Milena Baisch

autor

Príbehy zajačika Mateska


Stále len mrkva! Malý zajačik už zjedol toľko červených mrkiev, že už o nich dokonca aj po nociach sníva. Len by rád konečne raz okúsil voľačo iné. Či ho môžu žaba, vták alebo milý oslík pozvať na obed? Po takom jedle musí Matúš bezpodmienečne nájsť koniec prekrásnej dúhy. A potom už väzí malý zajačik až po obidve uši uprostred zajačieho dobrodružstva.
Na sklade 1Ks
8,71 € 9,17 €

Olvasó Kalóz: Testvértörténetek


Az Olvasólétra négy lépcsőfoka az adott életkori sajátosságokhoz igazodik. Az egyes lépcsőfokokon két különböző típusú kiadvány található. Az egyikben több apró, míg a másikban egy összefüggő történet van. Az Olvasólétra kötetek felhasználhatók a tanóra keretein belül vagy a tanórán kívüli foglalkozásokon, pedagógus által irányított csoport- vagy egyéni munkák során, illetve ajánlható a gyerekek szabadidős tevékenységéhez szórakoztató olvasmányként. Jelen kötetben az alábbi történeteket olvashatják a gyerekek: Az étterem - Ki nevet a végén? - Utánozó majom! - Bőgőmasina - A segítség - Cicaikrek - Indiánok - Be az ágyba!
U dodávateľa
6,07 € 6,39 €

Dračie rozprávky


Milena Baischová píše príbehy o veselých a odvážnych drakoch, ktorí lietajú po svete a prežívajú zaujímavé dobrodružstvá s rytiermi, vílami a princeznami. Vďaka krásnym ilustráciám Stefanie Dahleovej je táto rozprávková knižka plná výnimočných zážitkov. Veď kto by nechcel zaletieť s drakmi do čarovnej krajiny?
Vypredané
5,61 € 5,90 €