Becky Barker

autor

Vráť sa ku mne, Tara! - Love story 245


V krátko trvajúcom manželstve Tary a Randa McCainovcov dochádzalo čoraz častejšie k nezhodám, ktoré vyvrcholili jej odchodom z ranča. Spolu s dcérkou Mindi odišla k rodičom, aby zastúpila ťažko chorého otca na čele rodinnej firmy. Keď sa Tara nevrátila ani potom, čo sa otcov stav upravil, Rand dal manželke ultimátum - buď odíde s ním a Mindi späť na ranč, alebo sa tam už nikdy nevráti. Ambiciózna Tara stála pred dilemou, či má dať prednosť kariére počítačovej expertky, alebo teplu rodinného kozuba.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Hriešne oči - Love story 242


Talentovaná dekoratérka Liana Bannerová sa v práci rozhodne nešetrí, až jedného dňa psychicky a fyzicky úplne vyčerpaná skončí v newyorskej nemocnici. Podľahne nátlaku rodičov a vráti sa do rodného mestečka, aby sa zotavila. Keďže sa jej stav zo dňa na deň zlepšuje, začína sa nudiť a teší sa len na skorý návrat jej nádejného snúbenca Rodneyho Governa z Južnej Ameriky. Pri kúpaní v jazierku sa zoznámi s novým majiteľom susedného pozemku Natom.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Ľúbim tvoju dcéru - Love story 243


Zanietený pracovník kalifornskej počítačovej firmy Tyler Brogan vyhľadal Aarona Camerona, aby splnil poslednú vôľu svojej matky. Keď oznámil elegantnému majiteľovi významnej chicagskej elektronickej spoločnosti, že je jeho syn, Aarona to šokovalo. Veľmi rýchlo sa však zmieril s myšlienkou, že má pokrvného potomka. Doposiaľ bol totiž presvedčený, že je len otcom adoptívnej dcéry Chantel.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Búrka v srdci - Love story 244


Hoci Maggie Malonová vystriedala niekoľko zamestnaní, ani v jednom z nich nemala pocit, že dostatočne využíva svoje vedomosti a schopnosti. V nádeji, že práca na ranči - taká odlišná od všetkých jej predchádzajúcich zamestnaní - od základov zmení jej život, sa vyberie do Oklahomy. Keď sa v mestečku, neďaleko ranča, spýta na cestu, majiteľ obchodu požiada Curta Haydena, predáka na ranči, aby jej ukázal cestu. Cestou ich však zastihne prudká búrka, a tak je samotár Curt nútený ponúknuť Maggie ako útočisko pred besnením prírodných živlov nocľah vo svojom dome.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Dôveruj mi


Mladá ambiciózna advokátka Constance Stantonová pracuje v prestížnej bostonskej právnickej firme Kagen & Carter. Po rozpade manželstva a smrti dieťaťa sa pre ňu stala jediným zmyslom života práca. Vo svojej duši stále zápasí s trpkými spomienkami a pocitmi viny. Mužom nedôveruje, a tak sa k nim správa chladne a rezervovane. Jej krehká duševná rovnováha je však vystavená ťažkej skúške v podobe atraktívneho šéfa Adama Kagena, ktorého pokladá za nenapraviteľného sukničkára a zarytého starého mládenca.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Inštruktorka


Po krátkej, vášnivej známosti, ktorú prežila Dee Prescottová a Logan Bradford na dovolenke, došlo k ich dramatickému rozchodu. Logan totiž trval na tom, že sa Dee musí vzdať profesie pilotky, keďže on mal z lietania panický strach. Osud sa mu však vysmial rovno do očí, keď bol z finančných dôvodov prinútený naučiť sa pilotovať lietadlo kvôli urýchleniu prepravy koní zo svojej farmy ku kupujúcim. Navyše jediný inštruktor, ktorý je ochotný naučiť Logana a jeho podriadených lietať, nie je nikto iný než pôvabná Dee.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Z opačného konca


Katlyn Sandersová sa vďaka nečakanému citovému vzplanutiu k Jaredovi Kingovi ocitne uprostred víru románika. Bohužiaľ, s krátkym trvaním. Po mesiaci spolužitia s Jaredom na divoko na jeho ranči sa rozhodne opustiť ho najmä kvôli svojej tete, ktorá jej to neschvaľuje. Ale Katlyn má na odchod ešte iný, oveľa vážnejší dôvod – zatiaľ čo ona túži po trvalom, zmysluplnom zväzku, Jared očividne nemá chuť vážnejšie sa viazať... Karty osudu však zamieša niekto tretí...
Vypredané
2,80 € 2,95 €