! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Bob Bampton

autor

Zajko Hopsasa objavuje svet


Malý zajko sa prvý raz vybral na objavný výlet. Kto býva v bútľavom strome? Čo sa skrýva pod kopou hliny? Keď deti otvoria čarovné stránky, odkryjú sa im tajomstvá. Učia sa spoznávať zvieratká žijúce na poli a v lese.
Na sklade 1Ks
7,51 € 7,90 €

Tíz kiscsibe


Tíz kiscsibénk izgalmas nap elé néz: meglátogatják a tanya lakóit. Bizony sok-sok kaland vár rájuk, tarts velük te is!
Vypredané
7,31 € 7,69 €

Malé mačiatko


Malé mačiatko objavilo úžasnú hračku: klbko vlny.Potom sa vybralo na cestu za ďalšími dobrodružstvami. Najprv v dome a potom v záhrade . Pozoruje vtáčiky ,stretne veľkého psa a i malého slimáka. A nakoniec si nájde nového kamaráta.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Zvedavé húsatko - posuvné obrázky


Spoznajte zvedavé húsatko, ktoré sa vydalo preskúmať farebný svet okolo rybníka! Hrajte sa s posúvacími obrázkami a spoznajte, čo všetko húsatko objaví. Leporelo, ktoré vtiahne do deja všetky zvedavé deti.
Vypredané
5,02 € 5,28 €

Ako malé šteniatka spoznávajú zvieratká...


Desať malých šteniatok po gazdovstve chodí. Poznávajú zvieratká, ktoré spolu s nimi žijú na dvore. Je tu koník, ovca, prasiatko, zajačik i kravička, od ktorých sa šteniatka dozvedajú ako sa im vodí. Netradičný formát knižky, s peknými kresbami zvieratiek sa určite stane spoločníkom pre vášho malého zvedavca. Kratučké veršíky sa isto rýchlo naučíte a aj sa dobre zabavíte spolu s desiatimi šteniatkami a ich zvieracími kamarátmi.
Vypredané
6,37 € 6,70 €

Smutná svinka Minka


Leporelo pre deti.
Vypredané
2,83 € 2,98 €

Poznaj zvieratká


Veselá obrázková kniha o zvieratkách na dvore. Čítajte a skladajte. So šiestimi pestrými skladačkami puzzle.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Na dvore i pri potoku


Veselá obrázková kniha o zvieratkách na dvore. Čítajte a skladajte. So šiestimi pestrými skladačkami puzzle.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Malý psík


Malý psík sa zobudí ,keď ho niekto zaťahá za uško. Zavrčí a zažmurká. Vyskočí na všetky štyri labky a už aj sa ponáhľa na lúku za inými zvieratkami .S nimi zažije deň plný nových dobrodružstiev.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Malé káčatko


Malé káčatko býva na gazdovstve a je veľmi zvedavé.Ponára sa v rybníku a zisťuje , čo všetko je pod hladinou. Pozoruje labuť s mláďatkami ,na brehu zbadá pestrého rybníka a na lúke stretne krtka a zajačika. Ďeň plný dobrodružstiev sa končí a aj malé káčatko sa vracia na gazdovstvo ,kde žijú ostatné zvieratká.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Malý poník


Malý poník bydlí se svou maminkou ve stáji. Chodí s ní na louku a jednoho dne se malý poník vydá prozkoumat okolí. Přitom zažije první velké dobrodružství. Leporelo s čtivým, jednoduchým textem a veselými ilustracemi jistě dětského čtenáře uchvátí a bude si dlouho a rád v této milé útlé knížce listovat a číst.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Psík Čučo si hľadá kamaráta


Malé psíča si hľadá kamaráta. Kým siho nájde, spozná mnoho zvieratiek. Kto sa skrýva v bútľavom strome? Kto býva v stodole? Keď deti otvoria čarovné stránky, odkryjú sa im tajomstvá. Učia sa spoznávať zvieratká žijúce na sedliackom dvore.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Malé káčatko


Malé káčatko býva na gazdovstve a je veľmi zvedavé. Ponára sa v rybníku a zisťuje, čo všetko je pod hladinou. Pozoruje labuť s mláďatkami, na brehu zbadá pestrého rybárika a na lúke stretne krtka a zajačika. Deň plný dobrodružstiev sa končí a aj malé káčatko sa vracia na gazdovstvo, kde žijú ostatné zvieratká.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Malé mačiatko


Malé mačiatku objavilo úžasnú hračku: klbko vlny. Potom sa vybralo na cestu za ďalšími dobrodružstvami. Najprv v dome a potom v záhrade. Pozoruje vtáčiky, stretne veľkého psa i malého slimáka. A nakoniec si nájde nového kamaráta.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Malý poník


Malý poník býva so svojou mamičkou v stajni. Mamička ho zoberie na lúku a malý poník sa vydá skúmať okolie. Pritom stretne rôzne zvieratká a zažije prvé veľké dobrodružstvo.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Malý psík


Malý psík sa zobudí, keď ho niekto zaťahá za uško. Zvrčí a zažmurká. Vyskočí na všetky štyri labky a už aj sa ponáhľa na lúku za inými zvieratkami. S nimi zažije deň plný nových dobrodružstiev.
Vypredané
2,33 € 2,45 €