Vojtěch Artz

autor

Vianočná kuchárka


Čo by nemalo chýbať nielen na vianočnom stole? Odpoveď na túto, na prvý pohľad jednoduchú otázku, sa pokúsil nájsť renomovaný slovenský šéfkuchár, zakladateľ reštaurácií a osobnosť televíznej obrazovky Vojtech Artz v publikácii Ottovho nakladateľstva Vianočná kuchárka. "Azda ryba, pretože jej šupiny vraj prinášajú šťastie. Možno šošovica, aby sme mali po celý rok hojnosť alebo aspoň dosť peňazí." Možností, ako pripraviť štedrovečerné, silvestrovské či novoročné menu, je neúrekom. Vojtech Artz ponúka recepty tradíciou overené aj také, ktoré najkrajšie sviatky roka obohatia o nové vône a chute. Pripomína nám, že na štedrovečerný stôl nepatrí len kapor či kapustnica, ale aj predjedlá, polievky, hlavné jedlá, prílohy a šaláty, dezerty, múčniky, slané pečivo či nápoje. Pre nerozhodných pripravil tiež návrh chodov slávnostného menu a Vianočnú kuchárku vybavil fotografiami, pri ktorých sa zbiehajú sliny.
Na sklade 5Ks
4,99 € 6,99 €

Speciality na grilu


Návody, jak nejlépe využít různé druhy grilů. Marinády, příprava všech druhů masa a zeleniny. Zajímavé omáčky ke grilovanému masu. Grilované deserty. Pomazánky - více než 300 výhodných a levných receptů.
Vypredané
2,12 € 2,23 €

Špeciality na grile


Špeciality na grile - to je aj vôňa dreveného uhlia, príjemná atmosféra v záhrade v spoločnosti priateľov... Dobrú chuť!
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Vianočná kuchárka


Kniha jedného z najznámejších slov. kuchárov, vzorové meno na slávnostný, vianočný, silvestrovský a novoročný stôl. 200 receptov rôznych jedál. (280x230, 77 s., FB, TV)
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Vánoční kuchařka


Hledáte inspiraci na vánoční či silvestrovské menu pro vaši rodinu? Ve Vánoční kuchařce najdete téměř 200 receptů na polévky, předkrmy, hlavní jídla, přílohy, saláty, moučníky, cukroví, slané pečivo a nápoje. Klasické recepty české, slovenské i mezinárodní kuchyně doprovázejí inspirující fotografie.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Kuchárska elita - U vás doma


Kto by aspoň na chvíľu nezatúžil mať vo svojej kuchyni špičkového šéfkuchára s dobrými nápadmi a profesionálnymi fintami?! Vďaka novej knihe Vojta Artza sa to môže splniť práve vám! S radami jedného z najpopulárnejších slovenských šéfkuchárov hravo z vládnete všetky recepty, naučíte sa variť po novom rýchlo, zdravo a predovšetkým chutne. Objavíte najnovšie trendy a spoznáte novú tvár overenej kuchynskej klasiky. Ak sa chcete učiť, robte to u najlepších! S Vojtom Artzom U vás doma sa stanete kuc hárskou hviezdou vo vlastnej kuchyni! Vojto Artz (1970) varil vo viacerých televíznych reláciách (Chuťovky, Teleráno...). Má na konte nejednu úspešnú knihu (Vianočná kuchárka, Grilujeme s potešením a iné). Skúsenosti získaval v známych bratislavských hoteloch Dukla a Devín, bol šéfkuchárom hotela Tri studničky v Demänovskej Doline. Je aktívnym členom klubu profesionálnych kuchárov Gourmet klub, zúčastňuje sa celosvetových kuchárskych súťaží. Pracuje ako šéfkuchár spoločnosti Metro Cash & Carry S lovakia, kde školí šéfkuchárov a majiteľov reštaurácií. Medzi jeho významné úspechy z posledných rokov patria bronzové medaily zo svetovej olympiády IKA v Erfurte 2008 a Emirates Culinary Guild v Dubaji 2011. Vojto Artz je aj tvárou a profesionálnym garantom agentúry Cooking show, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti gastronómie: škola varenia, kuchárska show počas eventov, odborné poradenstvo alebo školenia.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Do poslednej omrvinky


Kniha Do poslednej omrvinky je určená pre nadšencov udržateľného životného štýlu, aj pre všetkých, ktorí sa s touto témou stretávajú po prvýkrát. Poteší gurmánov a zástancov náročnejšej gastronómie, no nájdete v nej aj jednoduché a hlavne rýchle riešenia použiteľné v každej kuchyni. Spolupráca kreatívnej blogerky a skúseného šéfkuchára tak prináša inovatívny prístup k stále aktuálnejšej téme zodpovedného nakladania s potravinami.
Vypredané
16,14 € 16,99 €

Vianočná kuchárka


Klasické recepty slovenskej, českej i medzinárodnej kuchyne. Takmer 200 receptov doplnených fotografiami a ilustráciami. Vzorové menu na sviatočný stôl.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Lacná kniha Speciality na grilu (-90%)


Návody, jak nejlépe využít různé druhy grilů. Marinády, příprava všech druhů masa a zeleniny. Zajímavé omáčky ke grilovanému masu. Grilované deserty. Pomazánky - více než 300 výhodných a levných receptů.
Vypredané
0,22 € 2,23 €

dostupné aj ako: