznivými kresbami.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Otravné jedy


Otravné jedy ti naservírujú smrteľnú dávku! Máš v sebe dosť odvahy objaviť ako premeniť brata či sestru na otrockého zombieho? Ako je možné, že aj práve teraz dýchaš jedy? Čo je tajomstvo grckacieho pohára? Ak si myslíš, že dokážeš stráviť aj chorú stránku vedy, pokračuj v čítaní a bude z teba expert na skazený svet zabijackých chemikálií. V úlohe detektíva jedov vystopuješ lotrovských lumpov, stretneš hady, pavúky a iné jedovaté zvieratká a objavíš desivé detaily Sprievodcu zverstvami! Otravné jedy prekypujú fantastickými faktami a chytráckymi chytákmi, testami na učiteľov aj bláznivými kresbami. Je to čítanie, pre ktoré sa oplatí zomrieť! Veda ešte nikdy nebola taká príšerná!
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Smrteľné choroby


Smrteľné choroby je ďalšia kniha z edície Príšerná veda, ktorá je plná informácií o najťažších chorobách, bláznivých kresieb a zaujímavých testov. Čitateľ sa dozvie, prečo napríklad chorí na choleru zmodrejú, alebo ktorí vedci kŕmili baktérie očnými buľvami.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Vesmír, hviezdy a slizkí ufóni


Kniha Vesmír, hviezdy a slizkí ufóni je na iných planétach vypredaná! Odvážiš sa objaviť, ktorí astronómovia zabíjali ľudí, prečo ti vo vesmíre explodujú vnútornosti a ako smrdí mesačný prach? Ak si myslíš, že stráviš chorú stranu vedy, tak pokračuj v čítaní a spolu s nami sa daj vystreliť do hlbokého vesmíru. S fantastickými súbormi faktov, podivnými kvízmi a bláznivými komiksmi je táto knižka ako z iného sveta!
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Nechutné trávenie


Ak máš dojem, že máš dosť silný žalúdok na vedu plnú zvratkov, tak si prečítaj, ako sme spracovali odpad z tvojich vnútorností. Zisti, ktorá časť tvojich čriev nemá žiadne využitie, prečo niektoré hovienka plávajú a ako niektoré vitálne vitamíny môžu zabrániť vypadávaniu tvojich vlasov. Nechutné trávenie priam kypí informáciami, úžasnými skutočnosťami a zaujímavými kvízami, testami pre učiteľov a bláznivými kresbami! Kniha ďalej objasní, koľko moču je schopný močový mechúr udržať bez čúrania, ktoré ochorenie spôsobuje krvácanie z očí, prečo nesmú astronauti pred letom do vesmíru jesť fazuľu alebo ktorá časť mozgu má na starosti vracanie.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Šokujúca príroda


Niekedy sú zvieratá studené a slizké s obrovskými zubami. Iné rady cicajú krv a bývajú na strašidelných miestach. Slovom - sú odporné. Čudné, ale práve o tom je táto kniha. Odporná príroda. Deväťdesiat deväť percent učiteľov by to nechcelo učiť ani v najhorších snoch.Ale kto vie? Keď si si už naštudoval plazy a nabiflil sa cicavce, mohol by si presvedčiť učiteľa, že si vedec od prírody. Možnože by si raz mohol objaviť nový druh odporných tvorov. Alebo sa ti zachce zadovážiť si nové zvieratko...
Vypredané
5,65 € 5,95 €