Eric Barker

autor

Mýty o úspechu


Všetky rady, ktoré ste doteraz počuli o tom, ako uspieť, znejú logicky, úprimne... a pravdepodobne sú úplne nanič. V čom vlastne spočíva úspech? Zaručí vám to, že budete odmalička poslúchať rodičov, dodržiavať školský poriadok, mať samé jednotky a promovať s červeným diplomom, vysnívanú kariéru s perfektným platom a nekonečnými výhodami? Možno je vám jasné, že odpoveď je nie. Prečo sa teda stále riadime podobnými "overenými" radami? Vo svojej dôvtipnej a pútavej knihe Mýty o úspechu vám Eric Barker na základe príbehov a vedeckých poznatkov vysvetlí napríklad aj to: • prečo sa z premiantov málokedy stanú milionári, • prečo sú vaše slabiny v skutočnosti vašim devízami, • čo sa môžete naučiť o spolupráci od členov gangov, pirátov alebo sériových vrahov, • či vám k úspechu pomôže vyššie sebavedomie a čo si o tom myslia budhisti, • ako získať nezlomné odhodlanie a výdrž, akú majú členovia jednotiek Navy SEALs či tí, čo prežili katastrofické nešťastia, • ako v živote získať rovnováhu pomocou stratégie Čingischána a poučiť sa z chýb Einsteina či Spider-Mana. Prostredníctvom pútavých anekdot vám autor objasní, v čom spočíva rozdiel medzi mimoriadne úspešnými a neúspešnými ľuďmi, a prezradí, ako sa môžete aj vy priblížiť k tej prvej skupine. Vďaka tejto knihe prestanete hádať, aké cesty vás dovedú do cieľa, a začnete žiť život podľa vlastných predstáv.
Na sklade > 5Ks
14,16 € 14,90 €

Mýty o úspechu


Všetky rady, ktoré ste doteraz počuli o tom, ako uspieť, znejú logicky, úprimne.... a pravdepodobne sú úplne nanič. V čom vlastne spočíva úspech? Zaručí vám to, že budete odmalička poslúchať rodičov, dodržiavať školský poriadok, mať samé jednotky a promovať s červeným diplomom, vysnívanú kariéru s perfektným platom a nekonečnými výhodami? Možno je vám jasné, že odpoveď je nie. Prečo sa teda stále riadime podobnými „overenými" radami? Vo svojej dôvtipnej a pútavej knihe Mýty o úspechu vám Eric Barker na základe príbehov a vedeckých poznatkov vysvetlí napríklad aj to: prečo sa z premiantov málokedy stanú milionári,prečo sú vaše slabiny v skutočnosti vašim devízami,čo sa môžete naučiť o spolupráci od členov gangov, pirátov alebo sériových vrahov,či vám k úspechu pomôže vyššie sebavedomie a čo si o tom myslia budhisti,ako získať nezlomné odhodlanie a výdrž, akú majú členovia jednotiek Navy SEALs či tí, čo prežili katastrofické nešťastia, ako v živote získať rovnováhu pomocou stratégie Čingischána a poučiť sa z chýb Einsteina či Spider-Mana. Prostredníctvom pútavých anekdot vám autor objasní, v čom spočíva rozdiel medzi mimoriadne úspešnými a neúspešnými ľuďmi, a prezradí, ako sa môžete aj vy priblížiť k tej prvej skupine. Vďaka tejto knihe prestanete hádať, aké cesty vás dovedú do cieľa, a začnete žiť život podľa vlastných predstáv.
Na stiahnutie
10,90 €

Barking Up the Wrong Tree


Much of the advice we've been told about achievement is logical, earnest...and downright wrong. In Barking Up the Wrong Tree, Eric Barker reveals the extraordinary science behind what actually determines success and most importantly, how anyone can achieve it. You'll learn: - Why valedictorians rarely become millionaires, and how your biggest weakness might actually be your greatest strength - Whether nice guys finish last and why the best lessons about cooperation come from gang members, pirates, and serial killers - Why trying to increase confidence fails and how Buddhist philosophy holds a superior solution - The secret ingredient to "grit" that Navy SEALs and disaster survivors leverage to keep going - How to find work-life balance using the strategy of Genghis Khan, the errors of Albert Einstein, and a little lesson from Spider-Man By looking at what separates the extremely successful from the rest of us, we learn what we can do to be more like them-and find out in some cases why it's good that we aren't. Barking Up the Wrong Tree draws on startling statistics and surprising anecdotes to help you understand what works and what doesn't so you can stop guessing at success and start living the life you want.
Vypredané
9,45 € 9,95 €