Ján Bednarič

autor

Demitra 38


Dňa 7. septembra 2011 Slovensko šokovala informácia o havárii lietadla tímu Lokomotiv Jaroslavľ a nečakanom úmrtí jedného z najlepších slovenských hokejistov všetkých čias Pavla Demitru. Kniha je prierezom života tohto vynikajúceho hráča a skvelého človeka od jeho prvých detských krôčikov na ľade cez účinkovanie v zámorských tímoch i reprezentácii Slovenska až po tragický okamih havárie. Je zároveň vyjadrením úcty a spomienkou skupiny športových novinárov, ktorí "Dema" zväčša osobne poznali. Čitateľ v knihe nájde množstvo hokejových záberov i fotografií z rodinného albumu Demitrovcov.
Vypredané
7,99 € 14,99 €

Bronz nad zlato


Denník slovenskej cesty za hokejovým triumfom na MS 2003. Podrobne zmapovaná celá história slovenskej hokejovej reprezentácie na MS 2003 s najaktuálnejšími informáciami a fotografiami. Rozhovory, profily hráčov, podrobné štatistiky, kompletné výsledky, farebné fotografie, história...
Vypredané
3,13 € 3,29 €

Zlatá päťka


Toto je tá pravá kniha pre tých, ktorí by sa chceli dozvedieť viac o: Robovi Švehlovi, Petrovi Bondrovi, Ľubovi Višňovskom, Žigovi Pálffym a samozrejme o našom najlepšom brankárovi-kúzelníkovi Jánovi Laššákovi.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Bronz nad zlato


Kniha Bronz nad zlato informuje o průběhu 75. mistrovství světa v ledním hokeji na Slovensku den po dni. Přináší podrobné informace o dějišti šampionátu i o jeho jednotlivých účastnících včetně podrobných statistik. Zvláštní pozornost věnuje českému týmu, jeho budování, přípravě i zápasům. To vše dokumentuje cca 270 barevných fotografií.
Vypredané
4,42 € 4,65 €